اعلام نتایج کنکور 97

بازگشت به نوشته‌ها

اعلام نتایج کنکور 97

اعلام نتایج کنکور ۹۷ امروز های اصلی ترین دغدغه شرکت کننده ها در کنکور به حساب میاد.

در حالی که کنکور سراری در تاریخ های ۷ و ۸ تیر ماه ۹۷ در ۳۷۵ شهرستان و بخش و ۴۷۹ حوزه امتحانی برگزار شد در این روز ها چشم کنکوری ها به سایت سنجش و اخبار پیرامون اعلام نتایج کنکور ۹۷ هست پس با ادامه خبر همراه باشید تا تاریخ های اعلام نتایج کنکور رو با هم ببینیم.

طبق اعلام سازمان سنجش کشور نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۷ به صورت کارنامه و بر اساس نمرات کسب شده توسط هر داوطلب و با لحاظ کردن شرایط و مقررات مصوب در دهه اول مرداد سال ۹۷ لز طریق سایت سازمان سنجش در اختیار عموم قرار داده میشود.

انتخاب رشته توسط داوطلبان از طریق سایت اینترنتی سازمان در دهه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۷ انجام می‌شود و بر این اساس داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، لازم است با توجه به نتایج مندرج در کارنامه مذکور، شرایط و ضوابط اعلام شده در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون و اطلاعیه‌های رسمی سازمان که از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان منتشر می‌شود، در مدت زمانی که تعیین می‌شود اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

نتایج کنکور 97 - اعلام نتایج کنکور 97

انتخاب داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۷ بعد از اتمام زمان انتخاب رشته و بر اساس نمرات و شرایط و ظوابط انتخاب رشته هر دانش آموز و بعد از بررسی های انجام شده نتایج نهایی در نیمه دوم شهریور ماه سال ۱۳۹۷ از طریق سایت اینترنتی سازمان منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه‌متمرکز به منظور انجام مراحل مصاحبه، معاینه و آزمون عملی در نیمه دوم مهر ماه سال ۱۳۹۷ خواهد بود.

مطالب مرتبط  انتخاب رشته دانشگاه آزاد از ۲۳۰ هزار داوطلب کنکور

طبق این برنامه در چند روز آینده نتایج اولیه اعلام میشه و شما باید تمرکز خودتونو بر روی انتخاب رشته قرار بدین تا با یک انتخاب رشته درست و حساب شده بتونید در دانشگاه مورد علاقه خودتون قبول بشید.

اعلام نتایج کنکور 97Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jul 28Rating: 5.0در حالی که کنکور سراری در تاریخ های 7 و 8 تیر ماه 97 در 375 شهرستان و بخش و 479 حوزه امتحانی برگزار شد در این روز ها چشم کنکوری ها به سایت سنجش و اخبار پیرامون اعلام نتایج کنکور 97 هست پس با ادامه خبر همراه باشید تا تاریخ های اعلام نتایج کنکور رو با هم ببینیم.
بازگشت به نوشته‌ها