بودجه بندی شیمی ریاضی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

بودجه بندی شیمی ریاضی

بودجه بندی شیمی ریاضیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 29Rating: 5.0بودجه بندی شیمی ریاضی رو برای شما تهیه کردم که نشون دهنده روش مطالعه این درسه.کنکوری های ریاضی باید بدونید که درس شیمی به عنوان یکی از دروس تخصصی به حساب میره که میتونه تاثیر خیلی خوبی روی نتیجه کنکور شما داشته باشه.

بودجه بندی شیمی ریاضی رو برای شما تهیه کردم که نشون دهنده روش مطالعه این درسه.

کنکوری های ریاضی باید بدونید که درس شیمی به عنوان یکی از دروس تخصصی به حساب میره که میتونه تاثیر خیلی خوبی روی نتیجه کنکور شما داشته باشه پس همراه ما باشید با بودجه بندی شیمی ریاضی .

شیمی جزو دروسی هست که نیاز به مطالعه کاملا مفهومی داره ، یعنی اگه شما بخواین با حفظ کردن تو این درس به درصد بالایی برسید مطمئن باشید هیچوقت به نتیجه نمیرسید برای همین باید مطالعه ای مفهومی داشته باشید و مفهوم مبحث رو کامل درک کنید تا بتونید از فرمول های این درس هم استفاده کنید.

فرمول های شیمی و مطالب پیچیده این درس گاهی گیج کننده و سخته ولی خب میشه با یک روش درست مطالعاتی تو این درسم به نتیجه خوبی رسید.

پس اولین راه برای یک مطالعه باید بدونیم که بودجه بندی این درس در کنکور های اخیر چطوره و کدوم مباحث رو باید بیشتر و اصولی تر مطالعه کرد.

در جدول زیر بودجه بندی درس شیمی رو برای شما تهیه کردم :

شیمی ریاضی - بودجه بندی شیمی ریاضی

در جدول بالا بودجه بندی شیمی ریاضی رو دیدیم.

مثلا در مبحث ترکیب های یونی میبینیم که متوسط یک سوال میاد و این مبحث نیاز نداره روش وقت خیلی زیادی گذاشته بشه و یا در مبحث های ترمودینامیک و محلول ها میبینیم که هر سال 4 سوال طرح شده و نشون دهنده این مبحث از شیمی کنکوره.

خب الان که ما بودجه بندی شیمی ریاضی رو فهمیدیم و میدونیم باید برای درس شیمی مطالعه عمیق داشته باشیم بیایید راهکار رو هم بررسی کنیم.

بهترین روش برای یک مطالعه عمیق در درس شیمی استفاده از منابع معتبر کنکوریه ، بهترین منبع کنکوری که میتونم به شما معرفی کنم تدریس های استید موسسه حرف آخر و برای درس شیمی تدریس های استاد شیروانی هستش.

استاد شیروانی بهترین مدرس شیمی کشور شناخته میشه و در تدریس از روش الگو سازی و انیمیشن استفاده میکنه که باعث یادگیری عمیق و مفهومی مطالب میشه و اطلاعات برای مدت خیلی بیشتری تو حافظه شما ثبت میشه.

شما میتونید ابتدا از نمونه تدریس های استاد شیروانی استفاده کنید و بعد از دیدن این نمونه تدریس ها از پکیج ها و یا همایش های استاد شیروانی استفاده کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد شیروانی کلیک کنید

برای مشاهده همایش های استاد شیروانی اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر