تکنیک تست زنی ، رقابت تاکتیکی

بازگشت به نوشته‌ها

تکنیک تست زنی ، رقابت تاکتیکی

تکنیک تست زنی برای دانش آموز به منزله قدرت و سرعت در آزمون.

در این سالهای اخیر بخاطر سوالات مشکل ، و تله های کنکوری برخی از اساتید و موسسات تکنیک تست زنی هایی ایجاد کردند که شناختش خالی از لطف نیست.

تکنیک تست زنی چند سالیه که از اهمیت بالایی برخورداره اونم بخاطر مفهومی تر شدن سوالات کنکور و همچنین تله های تستی هستش که چند سال اخیر باعث شده امروزه تکنیک تست زنی اهمیت بالایی پیدا کنه و روش های زیادی برای تست زنی به وجود بیاد.

برای شما یکی از بهترین ساده ترین و کاربردی ترین تکنیک تست زنی رو معرفی میکنم.

تکنیک 300x268 - تکنیک تست زنی ، رقابت تاکتیکیتکنیک ضربدر ، منها

این تکنیک بخاطر سادگی و کاربردی بودنش اهمیت بالای داره در ادین تکنیک زمان ذخیره شده شما افزایش پیدا میکنه و امکان اشتباه تا حد زیادی پایین میاد و این روش برای جلوگیری از نمره منفی هم تاثیر خوبی داره.

در روش ضربدر منها هنگام پاسخ گویی به سوالات وقتی به سوالات شک دار میرسیم علامت ضربدر و وقتی به سوالی میرسیم که نمیتونیم جواب بدیم علامت منها قرارا میدیم و به سرعت به سوال بعدی میریم.

خب خاصیت این روش چیه؟

اولا ما وقتمونو روی سوالات شبهه دار و سوالاتی که نمیتونیم پاسخ بدیم هدر نمیکنیم و به سرعت به سوالاتی که بلدیم پاسخ میدیم در نتیجه زمان ما ذخیره میشه ، سرعت ما افزایش پیدا میکنه بخاطر پاسخ گویی به سوالات صحیح درصدمون بالاتره و باعث کاهش استرس و افزایش تمرکز ما میشه و از به هم ریختگی ذهنمون که کدوم سوال بود کدوم درسی و روش حلش چی بود خلاص میشیم.

مطالب مرتبط  لغو سهمیه های اضافه شده کنکور شدنی نیست

بعد اینکه به همه اون سوالات صحیح با خیال راحت پاسخ دادیم برمیگردیم و سوالات ستاره دارو دوباره مرور میکنیم و در صورت اطمینان از جواب درست به سوال پاسخ می دیم.

این روشی عالی برای همه کنکوری هاست ولی خب نیاز به تکرار و تمرین دارین تا بهش مسلط بشین.

برای آشنایی با برترین تدریس های کنکوری کلیک کنید.

تکنیک تست زنی ، رقابت تاکتیکیReviewed by مدیر on Apr 19Rating: -
بازگشت به نوشته‌ها