ادبیات کنکور ، عمومی قدرتمند

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

ادبیات کنکور ، عمومی قدرتمند

ادبیات کنکور ، عمومی قدرتمندReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 26Rating: 5.0ادبیات کنکور تنها درس عمومی با ضریب 4 هستش و این یعنی میتونه سرنوشت ساز بشه.اهمیت ادبیات کنکور بخاطر ضریب 4 بر کسی پوشیده نیست ، شاید بشه گفت در بین دروس عمومی از ادبیات بیشتر استقبال میشه و کنکوری ها بیشترسعی دارن روی این درس مانو بدن و مطالعه کنن.

ادبیات کنکور تنها درس عمومی با ضریب 4 هستش و این یعنی میتونه سرنوشت ساز بشه.

اهمیت ادبیات کنکور بخاطر ضریب 4 بر کسی پوشیده نیست ، شاید بشه گفت در بین دروس عمومی از ادبیات بیشتر استقبال میشه و کنکوری ها بیشترسعی دارن روی این درس مانو بدن و مطالعه کنن.

اما کنکو میدان سختیه و کسب درصد حتی از درس ادبیات هم به این راحتی نیست ، چرا که خیلی ها در تاریخ ادبیات تاریخ هارو قاطی میکنن و یا در قرابت معنایی مشکل دارن و سوالات مفهومی از آرایه های ادبی کارو بیشتر سخت میکنه.

در این شرایط باید دنبال یک راه حل خوب باشیم ، راه حلی که میتونه به شما کمک کنه تا درصد این درس رو بدست بیارید.

خب در بین راه هایی که میشه انتخاب کرد بهترینش استفاده از تدریس های یک استاد آگاه و مسلطه که بتونه تمام مطالب این درس پر شاخ و برگ رو بهتون یاد بده.

اگه شما هم دنبال همچین استادی هستید و تو اینترنت و از دوستان پرس و جو کرده باشید اولین اسمی که میشنوید حتما استاد محسن منتظری هستش.

استاد منتظری مدرس ادبیات - ادبیات کنکور ، عمومی قدرتمند

استاد منتظری مدرس ادبیات و زبان فارسی موسسه حرف آخر هستند که تو تدریس هاشون از روش الگوسازی و انیمیشن استفاده میکنن ، نمیدونم چقدر با این روش آشنایی دارین چرا که این روش میتونه مطالب رو برای مدت خیلی طولانی تری به خاطر شما بسپره و یادگیری عمیق هم یکی دیگه از مزایای این روش هستش.

در روش الگوسازی و انیمیشن تمام اطلاعاتی که استاد میدن چون به صورت تصویری بوده و چندین بار تکرار میشه و شامل مطالب گوناگون هست در نیمکره راست مغز شما ثبت میشه و این اتفاق باعث ماندگاری بالا و همچنین بازخوانی راحت تره اطلاعات هست ، یعنی شما با دیدن روی سوال تصویر مربوط به این سوال تو ذهن شما مجسم میشه و شما به راحتی میتونید به سوال پاسخ بدین.

من استاد منتظری رو معرفی کردم و مطمئنم با استفاده از تدریس های استاد منتظری به نتیجه دلخواه میرسید ولی یه گزینه دیگه برای کسانی که زمان زیادی نمیتونن برای درس ادبیات اختصاص بدن معرفی کنم.

سایت همایش کنکور معتبر ترین سایت در برگزاری همایش های جمع بندی کنکور هستش که برترین اساتید کشور همایش هاشونو از این طریق اطلاع رسانی و ثبت نام میکنن.

توصیه من به شما دیدن این سایت و استفاده از همایش های جمع بندی برای این روز های نزدیک تا کنکور هستش.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر