درس عربی کنکور فرصتی برای سبقت

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

درس عربی کنکور فرصتی برای سبقت

درس عربی کنکور یعنی غنیمت دونستن فرصت برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه ی برتر.

درس عربی کنکور درسی سخت ولی در عین حال آسون ، درسی با ضریب 2 ولی با تاثیری چندین برابر همه اینا عاملی شده برای اهمیت دادن به درس عربی کنکور.

عربی

عربی جزو سخترین درس عمومی بین داوطلبای کنکوره چرا ؟ به زبان ساده تر میشه گفت بخاطر داشتن شاخ و برگ فراوان و پیچیده شدن افعال و ضمایر و خیلی چیزهای دیگه خنودنش برای خیلی ها هیچ تاثیری نداره برای همین بیشتر داوطلبا فقط رو به لغت میارن و فقط لغت میخونن که اونم کمترین تاثیر رو نداره چون حتی در ترجمه و تعریب باید قواعد خاصی رعایت بشه و با صرف تجرمه زبانی نمیشه به سوالات جواب داد.

 

عربی 290x300 - درس عربی کنکور فرصتی برای سبقت
خب بخاطر درصد های پایینی که داوطلبای کنکور در درس عربی بدست میارن کسانی که بتونن درصد خوبی در عربی بزنن رتبه های خیلی بالاتری کسب میکنن. بله درسته درصد خیلی کمی از داوطلبا میتونن حتی بالا 50 درصد کسب کنن و تعداد انگشت شماری هم میتونن به درصد بالای 70 برسن میبینید یک درس عمومی با نتایج کنکور چه ها که نمیکنه.
خب حالا این حرفا چه تاثیری داره ؟؟؟ تاثیرش جایی معلوم میشه که شما تصمیم به استفاده از این انحراف معیار داشته باشید و اگه این تصمیم رو دارین حتما توصیه میکنم تدریس های استاد واعظی رو ببینید ، استاد واعظی برترین مدرس کنکوریه کشوره و در تدریس های خودش از الگوسازی و انیمیشن استفاده میکنه و این یعنی تمام مطالب آموزشی که به صورت مفهومی تدریس میشه برای همیشه در حافظه شما ثبت میشه ، پکیج های استاد واعظی جزو پرطرفدار ترین پکیج های کنکوریه کشوره و داوطلب های زیادی با استفاده از این پکیج ها به نتیجه دلخواه رسیدن.

برای آشنایی بیشتر با تدریس های استاد واعظی و عربی کنکور کلیک کنید.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر