تست زنی زبان انگلیسی در کنکور ، دقت یا سرعت

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

تست زنی زبان انگلیسی در کنکور ، دقت یا سرعت

تست زنی زبان انگلیسی در کنکور ، دقت یا سرعتReviewed by 02166576371 - 09120047025 on Apr 21Rating: 5.0تست زنی زبان انگلیسی در کنکور ، دقت یا سرعتزبان انگلیسی از جمله دروسی است که دارای ضریب کم و اهمیت بالا می باشد. پس با توجه به اهمیتی که دارد و هم چنین به دلیل اینکه خیلی از افراد به درصد منفی از این درس دست پیدا می کنند پس می تواند حکم برگ بنده را برای داوطلبانی که به صورت صحیح آن را مورد مطالعه قرار دادند و با مهارت به تست های آن در آزمون های آزمایشی یا در کتاب های تستی پاسخ داده اند، داشته باشد. اما نحوه تست زنی زبان انگلیسی  چگونه است؟

تست زنی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از جمله دروسی است که دارای ضریب کم و اهمیت بالا می باشد. پس با توجه به اهمیتی که دارد و هم چنین به دلیل اینکه خیلی از افراد به درصد منفی از این درس دست پیدا می کنند پس می تواند حکم برگ بنده را برای داوطلبانی که به صورت صحیح آن را مورد مطالعه قرار دادند و با مهارت به تست های آن در آزمون های آزمایشی یا در کتاب های تستی پاسخ داده اند، داشته باشد. اما نحوه تست زنی زبان انگلیسی  چگونه است؟ خب به بررسی این سوال و پاسخ به آن می پردازیم.
۲۵ تست زبان انگلیسی شامل کدام مباحث است؟
۳ تست گرامر
۷ تست لغات
۵ تست کلوز تست
۱۰ تست ریدینگ یا درک مطلب
اگر می خواهید تست های زبان را به خوبی پاسخ دهید باید لغات و گرامر را مسلط باشید .
بیشتر تست های کنکور از بخش لغات هستند ولی برای پاسخگویی به تست های ریدینگ باید گرامر قوی داشته باشید.
images 1 - تست زنی زبان انگلیسی در کنکور ، دقت یا سرعتدر هنگام پاسخ‌گویی به سؤالات، ممکن است سه حالت پیش آید:
الف) تست‌های ساده: تست‌هایی که با خواندن آن‌ها، راه‌حلش را تشخیص می‌دهید و می‌توانید در زمان استاندارد یا کمتر، پاسخ دهید. به تست‌هایی ساده می‌گویند که حل این تست‌ها در اولویت اول است.
ب) تست‌های زمان‌بر یا وقت‌گیر: تست‌هایی که یا آشنا به نظر می‌رسند و یا شما جواب آن ها را بلد هستید ولی تشخیص می دهید که برای پاسخ به چنین سؤالاتی باید زمان و انرژی بیش‌تری را صرف کنید. در کنار این‌گونه تست‌ها، علامت (*) بگذارید و به سراغ تست بعدی بروید.
ج) تست‌های دشوار یا ناآشنا: این‌گونه تست‌ها، تست‌هایی هستند که با آن‌ها آشنا نیستید یا جواب آن‌ها را نمی‌دانید. در کنار این نوع تست‌ها، علامت (**) بگذارید.
در این قسمت همه افراد می دانند که در ابتدا باید به سوالاتی که جوابشان را می دانند یا همانطور که گفته شد ساده هستند پاسخ دهند سپس در صورتی که زمان داشتید به سوالات وقت گیر یا یک ستاره دار پاسخ داده و در نهایت در صورت داشتن زمانی اضافی تر سراغ تست های دشوار می روید.
در این میان سخت ترین قسمت تست های زبان انگلیسی مربوط به ریدینگ یا درک مطلب می باشد که هم زمان بر و هم نیاز به دقت زیاد دارد تا نتیجه ای مطلوب در بر داشته باشد.
سوال دیگری که مطرح می شود چطور می توان به سوالات درک مطلب مسلط شد و چگونه به تست های درک مطلب پاسخ داد؟
برای اینکه بتوان راحت تر به تست های درک مطلب پاسخ داد باید تمرین زیادی در این مورد داشت. شاید برای شما سوال شود که تمرین کردن در مورد مطالبی که هیچ ربطی به مطالب در کنکور ندارند می تواند چه کمکی برای ما داشته باشد. خب پاسخ در این است که شما در صورت تمرین بسیار می دانید چطور سوال هایی قرار است مطرح شود یعنی در چه محدوده ای هستند و اگر دقت کنید در بیشتر این تست ها این قسمت ها مطرح می شوند پس در صورت تمرین می دانید که در کنکور باید بیشتر به سراغ چه مطلب یا چه قسمتی بروید.
تست زنی زبان انگلیسی  باعث افزایش تسلط شما بر تست ها و افزایش سرععت تست زنی شما می گردد.
تست های درک مطلب در ۳ تیپ ممکن است طرح شوند:
تست هایی که پاسخ آنها یک کلمه مثل تاریخ یا اسم و… است که باید در متن به دنبال این کلمه بگردید که این تست را میتوان به راحتی پاسخ داد.
تست هایی که باید متن را به خوبی فهمیده و درک کرده باشید. برای تسلط بر ریدینگ ، روزانه ۳ تا ۴ تا درک مطلب تمرین کنید تا به این سطح از تسلط برسید.
نوع دیگه طرح تست ، مربوط به خودِ متن هست که معمولا جواب این تست در خط اول یا آخر ریدینگ هست.
نکته دیگری که باید در مورد این تست ها اشاره کنم این است که شما باید در زمان تمرین تان زمان را در نظر بگیرید و آن را هر دفعه ثبت کنید و سعی کنید تا در آزمون های بعدی با سرعت بیشتر و بهتری نسبت به قبل اقدام کنید. این زمان بندی و تمرین و تکرار سبب می شود که شما به صورت خود به خود در کنکور با سرعت عمل و دقت بیشتر به سوالات پاسخ دهید.

برای خرید دی وی دی های زبان انگلیسی و دریافت روش مطالعه و تست زنی زبان انگلیسی با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

02166576371
09120047025

  • تلگرام من
  • تماس با من

حدیثه قمری هستم. کارشناس ارشد فیزیولوژی و به عنوان کارشناس تولید محتوای آموزشی در این وب سایت مشغول فعالیتم. در سال های اخیر در زمینه کنکور و دبیرستان و همچنین مشاوره و برنامه ریزی به دانش آموزان کمک کرده ام و مقالاتی هم که تو این وب سایت قرار دادم همگی مربوط به این زمینه هستند. توصیه می کنم حتما این مطالب رو بخونید. مدرک تافل دارم و نه تنها در درس زبان انگلیسی بلکه در سایر دروس می تونم شما رو در انتخاب بهترین منبع آموزشی راهنمایی کنم. شماره تلفن : 09120047025 تلگرام :@education_consultant ایمیل: H.ghamari2014@gmail.com

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر