ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکور

ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکورReviewed by شماره تماس 02166058258 on Apr 28Rating: 5.0ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکور سلام دوستان عزیز کنکوری، داوطلبینی که حسابی مشغول درس و کتاب و آزمون و... هستند. حتما تو این دوران در درس ریاضی به خاطر داشتن فرمول ها و روش های زیادی که داره از این درس زده شدید

ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکور

سلام دوستان عزیز کنکوری، داوطلبینی که حسابی مشغول درس و کتاب و آزمون و… هستند.
حتما تو این دوران در درس ریاضی به خاطر داشتن فرمول ها و روش های زیادی که داره از این درس زده شدید یا چون سخته و ممکنه این فرمول ها و روش ها فراموش بشن خوندنش رو به بعد موکول می کنید. برای اینکه بتونید در این درس بهتر ظاهر بشید یا تست هاش رو به خوبی بزنید نیاز به یک استاد دارید تا ریاضی رو به خوبی براتون تدریس کنه و طوری این فرمول ها رو بهتون آموزش بده که هیچوقت فراموششون نکنید.

images 2 300x154 - ریاضی منتظری تحولی در ریاضی کنکور

شاید براتون سوال شه و بگید چطور ممکنه با این اطمینان از فراموش نشدن اینهمه فرمول حرف بزنی؟ اما این واقعیت داره چون که شما با استاد خبره و با علم بالا طرف هستید استاد عبدالرضا منتظری درس ریاضی رو با استفاده از الگوها و انیمیشن ها و نقشه راه تدریس می کنند.
کاری برای برای آن زحمت بسیاری کشیده اند تا این درس را با زبان ساده تری برای تمامی دانش آموزان تدریس بکنند.  این روش تدریس باعث میشه که شما دواطلبان عزیز لذت واقعی رو از ریاضی ببرید و برای همیشه با فرمول ها و روش های گیج کننده در حل سوال ها خداحافظی کنید.
از داوطلبان زیادی شنیده بودم که می گفتند تا قبل از اینکه با ریاضی منتظری پیش برم با مشکلات زیادی روبه رو میشدم و درصورتی که از حل یک یا چند مسئله عاجز می شدم آن را کنار می گذاشتم اما وقتی از دی وی دی ها و از روش تدریس استاد در تست زنی یا حل مسائل استفاده کردم همه چی خیلی فرق کرد چون این دفعه با وجود الگوهایی که تو ریاضی منتظری گفته شده در حین حل مسائل در آزمون ها بلافاصله می تونستم به پاسخ دست پیدا کنم و این علاقه من رو به این درس بیشتر می کرد و سبب می شد بیش از پیش به تمرین و تکرار بپردازم و بهتر و بهتر شم.سرعت تست زنی ام هم بیشتر شد چون که الگو ها دائم در ذهنم بودن و دیگر لازم نبود برای رسیدن به فرمول و بعد حل مسئله  خیلی زمان بگذارم و الگوها بلافاصله به ذهنم خطور میکردن.
انیمیشن و تصویر سازی و الگوها در واقع سبب شده که مطالب به نیم کره راست مغزتان انتقال پیدا کند و احتمال فراموشی به صفر برسد.
استاد منتظری در مورد تست های سراسری هم مشکل داوطلبا رو حل کردن تمامی تست ها از سال 88 تا به حال کامل حل و تحلیل و بررسی شده. علاوه بر این، شما می توانید در حین دیدن فیلم های آموزشی می توانید نت برداری کنید و در کنار آن هم از مشاوره مشاوران این مجموعه هم برخوردار باشید.با وجود تمامی این توضیحات داده شده می توانم به شما بگویم که نه تنها پکیج استاد منتظری کامل هستش بلکه بهترین و موثرترین منبع درس ریاضی می باشد. فقط یادتون نره که حتما هر روز به مرور و بررسی اجمالی روز قبل بپردازید تا مطالب بیش از پیش در ذهنتان ماندگار شوند. 

شماره های تماس
02166058258
09120979068

  • تلگرام من
  • تماس با من

من میلاد خدایی هستم. کارشناس ارشد فیزیولوژی و کارشناس تولید محتواهای آموزشی در این وب سایت. چندین ساله که در حیطه آموزش کنکور و دبیرستان فعالیت می کنم و به دانش آموزان در انتخاب بهترین منابع آموزشی مشاوره میدم. مقالات جالبی رو با شما به اشتراک گذاشتم و مطمئنم می تونه شما رو در رسیدن به هدفتون کمک کنه. شماره موبایل: 09120979068 تلگرام :@dini100admin ایمیل: milad.khodaei258@gmail.com

  • Add to Phrasebook
    • No wordlists for Persian -> Persian...
    • Create a new wordlist...
  • Copy

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر