انتخاب رشته کنکور 97

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

انتخاب رشته کنکور 97

انتخاب رشته کنکور 97Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jul 2Rating: 5.0انتخاب رشته کنکور 97 رو میشه مهمترین اتفاق بعد از خود کنکور دونست.کنکور 97 هم تموم شد البته نه به صورت کامل بلکه مطالعه و تست زنیش تموم شد ولی تا اومدن نتایج اولیه و کارنامه همچنان هیجان کنکور ادامه داره و بعد از اونه که با انتخاب رشته کنکور 97 میشه گفت بیشتر راه کنکور برای خیلی ها طی میشه.

انتخاب رشته کنکور ۹۷ رو میشه مهمترین اتفاق بعد از خود کنکور دونست.

کنکور ۹۷ هم تموم شد البته نه به صورت کامل بلکه مطالعه و تست زنیش تموم شد ولی تا اومدن نتایج اولیه و کارنامه همچنان هیجان کنکور ادامه داره و بعد از اونه که با انتخاب رشته کنکور ۹۷ میشه گفت بیشتر راه کنکور برای خیلی ها طی میشه.

شاید برای خیلی ها در کنکور وقتی کارنامه ارائه میشه میدونن که به کجای کار رسیدن ، ایا میتونن در ادامه کنکور به دانشگاه و رشته مورد علاقشون برسن یا نه.

ولی همیشه انتخاب رشته میتونه یک اتفاق خوب باشه.

انتخاب رشته اگه درست باشه میتونه باعث بشه با حداقل درصد ها و رتبه به دانشگاه و رشته خوبی برسید.

انتخاب رشته باید درست انجام بشه ، برای یک انتخاب رشته خوب باید بدونید که رشته شما چه حداقل و حداکثر هایی داره ، چه رتبه ای نیازه و کدوم دانشگاهها برای شما بهترین انتخاب هستن.

انتخاب رشته - انتخاب رشته کنکور 97

خب اغلب کنکوری ها درگیر چنین اطلاعات تخصصی نمیشن و بعض ها هم حتی خودشون بدون بررسی انتخاب رشته رو انجام میدن که نتیجه ای جز عدم قبولی در کنکور نداره.

برای همینه که باید برای انتخاب رشته از یک کار بلد راهنمایی بگیرید ، یک مشاور خوب میتونه به شما بگه با رتبه ای که کسب کردید و با این درصد هاتون و علایقتون کدون دانشگاه و رشته میتونه قابل دست یابی باشه و شما هم اونو انتخاب کنید.

هیچوقت قدرت انتخاب رشته رو دست کم نگیرید و سعی کنید از بهترین مشاورین کنکور برای انتخاب رشته خودتون استفاده کنید.

سایت همایش کنکور هم در ادامه فعالیت های خودش با قدرت برای کنکور ۹۸ فعالیت هاشو شروع کرده در سال ۹۷ و ۹۸ با بهترین اساتید کنکور و همایش های موفقیت و جمع بندی در بیشتر شهر های ایران در کنار شما خواهم بود.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر