افزایش سرعت جمع بندی

بازگشت به نوشته‌ها

افزایش سرعت جمع بندی

افزایش سرعت جمع بندی در این روزها مهمترین اقدام شما برای موفقیته.

رعایت چندین نکته در روز های مونده تا کنکور اهمیت خاص خودشو داه و میشه گفت مهمترین کار شما انجام جمع بندی ولی نباید سرعت جمع بندی شما خیلی هم کم باشه و شما باید بتونید با افزایش سرعت جمع بندی به موفقیت نزدیک بشید.

جمع بندی یکی از کار های مهمیه که یه کنکوری میتونه انجام بده ولی برای این کار نیاز به یک برنامه ریزی درست از ابتدای مطالعه دارید که در مقالات قبلی راجب به جمع بندی در موردش کامل توضیح دادم.

ولی میخوام یکی از مشکلات کنکوری ها که خیلی هم شایع هست رو بهتون بیان کنم.

سرعت - افزایش سرعت جمع بندیبیشتر کنکوری ها خودشون اقدام به خلاصه نویسی میکنن و این خلاصه ها منبع انجام یک جمع بندی خوبه ، مشکل از اینجا شروع میشه که کنکوری ها با در خلاصه نویسی نکاتی رو رعایت نمیکنن و باعث میشه حجم خلاصه مطالبشون بیش از حد باشه و این باعث کند شدن جمع بندی میشه.

وقتی شما نتونید در فرصت زمان درست جمع بندیتونو انجام بدین و به نتیجه برسونید ممکنه مجبور بشید بعضی دروسو از جمع بندی حذف کنید.

برای اینکه دچار این مشکل نشید بهترین توصیه ای که میشه کرد استفاده از همایش اساتید کنکوریه که در زمان خیلی کمتری بیشترین بازدهی رو برای شما به ارمغان میاره.

برای اینکه کار شمارو راحت تر کنیم میتونیم بگیم که برترین اساتید کشور در ایت همایش کنکور در حال ثبت نام برای همایش های جمع بندی خودشون هستند.

پس شما هم یه سر به سایت همایش کنکور بزنید چرا که استفاده از این اساتید چند نکته ی خیلی مثبتی برای شما داره.

میشه به راحتی گفت چون اساتید کنکور این جمع بندی رو در اختیار شما قرار میدن در نتیجه مطالبش شامل مهمترین مطالب هستش و از همه مطالب اضافی دوری شده ، در این جمع بندی ها اساتید کنکور با جدید ترین روش ها به شما آموزش میدن و این یعنی یادگیری شما عمیق تره و بازدهی شما بیشتر.

مطالب مرتبط  جمع بندی کنکور ، میانبر موفقیت

خب شما میتونید همین الان با کلیک زیر از همایش های جمع بندی برترین اساتید کنکور استفاده کنید.

ورود به سایت همایش کنکور

افزایش سرعت جمع بندیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 17Rating: 5.0رعایت چندین نکته در روز های مونده تا کنکور اهمیت خاص خودشو داه و میشه گفت مهمترین کار شما انجام جمع بندی ولی نباید سرعت جمع بندی شما خیلی هم کم باشه و شما باید بتونید با افزایش سرعت جمع بندی به موفقیت نزدیک بشید.
بازگشت به نوشته‌ها