آزمون آزمایشی ، ضرروت برای آمادگی

بازگشت به نوشته‌ها

آزمون آزمایشی ، ضرروت برای آمادگی

آزمون آزمایشی یکی از نیاز های کنکوری ها برای تعیین سطح و رفع اشکالات.

امروزه دیگه بیشتر کنکوری ها از اهمیت آزمون آزمایشی خبر دارن و سعی میکنن در بهترین ها شرکت کنن و بدونن که در کنکور ممکنه به کجا برسن ولی انتخاب یک آزمون آزمایشی خوب ضرورت هایی هم داره.

قبلا در مورد تست زنی و روش های اون حرف زدم ، تست زنی در کنکور به اندازه داشتن اطلاعات مهمه و اگه بلد نباشید درست تست بزنید ممکنه فرصت هاتونو از دست بدین.

یکی از بهترین روش های تمرین برای تست زنی و آمادگی برای اون شرکت در آزمون آزمایشی هستش ، شما با شرکت در آزمون های آزمایشی  علاوه بر اینکه روش های تست زنی رو تمرین میکنید از نظر آمادگی و رقابت هم خودتونو محک میزنید ، نقاط ضعف و قوت خودتونو به خوبی بشناسید.

آزمایشی 300x279 - آزمون آزمایشی ، ضرروت برای آمادگی

خب اینهارو گفتم تا بدونید یک آزمون آزمایشی چقدر میتونه در آینده کنکوری شما تاثیر بذاره ، خب الان نکته اساسی ومهم انتخاب درست یک آزمون آزمایشی هستش که باید حتما شرایط زیر رو داشته باشه تا بشه بهش اعتماد کرد.

در مرحله اول باید آزمون مورد نظر شما دارای جامعه آماری بالایی باشه ، یعنی تعداد شرکت کننده ها در این آزمون باید زیاد باشه تا رقابت شما بین دیگر داوطلب ها نزدیک به کنکور بشه و نتیجه ای که میگیرید بیشتر به کنکور نزدیک باشه.

در مرحله دوم باید سطح سوالات این آزمون آزمایشی به سطح سوالات کنکور نزدیک باشه ، یعنی سطح پایین تر از این تاثیر چندانی نداره پس باید در انتخاب خودتون دقت کنید و یکی از گزینه های شما سطح سوالاتش باشه.

مطالب مرتبط  یازدهمی ها بخوانن

در مرحله سوم نظم در برگزاری این آزمون هستش ، یک برنامه منظم در آزمون ها به شما کمک میکنه تا بتونید در شرایط مطالعاتی منظم پیش برید و با آزمون های منظم با هدف مندی مطالعه کنید و آزمون بدین.

پس با یک تحقیق بین موسسات برتری که آزمونهای آزمایشی برگزار میکنن بهترین رو انتخاب کنید.

آزمون آزمایشی ، ضرروت برای آمادگیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 31Rating: 5.0امروزه دیگه بیشتر کنکوری ها از اهمیت آزمون آزمایشی خبر دارن و سعی میکنن در بهترین ها شرکت کنن و بدونن که در کنکور ممکنه به کجا برسن ولی انتخاب یک آزمون آزمایشی خوب ضرورت هایی هم داره.
بازگشت به نوشته‌ها