تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در اردکان

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در اردکان

تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در اردکانReviewed by مدیر on Sep 21Rating:

تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ – یزد ـ دانش آموزان شهرستان اردکان که در کنکور سراسری امسال حائز رتبه های زیر هزار شده بودند، در مراسمی با حضور مسئولان و خانواده های خود تجلیل شدند.

94817136 109671781fdcbd - تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ کنکور در اردکان

به گزارش خبرنگار مهر ، فرماندار اردکان پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از دانش آموزان نخبه شهرستان اردکان با اشاره به رشد بالای جمعیت در این شهرستان اظهار داشت: شرایط اردکان به لحاظ استقرار صنایع به نحوی است که پذیرای جمعیت بسیاری از مهاجران استان های دیگر است.
هادی مقیمی افزود: برای پاسخگویی به نیازهای این جمعیت نیاز به ایجاد برخی زیرساخت ها و فراهم آوردن امکانات آموزشی و بهداشتی و … است.
وی با اشاره به اینکه خیران اردکانی همواره در این مسیر همراهی کرده اند، بیان کرد: باید از ظرفیت خیران برای ساخت و تجهیز مدارس استفاده کرد که در این راستا از آنها استمداد کمک می کنیم.
فرماندار اردکان در بخش دیگری از سخنان خود در تجلیل از دانش آموزان حائز رتبه های زیر ۱۰۰۰ بر اهمیت تأمین امنیت تردد دانش آموزان به ویژه به دلیل هم زمانی بازگشایی مدارس با ماه محرم تأکید کرد و گفت: تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده و آرام سازی مسیرها در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفته است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان نیز در این مراسم با بیان اینکه زنگ مهر امسال همزمان در ۱۱۰ آموزشگاه این شهرستان به صدا درمی آید، گفت: نزدیک به ۱۷ هزار دانش آموز در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در اردکان مشغول به تحصیل خواهند شد.
محمد اشرفیان، خانواده آموزش و پرورش را یکی از بزرگ ترین خانواده ها دانست و افزود: اردکان بیشترین جمعیت دانش آموزی استان را داراست و رشد جمعیت دانش آموزی با توجه به هرم سنی باعث شده تا در زمینه تأمین نیروی انسانی و معلمان دچار مشکلاتی شویم.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از هزار و ۲۰۰ نفر شامل معلم، مدیر و کادر اجرایی در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول فعالیت هستند.

  • تلگرام من
  • تماس با من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر