راز تدریس ریاضی استاد منتظری چیست ؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

راز تدریس ریاضی استاد منتظری چیست ؟

راز تدریس ریاضی استاد منتظری چیست ؟Reviewed by مدیر on Jul 26Rating:

دانش آموزان عزیزم در مبحث مطالعه ی ریاضیات و چگونگی جواب دادن به سوالات ریاضی یه رازی وجود داره که خیلی از شما دوستان به این راز پی نبردید، قطعا می پرسید اون راز چیه؟؟؟؟!! که ما ازش خبر نداریم.
اگر موافق باشید شما عزیزان رو به دوسته تقسیم می کنیم
دسته اول: بعضی هاتون برای یادگیری ریاضیات قبل از هر حرکتی سراغ تست های مختلف میرید و جواب های تستارو بررسی میکنید و حتی براتون روشن و ساده است، اما در هنگام آزمون دادن نمی توانید از پس سوالات بر بیاید…..
میدونید چرا؟؟؟؟؟؟!!!!!!
بذارید واقعیت رو بهتون بگویم
مهلک ترین سمم توی یادگیری ریاضیات این هست که قبل از فهمیدن و فکر کردن به سوال به عبارت دیگر دست و پا زدن برید سراغ جواب آماده ی سوال………..
عزیزان من اون جواب هایی که شما می بینید تفکر مولفه ی کتاب است که روی کاغذ آمده است…..نه تفکر شما!!!!!!
این روش اشتباه است.
ولی استاد منتظری توی دی وی دی ها راه اشتباه رو هم به بچه ها نشون میده و وقتی که بن بست رسید به بچه ها میگه که دیدید اشتباه بود؟؟!!!! پس باهم بیایم و از راه درست بریم.
و برای همیشه تو ذهن دانش آموزش هک می شود.
دسته ی دوم: بعضی از دانش آموزان برای یادگیری ریاضی اول می روند سراغ آموزش و یادگیری مفاهیم و ابزارهای مورد نیاز که جامع و کامل یاد بگیرند و بعد به حل کردن تست های کنکور می پردازند.
این اصول و دسته دوم یعنی اصول آموزش استاد منتظری و اساتید دیگر موسسه است و اما باز هم در هنگام آزمون دادن نمی توانید به خوبی سوالات رو پاسخگو باشید!!!! میدونید چرا؟؟؟؟
این همون راضی هست که میخام براتون بازگو کنم………!
یادگیری به روش فراوانی تجمعی است که توی دی وی دی رعایت شده است.
تدریس بین معلم و شاگرد، آره درسته اصلی که درنمونه ی احتمال استاد منتظری و قاسمی در زیر مشاهده میکنید کامل رعایت شده است.

  • تلگرام من
  • تماس با من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر