آموزش ریاضی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

آموزش ریاضی

آموزش ریاضیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 20Rating: 5.0آموزش ریاضی برای کنکور یکی از مهمترین نیاز های شما برای کنکوره.درس ریاضی مخصوصا برای رشته ریاضی فیزیک اهمیت بالایی داره ، بخاطر درصد بالا و سوالات زیاد این درس و برای رشته تجربی بخاطر ضعیف بودن در این درس اهمیت خودشو نشون میده برای همین آموزش ریاضی اهمیت بالایی داره.

آموزش ریاضی برای کنکور یکی از مهمترین نیاز های شما برای کنکوره.

درس ریاضی مخصوصا برای رشته ریاضی فیزیک اهمیت بالایی داره ، بخاطر درصد بالا و سوالات زیاد این درس و برای رشته تجربی بخاطر ضعیف بودن در این درس اهمیت خودشو نشون میده برای همین آموزش ریاضی اهمیت بالایی داره.

همه ما به سختی این درس آگاه هستیم ، فرمول های مختلف که در شرایط مختلف باید بتونیم فرمولو تغییر بدیم و نتایج میتونه خیلی هم نزدیک هم باشه.

این سختی ذاتی ریاضی هست ولی میشه گفت اصلی ترین مشکل کنکوری ها نبود پایه قوی در آموزش ریاضی هستش.

متاسفانه در مقاطع راهنمایی و متوسطه تدریس مناسبی از ریاضی ارائه نمیشه و مفهوم دروس خوب به دانش آموزا منتقل نمیشه ، تا زمانی که شما معنی و مفهوم نمودار رو ندونید و اینکه چهکاربردی داره نمیتونید از فرمول های نمودار به درستی استفاده کنید.

و اگه با یک سوال سخت و مفهومی برخورد کنید اونوقته دیگه نمیدونید باید چیکار کنید و چطور نتیجه بگیرید.

ریاضی - آموزش ریاضی

برای همین اهمیت درس ریاضی مشخص میشه و اینکه هرکس بتونه در کنکور در این درس نتیجه خوبی بگیره از خیلی رقبا به راحتی عبور میکنید.

خب حالا که اهمیت ریاضی و مشکلات رو میدونیم باید چکار کرد؟

بهترین راه اینه بهترین مدرس دینی رو به عنوان تدریس خصوصی به خونت بیاری ، مگه میشه همچین کاری؟

بله میشه ، استاد منتظری برترین مدرس ریاضی کشور هستند و شما با تهیه تدریس های استاد منتظری بهترین مدرس ریاضی رو به خونتون آوردین.

استاد منتظری بخاطر تدریس مفهومی و پایه ای محبوبیت زیادی بین کنکوری ها داره .

در تدریس ایشون از ابتدایی ترین مباحث به شما آموزش داده میشه و اونم یک آموزش کاملا مفهومی که شما کاملا به این مطالب مسلط میشید.

وقتی پایتون قوی تر شد تدریس های اصلی از راه میرسه و به راحتی میتونید از این درس لذت ببرید و درصد خوبی در این درس کسب کنید.

پس اگه آینده کنکوریتون براتون مهمه حتما از لینک های زیر برای موفقیتتون استفاده کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد منتظری اینجا کلیک کنید

برای دیدن پکیج های استاد منتظری اینجا کلیک کنید

 

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر