بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 28Rating: 5.0بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی رو برای کنکوری های رشته ریاضی قرار دادیم.شاید برای شما هم سوال باشه در کنکور سال های قبل بیشتر سوالات درس ریاضی از کدوم بخش میومده ؟ دونستن این مطلب میتونه به شما کمک زیادی کنه تا با یک برنامه ریزی درست به مطالعه بپردازید.

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی رو برای کنکوری های رشته ریاضی قرار دادیم.

شاید برای شما هم سوال باشه در کنکور سال های قبل بیشتر سوالات درس ریاضی از کدوم بخش میومده ؟ دونستن این مطلب میتونه به شما کمک زیادی کنه تا با یک برنامه ریزی درست به مطالعه بپردازید.

بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی :

در زیر بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی رو برای شما قرار دایم ، باید توجه کنید که این بودجه بندی برای 6 سال اخیر کنکوره و احتمال اینکه سوالات امسال هم به همین ترتیب بیاد خیلی زیاده.

پس باید خودتونو برای کنکور آماده کنید ، توصیه من به شما عزیزان اینه که در این دوران و بعد از دیدن این بودجه بندی یک جمع بندی خوب رو انجام بدین.

پیش نیاز هایی داره این جمع بندی و اولیش یک مطالعه مفهومی از بهترین منابع کنکوری و دومیش یک خلاصه نویسی اصولی از مطالب و نکات کلیدی هستش پس اگه این دو شرایط رو دارید یک جمع بندی درست انجام بدین و بعد میتونید به نسبت سوالات که در بودجه بندی اومده اقدام به تست زنی و امادگی خودتون کنید.

ریاضی 1 - بودجه بندی ریاضی رشته ریاضیریاضی 2 - بودجه بندی ریاضی رشته ریاضی

خب در جدول های بالا همه چیز مشخصه شما میتونید به راحتی به شرایط سوالات پی ببرید ، مثلا بعضی از مباحث هست که تقریبا در همه کنکور ها تعداد سوال یکسانی داشته مثل گراف ، ترکیبات و تبدیل ها و بعضی از مباحث تغیراتی در کنکور ها داشته مثل مساحق و قضیه فیثاغورس ، هندسه فضایی و ماتریس و دترمینانکه باید مراقب این مباحث باشیم.

توصیه هامو جدی بگیرید شما الان نیاز به یک جمع بندی درست دارید و اگه شرایطی که در بالا گفتمو ندارید نباید نگران بشید من یک منبع کاملا معتبر رو بهتون معرفی میکنم که صددرصد نیاز شمارو رفع میکنه.

من به شما سایت همایش کنکور رو معرفی میکنم که تمام استاتید بنام کشور همایش هاشون رو از این طریق اعلام و ثبت نام میکنن ، پس بهتره برای جمع بندی به این سایت یه سر بزنید.

ورود به سایت همایش کنکور

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر