روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
روزهای آخر کنکور

روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟

روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟Reviewed by شماره تماس 02166058258 on May 27Rating: 4.5روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟سلام دوستای عزیز کنکوری ، امروز میخوام در مورد یکی از مسائل بسیار مهم کنکورتون که هرساله دغدغه اکثر دانش آموزان بوده صحبت کنم یعنی در مورد روزهای آخر کنکور پس اگه شمام جز اون دانش آموزایی هستین که این مسئله یکی از دغدغه های شما شده و فکر شمارو خیلی مشغول کرده بهتره این مقاله و راهکارهایی که برای گذران روزهای آخر کنکور قطعا به شما کمک خواهد کردرو دنبال کنید

روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟

سلام دوستای عزیز کنکوری ، امروز میخوام در مورد یکی از مسائل بسیار مهم کنکورتون که هرساله دغدغه اکثر دانش آموزان بوده صحبت کنم یعنی در مورد روزهای آخر کنکور پس اگه شمام جز اون دانش آموزایی هستین که این مسئله یکی از دغدغه های شما شده و فکر شمارو خیلی مشغول کرده بهتره این مقاله و راهکارهایی که برای گذران روزهای آخر کنکور قطعا به شما کمک خواهد کرد رو دنبال کنید.
تمام تلاش من در مقاله روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟ اینه که بتونم یکی از دغدغه های شما که روزی دغدغه خودم بوده رو بررسی و راهکار های مناسب برای این روزهای مهم رو بهتون ارایه بدم.
خب حالا می رسیم به موضوع اصلیمون که امروز قراره کلی در موردش باهاتون صحبت کنم مسلما تو ذهن شما سوالات زیادی در مورد روزهای آخر کنکور و این که در این روز های مهم چگونه باید رفتار کنیم هست من سعی میکنم راهکارهایی که خیلی مهم هستن و میتونن خیلی به شما تو روند کنکورتون کمک کنن رو بهتون ارایه بدم تا بتونین با موفقیت این مدت رو پشت سر بزارین.
download 2 1 300x160 - روزهای آخر کنکور را چگونه بگذرانیم؟
خب حالا پاسخ به سوالاتی که برای اکثر ما در روزهای آخر کنکور بوجود میاد:
1.اگه شما عادت دارین که بدون خوردن صبحانه سراغ درسهاتون میرین تو این روز ها باید سعی کنید که صبحانه مقوی و کم حجمی رو حتما بخورید برای مثال گردو، خرما و آب پرتقال
2. یکی از مهم ترین نکته ها در این روزها داشتن آرامشه پس از کارها و اشخاصی سبب ایجاد اضطراب میشن حتما دوری کنید.
3 . نکات مهم و فرمول هایی که یادداشت و نکته برداری کرده اید رو به صورت سطحی مرور کنید.
حالا میرسیم به کارهایی که باید در روزهای آخر کنکورتون انجام بدین!
4 . تو این روزهای مهم حتما باید خوابتون منظم باشه یعنی حداقل 8 ساعت خواب کامل میتونین شب ها 11 شب بخوابین و صبح ها 6 یا 7 بیدار بشین.
5. حجم مطالعتون رو نسبت به روزهای قبل باید کاهش بدین حدودا 7 الی 8 ساعت مطالعه در این روزها کافیه.
6 . سعی کنید تست هایی که نشان دار کردین و نکاتی که اغلب در اون ها دچار اشتباه میشین رو بررسی کنید چون در روزهای آخر بررسی این موارد باعث میشن سر جلسه کنکور دیگه اشتباه نکنبن.
7 . درس هایی که حفظی هستن رو(دین و زندگی، ادبیات و …) به صورت روزنامه وار مطالعه کنید.
8. در روز آخر مطالعه نکنید ولی اگه نمیتونین مطالعتون رو کامل کنار بزارید بیشتر از 3 یا 4 ساعت این کارو انجام ندین و بجاش به تفریح و سرگرمی مشغول باشین
9. در روز های آخر به تغذیتون خیلی دقت کنید و حدامکان از خوردن غذا بیرون از منزل خودداری کنید چون ممکن باعثه مسمومیتتون بشه.
10. وقتی که کارت ورود به جلستونو گرفتین اول محل برگزاری رو مشخص کنید و بعد همه وسایلی که برای کنکور نیاز دارین رو آماد کنید.
11 . اگه فکر میکنین هیچی یادتون نیس دچار استرس و اضطراب نشین چون این یه امر طبیعیه.
12. شب آخر غذای کم حجم و مقوی بخورید و از استفاده از قرص های خواب آور و آرام بخش خودداری کنید.
۱۴- شب قبل از کنکور، موقع خواب با خودتان خلوت کنید و مسیری را که از ابتدا تا حال طی کرده اید مرور کنید. یقیناً هر آن چه کاشته اید برداشت خواهید کرد. با توکل بر خداوند و اعتماد به تلاش و کوششی که انجام داده اید به استقبال کنکور بروید.

شماره های تماس 
02166058258
09120979068

  • تلگرام من
  • تماس با من

من میلاد خدایی هستم. کارشناس ارشد فیزیولوژی و کارشناس تولید محتواهای آموزشی در این وب سایت. چندین ساله که در حیطه آموزش کنکور و دبیرستان فعالیت می کنم و به دانش آموزان در انتخاب بهترین منابع آموزشی مشاوره میدم. مقالات جالبی رو با شما به اشتراک گذاشتم و مطمئنم می تونه شما رو در رسیدن به هدفتون کمک کنه. شماره موبایل: 09120979068 تلگرام :@dini100admin ایمیل: milad.khodaei258@gmail.com

  • Add to Phrasebook
    • No wordlists for Persian -> Persian...
    • Create a new wordlist...
  • Copy

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر