بهترین استاد شیمی کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

بهترین استاد شیمی کنکور

بهترین استاد شیمی کنکورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 19Rating: 5.0بهترین استاد شیمی کنکور رو در این مقاله به شما معرفی میکنم.این مقاله برای آشنایی شما با بهترین استاد شیمی کنکور هستش ، چرا که درس شیمی از جمله دروسیه که اگه یک استاد با تجربه و کاربلد کنار شما باشه نتیجه ای که بدست میارید عالی میشه.

بهترین استاد شیمی کنکور رو در این مقاله به شما معرفی میکنم.

این مقاله برای آشنایی شما با بهترین استاد شیمی کنکور هستش ، چرا که درس شیمی از جمله دروسیه که اگه یک استاد با تجربه و کاربلد کنار شما باشه نتیجه ای که بدست میارید عالی میشه.

خب اول بریم سراغ درس شیمی ، مهم نیست شما تو کدوم گروه دارین درس میخونید چراکه درس شیمی یکی از دروس تخصصی شماست و باید توجه ویژه ای به این درس داشته باشید.

مثلا برای گروه تجربی ۳۵ سوال از این درس میاد تعداد سوال بالا و ضریب بالای این درس میتونه تاثیر شگف انگیزی روی کنکور شما بذاره.

خب نکته ای در اینجا وجود داره و اونم اینه که درس شیمی رو نمیشه به راحتی و بدون استفاده از تدریس یاد گرفت ، چرا که مفاهیم این درس پیچیدس و همچنین دارای فرمول های زیادیه که ممکنه شمارو گیج کنه.

برای همین استفاده از تدریس اساتید همیشه برای این درس توصیه میشه تا بتونید مفاهیم این درسو بخوبی یاد بگیرید و بعد از یادگیری مفاهیم به راحتی میتونید از فرمول های این درس استفاده کنید.

خب نوبت میرسه به معرفی بهترین استاد شیمی کنکور ، در این معرفی صادقانه برخورد شده و معار انتخاب :

داشتن تسلط کافی به درس

آگاهی به روش های آموزش

حل سوالات کنکور

شیوه منحصر به فرد تدریس

جذابیت تدریس

تدریس مفهومی

خب با این معیار ها فقط یک اسم در لیست ما هست و اونم استاد شیروانی مدرس برتر شیمی کنکور ، استاد شیروانی به این دلایل بهترین مدرس شیمی انتخاب شدن که اولا یک تسلط کامل و بی نقص روی درس شیمی دارن و ثالثا میدونن چطور این اطلاعات رو به شما منتقل کنن اونم به ساده ترین زبان ، تدریس استاد شیروانی هم کاملا مفهومیه یعنی از پایه ترین مطالب شروع میکنه و تمام اطلاعات رو به صورت جامع در اختیار شما قرار میده.

غلامحسین شیروانی 300x300 - بهترین استاد شیمی کنکوراستاد شیروانی در تدریسشون از روش انیمیشن و رمزگردانی استفاده میکنه ، و این یعنی یاد گیری برای همیشه ، قبلا در مورد این روش حرف زدیم ولی باز میگم به دلیل درگیر شدن نیمکره راست مغز شما در این نوع تدریس ، اطلاعات در حافظه بلند مدت شما ذهیره میشه و یاد آوریشم خیلی سادس.

اینها دلایلی کافی برای انتخاب شدن استاد شیروانی به بهترین استاد شیمی کنکور هستش.

شما برای درک بهتر از روش تدریس استاد میتونید از لینک های زیر به نمونه تدریس های استاد شیروانی دسترسی داشته باشید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد شیروانی کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر