اخبار کنکور : رقابت تحصیلی ۱۱۱۰ نفر در کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

اخبار کنکور : رقابت تحصیلی ۱۱۱۰ نفر در کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

اخبار کنکور : رقابت تحصیلی ۱۱۱۰ نفر در کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویهReviewed by مدیر on Jul 30Rating:

اخبار آزمون سراسری

اخبار کنکور - اخبار کنکور : رقابت تحصیلی ۱۱۱۰ نفر در کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه : در کنکور کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته ۱۱۱۰ نفر در دو نوبت صبح و عصر در ۵ حوزه امتحانی با هم رقابت می کنند.

سید لطف الله فروزان به خبرنگار تابناک گفت: آزمون سراسری امسال دانشگاهها در روز جمعه ۱۳ مردادماه در ۵ حوزه امتحانی هنرستان هفده شهریور ، نمونه مائده و سالن شهید مطهری در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود. فروزان گفت : تعداد ۱۱۱۰ نفر داوطلب در آزمون سراسری امسال شرکت دارند که از این تعداد ۲۸۳ نفر در گروه کاردانی زن ، ۵۰۸ نفر در گروه کاردانی مرد و ۱۳۲ نفر در گروه کارشناسی ناپیوسته زن و ۲۶۹ نفر در گروه کارشناسی ناپیوسته مرد در این آزمون شرکت می کنند. وی ضمن تقدیر از اعضاء جلسه در برگزاری آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کاردانی به کارشناسی سال گذشته افزود: آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه و عوامل اجرایی برگزاری آزمون سراسری تمام تلاش و سعی خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن کنکور امسال بکار خواهند گرفت .در ادامه فروزان اظهار داشت: باید با برنامه ریزی صحیح و مناسب برای رشد دانش آموزان شهرستان تلاش نماییم. در این روز دانش آموزان شهرستان در کنکور شرکت خواهند کرد که باید به بهترین شکل این آزمون مهم را برگزار نماییم .مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت : داوطلبان می توانند از روزسه شنبه ۱۰ مردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خود را دریافت کنند.

شما می توانید برای اطلاعات دقیق تر در مورد آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات و مشاهده نمونه تدریس های استاد یوسفیان پور  به کانال تلگرامی دینی صد بپیوندید برای این کار فقط کافیست برروی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/dini100channel

لینک مشاهده و خرید محصولات دینی صد استاد یوسفیان پور فقط کلیک کنید.

  • تلگرام من
  • تماس با من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر