ریاضی حرف اخر

فکر می کنی ریاضی خیلی سخته؟؟ باور کن تمام مشکلاتت اینجا حل میشه

اصلا نمی تونم تست ریاضی بزنم پایه ضعیفی دارم 😢😭

من درصدم بیشتر از ۱۰ نمیشه چون واقعا ریاضی سخته 😐

دنبال یه منبع خوب ریاضی میگردم تا بتونم درصد بالا بزنم 💪

نگران نباشید کافیه مقاله زیر رو بخونید تا سرنوشت کنکورتونو عوض کنید

چرا باید ریاضی را در کنکور پاسخ بدهیم و درصد خوب کسب کنیم؟؟؟

درصد این درس در صعود یا نزول تراز خیلی مؤثر می باشد همانگونه که داوطلبان رشتۀ تجربی زیست را بخوبی مطالعه می کنند و زمان ویژه در برنامه برای آن در نظر می گیرند داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی هم این برنامه ریزی را برای درس ریاضی در نظر میگیرند.

اما درس ریاضی برای اکثر داوطلبان تجربی سد بزرگ محسوب می شود و اصولاً داوطلبان تمایل کمتری به این درس دارند و همین امر موجب شده تا درس ریاضی در رشتۀ تجربی دارای انحراف معیار باشد و کسب درصد بالا برای رسیدن به رشته های برتر و پرطرفدار در این درس بسیار حائز اهمیت است.

همین را بدانید که اکثر داوطلبانی که به رشته های پزشکی و دندان رسیده اند میانگین درصدی بهتر از ۴۰ – ۵۰ نصیبشان نشده است. حتی داوطلبی داشته ایم که با درصد ۲۰ هم به این رشته ها رسیده اما برعکس آن یعنی فاجعه. کافیست این درس را در کنکور پاسخ ندهید قول می دهیم یک سقوط آزاد را تجربه خواهید کرد.

اما چرا بچه های تجربی با این درس مشکل دارند؟ پاسخ ساده است: فرمول های متعدد، آموزش های پیچیده و نبود یک منبع مناسب برای یادگیری مفهومی. یک سوال: آیا دنبال منبعی میگردید که با ضعیف ترین پایه بتوانید به تست های ریاضی پاسخ دهید؟؟

فعلا فرم زیر را پر کنید و ادامه مقاله را بخوانید

اگه میخوای ۲۰ درصد ریاضی رو

 

به روش منحصر بفرد استاد منتظری

 

برات بفرستیم، فرم رو پر کن!!

چرا و چگونه ریاضی حرف اخر استاد منتظری می تواند تمام مشکلات ما را در این درس برطرف کند؟

لازمۀ شروع برای مطالعۀ این درس این است که یک درسنامه نسبتاً جامع برای هرمبحثی که قرار است مطالعه کنیم داشته باشیم که پیش نیازهای مبحث مورد نظر را نیز پوشش داده باشد زیرا ریاضی درسی است که در آن مباحث زنجیره وار به هم پیوسته و مرتبط هستند و باید با هم و بصورت دنباله دار مطالعه شوند.

مطالعۀ درس ریاضی بر ۳ اصل می باشد: ۱-یادگیری ۲-تمرین ۳-مرور

اولین مرحله در مطالعۀ درس ریاضی یادگیری است زیرا بدون یادگیری درست و مفهومی نمی توانیم به پاسخ درستی برای سؤالات این درس برسیم.

مرحلۀ دوم تمرین است از آنجایی که ریاضی جزء دروس محاسباتی است باید این را بدانید که اصلی ترین راز موفقیت در این درس تمرین و تکرار برای تثبیت و تسلط به مطالب و نکات درسی و بالا رفتن سرعت تست زنی است. همگی می دانید که فرمول های مباحث مختلف در این درس ثابت شده و در کل دنیا یکسان است اما چیزی که روش مطالعۀ این درس را متفاوت کرده است این است که روش بکار بردن این فرمول ها در تست ها و سؤالات مختلف متفاوت است و از طرفی حجم مطالب درسی و تنوع در آنها در این درس بسیار بالاست

بنابراین شما باید تا جایی تمرین و تکرار داشته باشید تا بتوانید الگوریتم های تستی در این درس در مباحث مختلف را شناسایی کنید تا بدانید اگر سؤال به فلان حالت مطرح شد فرمول را باید به چه روشی بکار بگیریم.

در وهلۀ سوم بدلیل حجم بالا و تنوع مطالب در این درس احتمال فراموشی مطالب بالاست بنابراین مرور مطالب در فواصل معین و منظم الزامی است.

 • آیا اجرای دقیق این سه اصل ۱- یادگیری ۲- تمرین ۳- دوره کار راحتی است؟
 • چه میزان از داوطلبان شیوه های درست یادگیری و تست زنی در این درس را بدرستی فرا می گیرند؟
 • چه میزان از داوطلبان در برنامه های خود زمان کافی برای تمرین و دوره در نظر می گیرند؟

قطعاً شیوه های یادگیری خلاقانه بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا می تواند روش مؤثری برای یادگیری درست و مثمر ثمر در این درس باشد و از طرفی منبعی که بتواند پوشش کامل و جامعی از الگوریتم های مختلف تستی بر اساس کنکورهای سراسری اخیر داشته باشد و از همه مهمتر برنامه ای همراه با آن باشد که بتواند اصل آخر کار یعنی دوره را به خوبی در دل خود جای دهد می تواند راهی باشد برای موفقیت در مطالعۀ این درس و کسب امتیاز آن در آزمون اصلی.

امروز می خواهیم منبعی را به شما معرفی کنیم که به جرأت می توان گفت سه اصل مهم مطالعه در این درس یعنی ۱-یادگیری ۲-تمرین ۳-دوره را بخوبی در خود جای داده است.

ریاضی حرف اخر - ریاضی حرف اخر

ریاضی حرف اخر

در مجموعه آموزشی حرف آخر ریاضیات بصورت مبحثی تدریس شده است و مدرس تمامی مباحث یک استاد یعنی استاد منتظری می باشند. همین روش تک استادی برای آموزش این درس کمک می کند تا فهم و درک بهتری برای حل مسائل این درس ایجاد شود چون روش آموزش در مباحث مختلف یکسان می باشد در نتیجه یادگیری پایدارتر می باشد و سازمان بندی ذهنی درستی در مغز برای این درس شکل می گیرد.

از ویژگی های بارز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی این است که از روش هایی همچون فعال کردن نیمکرۀ راست مغز دانش آموز و آموزش شهودی و انیمیشنی بجای استفاده از فرمول و تکنیک استفاده می شود که موجب می شود تا دانش آموز مطالب بیشتر و مؤثرتری را در کمترین زمان ممکن فرا بگیرد و با استفاده از الگوسازی برای تست ها می توان براحتی شاخ هر تستی را شکست. از جمله این الگوها می توان به:

 • الگوی «لیلی و مجنون» در مبحث پایه
 • الگوی «فروشگاه لباس اف ۱ جی» در تابع مرکب
 • الگوی «انسان در مکان مقدس» در قدر مطلق
 • الگوی «نیروی صفر» در لگاریتم
 • الگوی «نیروی جاذبه» در جزء صحیح
 • الگوی «بادبادک» در هندسه
 • الگوی «ماشین» در ترکیب توابع
 • الگوی «پروانه»
 • الگوی «عقربه های چند سر»
 • اشاره کرد.

با روش های تدریس استاد شیروانی آشنا شوید و ببینید در کنکور ۹۷ چقدر مطابقت وجود داشت

ما در حرف آخر برای شیمی کنکور چه برنامه ای به شما می دهیم؟؟؟

شما حتی اگر بهترین منبع کنکور را هم در اختیار داشته باشید ولی نتوانید از آن استفاده کنید عملا بدرد شما نمی خورد. باید نحوه استفاده از آن را بلد باشید.

بیایید فکر کنیم از امروز ریاضی کنکور را شروع کرده اید خب اصلا از کجا باید شروع کنید؟ چجوری باید شروع کرد؟؟ هر مبحثی که میخوانید اهمیتش کجاست و پیش نیاز برای چه مباحثی هست؟ حالا چه تستی باید بزنم؟ آیا همه تست ها لازم است؟ از روی چه کتابی؟ روزی چند ساعت باید ریاضی بخوانم؟ چه مقدار باید بخوانم؟ و ده ها سوال دیگر که ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

برای دریافت برنامه مطالعاتی حتما با شماره های اعلام شده در این صفحه تماس بگیرید.
۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸
۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳
۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱
۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

برنامه ما به چه صورتی هست؟؟؟

در موسسه حرف آخر ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هرکدام از پکیج هایی که در اختیار دارد مشاوره و برنامه ریزی رایگان آن را هم دریافت کند.

این برنامه ریزی متناسب با تعیین سطح هر داوطلب صورت می گیرد که در آن ابتدا برنامه زمانی بر اساس شرایط خود داوطلب و ضریب و اهمیت هر درس طراحی می شود سپس متناسب با این برنامه زمانی برنامه حجمی بصورت روزانه و هفتگی متناسب با پکیج هایی در اختیار داوطلب قرار می گیرد که در این برنامه حجمی زمان مشاهده پک ها، تکمیل نویسی جزوه، استفاده از کتابهای کار، تحلیل و بررسی تست ها همراه با دفتر تکمیل ثبت اشتباها، تست زنی و دوره بصورت کامل برای داوطلب مشخص شده است تا جایی که این درس داوطلب در برنامۀ خود این فرصت را دارد که تست های مارکدار هر مبحث را تا ۳ بار مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

این برنامۀ راهبردی به داوطلب این امکان را می دهد که بداند هر مبحثی را در چه مدت زمانی به اتمام می رساند و چه زمانی وارد جمع بندی و دوره می شود و چه زمانی وارد آزمون ها می شود. همگی در قالب برنامه های کوتاه مدت بصورت روزانه و هفتگی با تعیین جلسات مطالعاتی در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در ادامه نمونه ای از این برنامه ها را مشاهده می کنید. برنامه قرار داده شود.

برنامه تخصصی ریاضیات کنکور - ریاضی حرف اخر

ویژگی های پکیج ریاضی حرف اخر استاد منتظری

 • آموزش مباحث پایه بصورت مفهومی بدون حفظ فرمول های رایج (کافیست ۴ عمل اصلی را بلد باشید)
 • تدریس در قالب انیمیشن و ۳۰ الگوی طلایی
 • جمع بندی ترکیبی مباحث با نقشۀ راه
 • بررسی ۱۰ سال آزمون های سراسری داخل و خارج در هر دو گروه آزمایشی ریاضی و تجربی در پکیج های مربوط
 • حل تست های تألیفی استاندارد که شبیه سازی شده آزمون سراسری می باشند که مباحث کم سؤال در کنکور سراسری را نیز پوشش داده است.
ریاضی حرف اخر 400x400 - ریاضی حرف اخر

با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین تصمیم را برای کنکور خود بگیرید

مشاورین حرف اخر - ریاضی حرف اخر