رتبه های برتر کنکور سراسری در طبس تجلیل شدند

بازگشت به نوشته‌ها

رتبه های برتر کنکور سراسری در طبس تجلیل شدند

رتبه های برتر کنکور سراسری :هفت رتبه دو رقمی و ۳۲ رتبه سه رقمی شهرستان طبس در کنکور سراسری ۹۶ تجلیل شدند.

اخبار کنکور 2 - رتبه های برتر کنکور سراسری در طبس تجلیل شدند

معاون استاندار خراسان جنوبی و فرماندار ویژه طبس چهارشنبه شب در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری این شهرستان گفت: باید شرایطی در طبس ایجاد کنیم که رتبه های برتر کنکور در این شهرستان افزایش یابد.
سیدمهدی طلائی مقدم افزود: زیرساخت های مناسبی در شهرستان طبس داریم که می‌توانیم با استفاده از این ظرفیت اساتید برتر را برای دانش آموزان طبس فراهم کنیم و شاهد افزایش رتبه های برتر کنکور سراسری۹۷ باشیم.
وی بیان کرد: با مصوبه شورای آموزش و پرورش طبس، آمادگی داریم برای کنکور سال آینده سرمایه گذاری و هزینه کنیم.
مدیر آموزش و پرورش طبس نیز در این آیین گفت: تمامی دانش آموزان شهرستان طبس به دانشگاه راه پیدا خواهند کرد مگر این که آنها تمایل به رفتن به دانشگاه نداشته باشند.
محمود جلالی افزود: در کنکور امسال به مدیران و مشاوران ابلاغ شد شرایط روحی را برای دانش آموزان فراهم کنند.
وی ادامه داد: نگرانی خانواده ها از گرمای هوا برای روز کنکور بود که به خانواده ها اطمینان دادیم همه شرایط مهیاست و فرماندار ویژه طبس بشخصه تمامی حوزه های امتحانی را رصد کردند.
معاون مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: شهرستان ما هر سال قبولی های خاص آن فراوان است اما در وجود متخصص های مختلف به ویژه سونوگرافی و … در شهرستان با کمبود مواجه هستیم که ان شاءالله نخبگان به شهرستان طبس برگردند.
وی گفت: امیدواریم با تدابیری که در نشست شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار ویژه طبس اندیشیده شد سال آینده شاهد رتبه های درخشان دانش آموزان طبس در کنکور سراسری باشیم.
جلالی افزود: برای این که در دانش آموزان انگیزه بیشتری ایجاد شود رتبه های یک تا سه کنکور سال آینده در شهرستان طبس به هر کدام یک دستگاه خودروی سواری اهدا خواهد شد.
وی گفت: به رتبه های سه تا ۹ هر کدام ۲ عدد سکه بهار آزادی، رتبه های دو رقمی هر کدام نیم سکه بهار آزادی و به رتبه های سه رقمی سکه پارسیان اهدا می شود.
شهرستان طبس با ۷۲ هزار نفر جمعیت و ۵۷ هزار کیلومتر مربع مساحت، بزرگترین شهرستان ایران و خراسان جنوبی است.
شهر طبس در ۲۷۰ کیلومتری غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.

مطالب مرتبط  کارنامه رشته دامپزشکی
بازگشت به نوشته‌ها