حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98

حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jul 2Rating: 5.0حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98 اولین قدم برای حذف کامل کنکوره.در سال های اخیر جنجال زیادی بر روی حذف کنکور وجود داشت و در نهایت کنکور به کار خود برای رشته های پر متقاضی ادامه میدهد و حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98 استارتی برای این برنامه هست.

حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور ۹۸ اولین قدم برای حذف کامل کنکوره.

در سال های اخیر جنجال زیادی بر روی حذف کنکور وجود داشت و در نهایت کنکور به کار خود برای رشته های پر متقاضی ادامه میدهد و حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور ۹۸ استارتی برای این برنامه هست.

دکتر شریعتی نیاسر در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی کنکور در دانشگاه علم و صنعت ایران، به آخرین تغییرات حذف کنکور اشاره کرد و گفت: کنکور یکی از دغدغه‌های جامعه و آموزش عالی است و با تدابیری که می‌توان برای آن اندیشید، می‌توان از اثر روانی و اجتماعی آن کاهش داد و البته یکی از موضوعات ما در وزارت علوم بحث حذف کنکور است و به همین منظور کارگروهی نیز تشکیل شده است.

ایشان تصریح کردند : در حال حاضر طرحی در وزارت علوم در دست تدوین است تا بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که در قالب آن، آن دسته از داوطلبانی که به صورت طبیعی می‌توانند وارد دانشگاه شوند، بدون شرکت در فرآیند کنکور وارد دانشگاه شوند.

حذف کنکور - حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور 98دکتر شریعتی نیا ادامه دادند: متأسفانه طی چند روز اخیر مباحث مختلفی درباره نوع تغذیه و یا حتی میزان استرس داوطلبان کنکور در برنامه‌های مختلف مطرح شده است و این نشان می‌دهد که کنکور بخشی از دغدغه خانواده‌ها و دارای اثر روانی است که خوشبختانه بخشی از این دغدغه‌ها قابل برطرف کردن است و با توجه به اینکه در برخی از رشته‌ها نیاز به شرکت در کنکور نیست، این فشار روانی کاهش می‌یابد.

دکتر شریعتی نیاسر اظهار امیدواری کرد بتوانیم آن درصد از جمعیت کنکوری‌ها را که می‌توانند با سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوند، بدون حضور در فرآیند کنکور پذیرش کنیم. در صورت هماهنگی دستگاه‌ها این تغییرات برای سال ۹۸ اعمال خواهد شد.

با این کار مرجله اول حذف رشته های کم متقاضی برای کنکور ۹۸ آغاز میشه ولی اونطور که پیداست کنکور برای رشته های اصلی گروه های مختلف موندنیه و داوطلبان برای رسیدن به دانشگاه و رشته ها مهم و بهتر باید با هم رقابت کنند.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر