زبان جامع کنکور ، سکوی شما

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

زبان جامع کنکور ، سکوی شما

زبان جامع کنکور ، سکوی شماReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 26Rating: 5.0زبان جامع کنکور استاد محمودی یکی از بهترین تدریس های زبان کشور برای کنکور.زبان کنکور استاد محمودی : زبان انگلیسی یکی از دروس تعیین کننده رتبه و تراز دانش آموزان در رشته های مختلف تحصیلی است اونم بخاطر اینکه سوالات این درس در بخش انتهای دفترچه سوالات قرار داره دانش اموزان بیشتر فرصت نمیکنند به سراغ این سوالات برن پس دانش آموزی که در درس زبان انگلیسی درصد بالایی از این درس رو بزنه موفق به کسب رتبه بهتری نسبت به سایرین که این درس را نمیزنند میشه

زبان جامع کنکور استاد محمودی یکی از بهترین تدریس های زبان کشور برای کنکور.

زبان جامع کنکور استاد محمودی :

زبان انگلیسی یکی از دروس تعیین کننده رتبه و تراز دانش آموزان در رشته های مختلف تحصیلی است اونم بخاطر اینکه سوالات این درس در بخش انتهای دفترچه سوالات قرار داره دانش اموزان بیشتر فرصت نمیکنند به سراغ این سوالات برن پس دانش آموزی که در درس زبان انگلیسی درصد بالایی از این درس رو بزنه موفق به کسب رتبه بهتری نسبت به سایرین که این درس را نمیزنند میشه پس درس زبان انگلیسی برای شما میتونه یک برگ برنده باشه تا از رقیبان خودتون سبقت بگیرید و بتونید رتبه بهتر و در نتیجه فرصت های بهتری برای انتخاب رشته داشته باشید .

ویژگی های منحصربفرد زبان کنکور استاد محمودی

در دی وی دی های زبان انگلیسی موسسه حرف آخر که تدریس استاد محمودی هستند شما عزیزان با کلیه مفاهیم زبان انگلیسی جامع کنکور آشنا خواهید شد و به کمک تدریس زبان انگلیسی استاد محمودی موفق به یادگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن زبان انگلیسی بالای ۸۰ درصد خواهید شد پس با خرید دی وی دی های زبان انگلیسی جامع کنکور ، زبان کنکور خودتون رو تضمین کنید.

در این دی وی دی ها با استفاده از روش هایی همچون الگو سازی و شهودی سازی و انیمیشن سازی با استفاده از فعال کردن نیم کره راست مغز مطالب ارائه میشه و ماندگاری بالایی در ذهن دانش آموز داره. آنچه در درس زبان انگلیسی مهم است وقت و زمان زدن تست ها است در فیلم های آموزشی زبان انگلیسی جامع کنکور شما یاد خواهید گرفت که در کمترین زمان تست های این درس را به درستی بزنید.

زیست صفر تا صد گیاهی 300x300 - زبان جامع کنکور ، سکوی شمازبان - زبان جامع کنکور ، سکوی شمابا خرید فیلم های آموزشی زبان انگلیسی جامع کنکور با پرداخت هزینه کم از ارائه مشاوره توسط اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر برخوردار میشید و میتونید از پشتیبانی محصولات نیز استفاده کنید . با مشاهده تنها یکبار نحوه تدریس استاد محمودی تو این فیلم ها میتونید تفاوت تدریس های معمولی و تدریس فوق العاده استاد را درک کنید.

آنچه در دی وی دی های زبان کنکور استاد محمودی خواهید دید :

۱-پکیج آموزشی گرامر، درک مطلب و Cloze Test که شامل هشت حلقه لوح فشرده و ۱۸ ساعت تدریس کامل و حل تست می باشد.
۲-پکیج آموزشی لغات تصویری (شامل تمامی لغات کتاب زبان پیش دانشگاهی) که شامل هشت حلقه لوح فشرده و ۸ ساعت تدریس و حل تست می باشد.
۳-کتاب جامع زبان انگلیسی تالیف استاد مجتبی محمودی
۴-کتاب تیک آخر شامل کل لغات زبان سه سال دوره متوسطه و سال پیش دانشگاهی

برای دیدن نمونه تدریس های استاد محمودی اینجا کلیک کنید

برای خرید پکیج زبان جامع اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر