آموزش عربی کنکور به سبک صد درصد

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

آموزش عربی کنکور به سبک صد درصد

آموزش عربی کنکور به سبک صد درصدReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 30Rating: 5.0آموزش عربی کنکور یکی از سخت ترین و میشه گفت مهم ترین آموزش ها برای یک درس عمومی هستش.نمیدونم چرا ولی درس های عمومی اونطور که باید مورد توجه کنکوری ها قرار نمیگیره ، یکی از این دروس عمومی عربی هستش ، عربی درس سرنوشته ، اگه میدونستید با درس عربی میشه در کنکور چه کارایی کرد خیلی بیشتر روی ای درس حساس میشدین برای همین هم با آموزش عربی کنکور در این مقاله با شما هستیم.

آموزش عربی کنکور یکی از سخت ترین و میشه گفت مهم ترین آموزش ها برای یک درس عمومی هستش.

نمیدونم چرا ولی درس های عمومی اونطور که باید مورد توجه کنکوری ها قرار نمیگیره ، یکی از این دروس عمومی عربی هستش ، عربی درس سرنوشته ، اگه میدونستید با درس عربی میشه در کنکور چه کارایی کرد خیلی بیشتر روی ای درس حساس میشدین برای همین هم با آموزش عربی کنکور در این مقاله با شما هستیم.

خب اول میرم سراغ اینکه چرا به عربی میگم درس سرنوشت :

عربی ضریب دو رو تو کنکور داره ولی نباید فریب این ضریب رو بخورید چرا که این ضریب فقط ظاهر قضیه هستش ، در باطن بخاطر موفقیت خیلی کم کنکوری ها تو این درس باعث میشه که اهمیت ضریبش با این شرایط چند برابر بشه.

درصد کنکوری ها تو درس عربی نزدیک درصد ۵۰ هم نمیشن و این آمار عمق فاجعه رو نشون میده ولی در هر مشکلی نکته ای هم هست ، در این آمار یک نکته خیلی ظریف و خوبی وجود داره و اونم اینه که با یک درصد خوب در عربی شما میتونید از ۷۰ درصد رقباتون جلو بزنید.

وقتی شما بتونید از ۷۰ درصد رقباتون جلو بزنید یعنی این درس با انحراف معیار بالا میتونه در کنکور یک سکوی پرش خوب برای شما باشه.

عربی کنکور - آموزش عربی کنکور به سبک صد درصدخب حرفمو به اینجا رسوندم تا در مورد عربی کنکور ۹۷ هم صحبت کنم ، بعد کنکور ۹۷ با چندتا از کنکوری ها حرف زدم در مورد سوالات و شرایط کنکور پرسیدم این دوستان از کسانی بودن که از تدریس های عربی حرف آخر استفاده کرده بودند و در مقابل از چند نفر هم که با مطالعه خودشون در کنکور شرکت کرده بودن هم گفت و گویی کردم.

بعد بررسی صحبت هاشون اونایی که خودشون این درسو مطالعه کرده بودن همشون به اتفاق از سختی این درس و اینکه امید چندانی به درصد خوبی ندارن حرف زدن.

دلیل این مشکل هم اینه که پایه دانش آموزا در این درس و در مقاطع مختلف خیلی ضعیفه و این دانش آموزا وقتی با قواعد مواجه میشن نمیدونن چیکار باید بکنن برای همین به لغات بسنده میکنن و حتی با شانس هم به سوالات جواب میدن و این باعث میشه به این درصد برسید.

ولی وقتی با دانش آموزایی که عربی استاد واعظی رو استفاده کرده بودن حرف زدم ، با امید و خوشحالی خاصی حرف میزدن و هیجان داشتن که تونستن تو درس عربی به بیشتر سوالات با اطمینان کامل جواب بدن.

خب پس برای درسی مثل عربی باید با یک پایه قوی سر کنکور آماده شد ، اما خب نمیشه به گذشته برگشت و انتظار یادگیری قوی داشت پس بهترین راه هم استفاده از منابع کنکوری درسته که بتونه تدریسی مفهومی برای شما انجام بده.

برای همین هم آموزش عربی کنکور نیاز به قوی کردن پایه و یادگیری مفهومی داره و با تدریس های استاد کامیار شما میتونید در عربی کنکور به درصد های خوبی برسی.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد واعظی کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر