تست

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

تست

تستReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 7Rating: 5.0تستاگه شما هم کنکوری هستید یا تو خونه کنکوری دارین حنما با این کلمه آشنایی دارین ، تست اصلی ترین روش آزمون گیری تو کنکور هستش و سوالات به صورت چهار گزینه ای طرح میشه و باید به یکی از این گزینه ها که پاسخ درست هست انتخاب بشه

تست واژه ای هستش که شاید امروزه بین همه عمومیت بالایی داره و اهمیتش برای کنکوری ها خیلی بیشترم هست.

اگه شما هم کنکوری هستید یا تو خونه کنکوری دارین حنما با این کلمه آشنایی دارین ، تست اصلی ترین روش آزمون گیری تو کنکور هستش و سوالات به صورت چهار گزینه ای طرح میشه و باید به یکی از این گزینه ها که پاسخ درست هست انتخاب بشه ، و تست زنی یکی از مهمترین شیوه های تثبیت اطلاعات بعد از استفاده از منابع درست برای کنکوری هاست پس یک معنی برای حروف تست وجود داره که الان باهم بررسی میکنیم.

ت: تسلط :

تسلط به درس برای یک کنکوری اولین ومهم ترین نیاز هستش شما باید به مفهوم درسی تسلط کافی داشته باشید و با این تسلط شما میتونید بالاترین امتیاز رو از اون سوال بدست بیارید ، پس تسلط اولین حرف تست هست.

س: سرعت عمل :

در سر جلسه کنکور برای تست زنی باید سرعت عمل مناسب داشته باشید ، شما زمان محدودی برای پاسخ گویی دارید و باید در این زمان به سوالات پاسخ بدین ، پس دومین حرف مساوی هست با سرعت عمل ، کند بودن در تست زنی باعث میشه نتونید به سوالات بعدی پاسخ بدن و این به معنی عقب افتادن از رقبا و احتمال شکست شماست.

تست - تست

ت: تمرکز :

مورد بعدی تمرکز هست ، بله تمرکز سر جلسه کنکور باید با سرعت عمل همراه باشه ، بدون داشتن تمرکز شما نه میتونید روخوانی درستی از سوال و گزینه ها داشته باشید و نه میتونید یک پاسخ درست رو انتخاب کنید ، باید با تمرکز و دقت ابتدا سوال رو مطالعه کنید به انتخاب درست و یا نادرست بودن گزینه ها دقت کنید و در نهایت بخاطر دام های کنکوری گزینه های سوال رو با دقت بیشتری بخونید و پاسخ صحیح رو انتخاب کنید.

مجموع این ها میشه یک مهارت جامع برای موفقیت ، اگه موارد بالا رعایت بشه که نیاز به تمرین و تکرار داره شما میتونید یک کنکور خوب داشته باشید.

پس وقتو تلف نکنید شروع کنید به ارتقاع بخشیدن این مهارت ها ، برای این کار برای خودتون آزمون های زمان دار تعیین کنید و با حفظ مهارت های بالا تست زنی کنید تا بتونید با این قدرت در کنکور موفق بشید.

 

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر