معرفی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

بازگشت به نوشته‌ها

معرفی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

معرفی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی حرف آخر شامل دو پک است. پک اول برای لغات هر سه پایه و پک دوم شامل قواعد هرسه پایه است. آموزش در پک های زبان انگلیسی حرف آخر از صفر تا صد درصد مطالب را شامل می شود.

زبان انگلیسی یکی از دروس رتبه ساز و جزو مهمترین دروس عمومی کنکور سراسری می باشد و به لحاظ ضریب دارای ضریب ۲ در کنکور می باشد .

do1wnload - معرفی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

به گفته بسیاری از داوطلبان زمان پاسخگویی به این درس با توجه به تیپ و نوع سوالات زمان برای پاسخ گویی به سوالات آن کم است.

پس لازم است که داوطلبان تمرین و تکرار زیاد و کافی در این درس را داشته باشند تا به تسلط کافی و نیز سرعت عمل بالا دست پیدا کنند.

بسیار از داوطلبین گرامی از پایه با این درس مشکل دارند این داوطلبان لازم است که توجه ویژه ای به این درس را داشته باشند.

از طرف دیگر داوطلبانی هم وجاد دارند که تسلط بسیار بالایی در این درس دارند و کمترین میزان مطالعه خود را به این درس اختصاص می دهند. در هر سطح و لولی که باشید نباید این نکته را فراموش کنید که، درس زبان را هر روز و به طور مداوم و منسجم مطالعه کنید.

اگر قوی می باشید از مطالعه آن غافل نشوید و اگر از آن دسته داوطلبانی هستید که با این درس مشکل دارند نیاز به یرنامه ویژه ای برای مطالعه و یادگیری این درس دارید.

ویژگی های پک لغات تصویری زبان حرف آخر

در این دی وی دی های آموزشی با تدریس استاد محمودی شما داوطلبان گرامی با تمامی مفاهیم زبان انگلیسی جامع کنکور آشنا خواهید شد و به کمک تدریس زبان انگلیسی استاد محمودی قادر به یادگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن زبان انگلیسی بالای ۸۰ درصد خواهید شد

مطالب مرتبط  موسسه کنکور

پس با تهیه دی وی دی های آموزشی زبان انگلیسی جامع کنکور موفقیت در درس زبان انگلیسی خود را در کنکور تضمین کنید .

در این دی وی دی ها با بهره گیری از روش هایی همچون الگو سازی و شهودی سازی و انیمیشن سازی با به کار گیری و فعال کردن نیم کره راست مغز مطالب بیان شده است و سبب ماندگاری بالایی در ذهن دانش آموز خواهند شد و کارایی داوطلبان را در پاسخ گویی به تست ها را بالا خواهد برد .

آنچه در درس زبان انگلیسی از اهمیت خاصی بر خوردار است است وقت و زمان زدن تست ها می باشد در دی وی دی های آموزشی زبان انگلیسی جامع کنکور شما یاد می گیرید که در کمترین زمان تست های این درس را به درستی پاسخ گو باشد.

در این دی وی دی ها خواهید دید که:

۱ این محصول تنها منبع آموزش لغت در سراسر کشور با روشهای منحصر به فرد می باشد

۲ آموزش دادن لغات با استفاده از داستانهای زنجیره ای

۳ بکار گیری انیمیشن ها و شعر های زیبا برای ماندگاری لغات در ذهن داوطلب بدون فراموشی

۴ تکنیک آموزش لغت در جمله (برای اولین بار در کشور)

۵ آموزش زدن تست واژگان

۶ وجود آزمونهای درس به درس

DVD1:

درس اول

DVD2:

درس دوم

درس سوم(۱)

DVD3:

درس سوم (۲)

درس چهارم (۱)

DVD4:

درس چهارم (۲)

درس پنجم (۱)

DVD5:

درس پنجم (۲)

درس ششم

DVD6:

درس هفتم

درس هشتم (۱)

DVD7:

درس هشتم (۲)

آزمون (۱)

DVD8:

آزمون (۲)

 

مطالب مرتبط  تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۶ شهر تهران

 

برای تماس با ما و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و همچنین دیدن نمونه تدریس اساتید حرف آخر و اطلاعات بیشتر در باره ی دی وی دی ها با شماره های ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۳ و ۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸ تماس بگیرید.

بازگشت به نوشته‌ها