بهترین منبع شیمی کنکور

بازگشت به نوشته‌ها

بهترین منبع شیمی کنکور

بهترین منبع شیمی کنکور برای کسب درصد خوب این درس اهمیت زیادی داره.

درسته که کتاب بهترین منبع برای تمامی دروسه ولی کتاب نمیتونه همیشه نیاز های دانش آموزا رو برای مطالعه فراهم کنه ، برای همین همیشه یک استاد و مدرس که تسلط کافی بر روی موضوع ها داره برای مطالعه اینچنین دروسی نیازه پس همراه من باشید با معرفی بهترین منبع شیمی کنکور .

درس شیمی از دروس اختصاصی برای رشته های تجربی و ریاضی هستش که اهمیت بالایی داره ، این درس بخاطر داشتن فرمول های زیاد و سخت و مراحل حل طولانی یکی از مشکلات کنکوری ها به حساب میاد.

اصلی ترین دلیل اینکه کنکوری ها تو این درس نمیتونن به درصد خوبی برسن عدم مطالعه ی پایه ای این درس و عدم درک مطالب این درس هستش ، متاسفانه شرایط تدریس و عدم وجود آزمایشگاه و یا مدرس مناسب باعث میشه مطالعه خوبی روی این دروس انجام نشه و بعد از اون هم مطالعه غیر مفهومی باعث شده تا این درس به عنوان یکی از سخت ترین دروس برای کنکوری ها بشه.

شیمی - بهترین منبع شیمی کنکور

در این شرایط هرقدرم به کتاب متوسل بشیم باز یادگیری ما عمیق نمیشه برای همین هم نیاز و ضرورت داره از تدریس اساتید کنکوری استفاده کنیم تا بتونیم به اون درصد دلخواه برسیم.

در بین اساتیدی که میشه برای درس شیمی کنکور معرفی کرد اسم استاد شیروانی در بالای لیست قرار داره ، تدریس های استاد شیروانی همیشه به عنوان اصلی ترین و  بهترین منبع شیمی کنکور شناخته شده.

دلیل این اتفاق اولا بخاطر تدریس پایه ای شیمی هستش که باعث میشه شما به مباحث پایه ای که پیش نیاز برای مطالب اصلی است مسلط بشید و دوم تدریس مفهومی این استاده که مطالب شیمی رو به صورت کاملا مفهومی اونم با استفاده از انیمیشن و الگو سازی انجام میدن.

مطالب مرتبط 

برای همین کنکوری هایی که از این تدریس ها استفاده کردن تونستن نتایج خیلی خوبی بدست بیارن که تاثیر زیادی روی رتبه ، رشته و دانشگاهشون داشته.

منم به شما توصیه میکنم با دیدن نمونه تدریس های این استاد به شرایط تدریس این استاد آگاه بشید

دیدن همایش های جمع بندی استاد شیروانی در کشور

بهترین منبع شیمی کنکورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 8Rating: 5.0درسته که کتاب بهترین منبع برای تمامی دروسه ولی کتاب نمیتونه همیشه نیاز های دانش آموزا رو برای مطالعه فراهم کنه ، برای همین همیشه یک استاد و مدرس که تسلط کافی بر روی موضوع ها داره برای مطالعه اینچنین دروسی نیازه پس همراه من باشید با معرفی بهترین منبع شیمی کنکور .
بازگشت به نوشته‌ها