چگونه می شود در درسی مثل زیست شناسی به موفقیت رسید؟؟؟ با چه روشی؟

به جرأت میشه گفت همۀ داوطلبان رشته تجربی از درجه اهمیت زیست در کنکورشون بصورت کامل آگاهی دارن، بنابراین در برنامه مطالعاتی خودشون برای این درس وقت ویژه ای در نظر می گیرن و سعی بر این دارن که این درس رو به بهترین شکل ممکن خودش مطالعه کنند اما تا حالا براتون سؤال پیش اومده چرا اکثر داوطلبان با وجود اینکه برای مطالعه این درس وقت ویژه در نظر می گیرن و برای مطالعه و موفقیت در این درس هم بسیار تلاش می کنند اما به نتیجه دلخواهشون در این درس نمی رسند؟ یعنی درصد لازم و دلخواهشون رو از این درس نمی تونن بگیرن؟ آمار به دست آمده از نتایج کنکور سراسری هم ثابت کننده این موضوع هست تا جایی که هر ساله تنها 7% داوطلبین در این درس موفق به کسب درصد بالای 50 می شوند

علتش چی میتونه باشه؟

با توجه به تحلیل از طراحی سؤالات آزمون سراسری این امر کاملاً گویاست که این درس با ماهیتی حفظی-مفهمومی بیشترین میزان سؤالات ترکیبی را در بین منابع آزمون سراسری دارد. پس شیوه یادگیری و مطالعه این درس از خود مطالعه درس بسیار بسیار مهم تر است و نیاز به مطالعه عمیق، مفهومی خوانی و ترکیبی خوانی در این درس کاملاً احساس می شوداما اغلب داوطلبان بدلیل فرار بودن مباحث حفظی و ناتوانی در مطالعه ترکیبی این درس با وجود صرف زمان طولانی به موفقیت چندانی نمی رسند. مطالعه پله به پله مطالب به دلیل اینکه مطالب پایه ای پیش نیاز درک مطالب دیگر هستند، مرور بسیار، حل تست های استاندارد فراوان در دوره های منظم، مطالعه ترکیبی و تحلیل دقیق تست های آزمون سراسری از فاکتورهای موفقیت برای رسیدن به درصد بالا در این درس است

فعلا این فرم را پر کنید تا به قسمت اصلی مقاله برسیم : معرفی بهترین منبع زیست کنکور

این فرم رو پر کنید و ۲۰ درصد از زیست حرف اخر رو رایگان دریافت کنید

چرا به زیست حرف اخر می شود اعتماد کرد و به نتیجه رسید؟

چرا باید زیست رو برای کنکور بخونم و درصد خوبی کسب کنم؟؟؟

هدفی که مدرسین ما در این مجموعه پکیج ها دنبال می کنند کاملا متفاوت با سایر مجوعه هاست و در واقع ما این سیستم آموزش را اولین بار در ایران پایه گذاری کرده ایم.

تدریس مفهومی و ترکیبی زیست شناسی + ارئه روش های تست زنی + تحلیل خط به خط کتاب های درسی

وجه تمایز پکیج جامع زیست شناسی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در زیست شناسی حرف آخر به منظور فعالسازی نیمکره راست (که قدرت بخاطر سپردن تصاویر در حافظۀ باند مدت، استدلال شهودی و کلی نگری و درک معانی نهفته (خلاقیت) را دارد)، آموزش بر مبنای الگو در قالب انیمیشن و تصویر سازی صورت می گیرد که در کل کشور برای اولین بار مطرح شده است و روشی نوین بر اساس متدهای آموزشی روز دنیاست که بر مبنای همین روش در این پکیج خواهیم دید چگونه اساتید مبحث چالش برانگیز زیست گیاهی را به ساده ترین روش ممکن تدریس می کنند. در پکیج زیست گیاهی شما خواهید دید که علاوه بر تدریس کاملا مفهومی در قالب انیمیشن نیز تمامی مباحث گرده افشانی، رویش لپه ها، آلبومن، لایه به لایه گیاه از ریشه تا میوه به تصویر کشیده شده است. یا مبحث پیچیده ژنتیک که در بسیاری از منابع رایج شما با حجم بسیار زیادی برای آموزش آن روبه رو هستید اما در این پکیج با چند الگوی ساده در قالب انیمیشن این مبحث را یکبار برای همیشه آموزش می بینید که تمامی الگوهای تستی کنکورهای سراسری اخیر را بصورت کامل پوشش می دهند.

اما از سایر وجه تمایز این پکیج می توان به تدریس حرفه ای استاد در مباحث ترکیبی اشاره کرد

در این پکیج هر مبحثی که ترکیبی باشد با فصولی که داوطلب فعلاً مطالعه نکرده است ابتدا استاد تدریس و دوره ای از فصل های ترکیبی را انجام داده سپس به تدریس ترکیبی مبحث مربوطه می پردازد که در کمتر منبعی مورد توجه قرارگرفته است و بسیاری از داوطلبان در بسیاری از منابع از ترکیبی بودن تدریس بدون ذکر پیش نیازهای لازم شکایت دارند. اما در این مجموعه این مشکل داوطلب حل شده است.

چه کسانی می توانند از این پکیج استفاده داشته باشند:

آموزش در پکیج زیست شناسی حرف آخر به گونه ای است که از مبتدی ترین داوطلب (پایه ضعیف، رشته غیر مرتبط و فارغ التحصیل های سال های قبل) تا قوی ترین داوطلب می توانند از این پکیج استفاده داشته باشند متناسب با سطح خود، چون در این پکیج ها تدریس هر مبحث از پایه ای ترین و پیش نیازی ترین مباحث شروع می شود تا پوشش 100 درصدی مطالب، از طرفی تدریس در قالب انیمیشن امکان یادگیری را بسیار راحت تر، عینی تر و ملموس تر کرده است. که تدریس مفهومی چیزی که لازمه کنکورهای سال های اخیر است برای داوطلب شکل بگیرد.

برای تهیه پکیج ها حتما از دفتر مرکزی حرف آخر اقدام نمایید :

02166058258 09120047026

 

دعوت می کنیم نمونه ای از تدریس زیست در حرف اخر را ببینیدمشاهده کنید زیست حرف اخر با سوالات کنکور 97 چند درصد مطابقت داشت


چه جوری برنامه ریزی می کنید. با این برنامه و پکیج زیست حرف اخر چقدر احتمال موفقیتم هست؟؟

در مؤسسه آموزشی حرف آخر ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هر کدام از پکیج هایی که در اختیار دارد مشاوره و برنامه ریزی رایگان آن را هم دریافت کند.
  • کتاب را می خوانیم و حتی نکته هایی را جمع آوری می کنیم اما در تست زنی با مشکل مواجه می شویم.
  • چطور باید مطالب را ترکیبی، تعمیم و مفهومی مطالعه کنیم؟
  • شکل ها و تصاویر را چگونه بررسی کنیم؟
در این برنامه ریزی که برای داوطلب صورت می گیرد متناسب با برنامه زمانی که بر اساس شواهد خود داوطلب طراحی می شود برنامه حجمی متناسب با پکیج ها در اختیار داوطلب قرار می گیرد که در این برنامه حجمی زمان مشاهده پک ها، تکمیل نویسی جزوه و استفاده از کتاب های کار، تحلیل دقیق کتاب درسی، زمان تست زنی و دوره بصورت کامل برای داوطلب مشخص شده است. این برنامه راهبردی که به داوطلب این امکان را می دهد که هر کدام از پایه ها را در چه مدت زمانی تمام کند چه زمانی وارد جمع بندی و دوره شود، چه زمانی وارد آزمون شود همگی در قالب برنامه های کوتاه مدت بصورت هفتگی با تعیین جلسات مطالعاتی دراختیار داوطلب قرار می گیرد. در ادمه نمونه ای از این برنامه ها را مشاهده می کنید:

توجه داشته باشید که این برنامه صرفا از طریق مشاورین ارشد حرف آخر در اختیار شما قرار داده خواهد شد

02166058258 09120067026

پیشنهاد ما : زیست حرف آخر

  • آموزش زیست با روش های سریع تست زنی، الگوهای طلایی و نقشه راه
  • بررسی تمام تصاویر کتاب با انیمیشن های اختصاصی و تحلیل و نکته بینی آن ها
  • تحلیل و پاسخ دادن به حداقل 3000 عبارت درست و نادرست مشابه کنکورهای سال های اخیر
  • ارائه کتاب کار به همراه دی وی دی ها
  • مشاوره و برنامه ریزی جزء به جزء از روی پکیج ها و کتب کمک درسی


برای دریافت مشاوره رایگان تحصیلی و انتخاب بهترین منابع کنکور همراه شما هستیم
02166058258
09120047026
02166058258
09120047026
راستی اگه میخوای تو طرح رتبه پروری حرف آخر ثبت نام کنی همین الان «رتبه پروری» رو به سامانه پیام کوتاه موسسه 10002907 بفرست چند لحظه دیگه باهات تماس می گیریم
ارسال با پست پیشتاز
مشاوره رایگان برای انتخاب محصول
پرداخت آنلاین با تمام کارت های شتاب
تضمین اصل بودن کالا و خدمات