تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک

تحلیل کارنامه مهندسی مکانیکReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Apr 29Rating: 5.0تحلیل کارنامه مهندسی مکانیکتحلیل کارنامه مهندسی مکانیک رو برای شما داوطلبای رشته ریاضی آماده کردیم.

تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک رو برای شما داوطلبای رشته ریاضی آماده کردیم.

شما باید برای کنکورتون یک هدف و برنامه درست داشته باشید وگرنه نمیتونید با موفقیت به جلو حرکت کنید ، شما باید بدونید چه نتیجه ای از کنکور میخواین تا بتونید به هدفتون برسید خب با تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک اون دسته از علاقه مندان این رشته میفهمند برای رسیدن به هدفشون باید چه کارهایی انجام بدن.

[table id=10 /]

در تحلیل کارنامه فوق👆👆👆خواهیم داشت:
دوره ای که داوطلبان این سه کارنامه قبول شده اندروزانه می باشدوهمانطور که قبلا گفته شدگزینش در دوره های روزانه می تواند استانی،ناحیه ای(بومی)،قطبی یا کشوری است‌.
_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۱تهران می باشدوجنسیت مرد.
_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۲ بندردیرمی باشدوجنسیت مرد‌.
_شهرمحل سکونت داوطلب منطقه۳ شهربابک می باشدوجنسیت مرد.

🔴تاثیر۲۵درصدی معدل در ۳کارنامه ی فوق:
معدل داوطلب منطقه۱: ۱۹/۶
معدل داوطلب منطقه۲: ۱۹/۲۸
معدل داوطلب منطقه۳: ۱۹/۷۴

🔴میانگین درصددروس عمومی در کارنامه های:
منطقه۱: ۷۰%
منطقه۲: ۷۰%
منطقه۳: ۶۸%
🔴میانگین درصددروس اختصاصی در کارنامه های:
منطقه۱: ۵۲%
منطقه۲: ۴۴%
منطقه۳: ۴۶%

مکانیک 300x169 - تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک

میانگین درصددروس عمومی در این سه کارنامه تقریبا برابراست.وتفاوت در رتبه های کشوری رادرمیان دروس اختصاصی می توان یافت‌.که تفاوت چشمگیرکه موجب اختلاف میانگین درصددروس اختصاصی در سه کارنامه فوق شده است.درصددرس فیزیک در کارنامه منطقه۱است.اما در تفاوت رتبه ی کشوری منطقه۲و۳ تفاوت یکی دودرصدی در دروس اختصاصی وتفاوت در معدل است‌ که این تفاوت اندک در درصدها برای درسی مثل ریاضی باضریب۴ وفیزیک با ضریب۳ ودرس باهمیت شیمی در رشته ی ریاضی که دارای انحراف معیار بالاست بسیار پراهمیت می باشد.

خب تحلیل کارنامه مهندسی مکانیک رو باهم دیدیم و فهمیدیم برای شمایی که علاقه مند به این رشته هستید چقدر نیاز به مطالعه و تسلط به کدوم درسا بیشتر اهمیت داره.

نکته طلایی وجود داره و اونم اینه که همیشه باید شما از برترین تدریس های ، برترین اساتید کشور استفاده کنید ، خب من پیشنهادی دارم ، استفاده از برترین منابع درسی کنکوری یعنی موسسه حرف آخر.

شما با استفاده از این تدریس ها موفقیت کنکوری خودتونو تضمین کنید و برای شما مژده ی دیگه ای هم دارم و اونم همایش جمع بندی اساتید برتر کنکوری هستش که شمارو برای موفقیت آمتده تر میکنه.

برای مشاهده تدریس های موسسه حرف آخر کلیک کنید

مشاهده همایش های برترین اساتید کشور

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر