زیست حرف اخر پایانی بر ناکامی در زیست شناسی کنکور

چه مشکلی داری توی زیست شناسی؟؟؟

هیچی از زیست کنکور بلد نیستم و نمی تونم درصد بالا بزنم 😢😭

هر چقدر میخونم نمی تونم به نتیجه دلخواهم برسم 😐

دنبال یک منبع همراه با برنامه ریزی خوب برای زیست هستم 💪

نگران نباشید کافیه مقاله زیر رو بخونید تا سرنوشت کنکورتونو عوض کنید

چگونه می شود در درسی مثل زیست شناسی به موفقیت رسید؟؟؟

به جرأت میشه گفت همۀ داوطلبان رشته تجربی از درجه اهمیت زیست در کنکورشون بصورت کامل آگاهی دارن، بنابراین در برنامه مطالعاتی خودشون برای این درس وقت ویژه ای در نظر می گیرن و سعی بر این دارن که این درس رو به بهترین شکل ممکن خودش مطالعه کنند.

اما تا حالا براتون سؤال پیش اومده چرا اکثر داوطلبان با وجود اینکه برای مطالعه این درس وقت ویژه در نظر می گیرن و برای مطالعه و موفقیت در این درس هم بسیار تلاش می کنند اما به نتیجه دلخواهشون در این درس نمی رسند؟ یعنی درصد لازم و دلخواهشون رو از این درس نمی تونن بگیرن؟

آمار به دست آمده از نتایج کنکور سراسری هم ثابت کننده این موضوع هست تا جایی که هر ساله تنها ۷% داوطلبین در این درس موفق به کسب درصد بالای ۵۰ می شوند.

علتش چی میتونه باشه؟

با توجه به تحلیل از طراحی سؤالات آزمون سراسری این امر کاملاً گویاست که این درس با ماهیتی حفظی-مفهمومی بیشترین میزان سؤالات ترکیبی را در بین منابع آزمون سراسری دارد. پس شیوه یادگیری و مطالعه این درس از خود مطالعه درس بسیار بسیار مهم تر است و نیاز به مطالعه عمیق، مفهومی خوانی و ترکیبی خوانی در این درس کاملاً احساس می شود.

اما اغلب داوطلبان بدلیل فرار بودن مباحث حفظی و ناتوانی در مطالعه ترکیبی این درس با وجود صرف زمان طولانی به موفقیت چندانی نمی رسند.

مطالعه پله به پله مطالب به دلیل اینکه مطالب پایه ای پیش نیاز درک مطالب دیگر هستند، مرور بسیار، حل تست های استاندارد فراوان در دوره های منظم، مطالعه ترکیبی و تحلیل دقیق تست های آزمون سراسری از فاکتورهای موفقیت برای رسیدن به درصد بالا در این درس است.

اما می رسیم به معرفی یک منبع مطالعاتی قوی که جامع فاکتورهای ذکر شده برای موفقیت در این درس می باشد و می تواند به عنوان یک کاتالیزگر برای یادگیری و مطالعه شما در این درس عمل کند.

فعلا این فرم رو پر کنید تا به قسمت اصلی مقاله برسیم

اگه میخوای ۲۰ درصد زیست رو

 

به روش منحصر بفرد حرف آخر

 

برات بفرستیم، فرم رو پر کن!!

چرا زیست حرف اخر را به عنوان منبع مطالعاتی برای زیست کنکور انتخاب کنیم؟؟؟

هدفی که مدرسین ما در این مجموعه پکیج ها دنبال می کنند کاملا متفاوت با سایر مجوعه هاست و در واقع ما این سیستم آموزش را اولین بار در ایران پایه گذاری کرده ایم.

تدریس مفهومی و ترکیبی زیست شناسی + ارئه روش های تست زنی + تحلیل خط به خط کتاب های درسی

وجه تمایز پکیج جامع زیست شناسی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در زیست شناسی حرف آخر به منظور فعالسازی نیمکره راست (که قدرت بخاطر سپردن تصاویر در حافظۀ باند مدت، استدلال شهودی و کلی نگری و درک معانی نهفته (خلاقیت) را دارد)، آموزش بر مبنای الگو در قالب انیمیشن و تصویر سازی صورت می گیرد که در کل کشور برای اولین بار مطرح شده است و روشی نوین بر اساس متدهای آموزشی روز دنیاست

 

که بر مبنای همین روش در این پکیج خواهیم دید چگونه اساتید مبحث چالش برانگیز زیست گیاهی را به ساده ترین روش ممکن تدریس می کنند. در پکیج زیست گیاهی شما خواهید دید که علاوه بر تدریس کاملا مفهومی در قالب انیمیشن نیز تمامی مباحث گرده افشانی، رویش لپه ها، آلبومن، لایه به لایه گیاه از ریشه تا میوه به تصویر کشیده شده است.

یا مبحث پیچیده ژنتیک که در بسیاری از منابع رایج شما با حجم بسیار زیادی برای آموزش آن روبه رو هستید اما در این پکیج با چند الگوی ساده در قالب انیمیشن این مبحث را یکبار برای همیشه آموزش می بینید که تمامی الگوهای تستی کنکورهای سراسری اخیر را بصورت کامل پوشش می دهند.

اما از سایر وجه تمایز این پکیج می توان به تدریس حرفه ای استاد در مباحث ترکیبی اشاره کرد

در این پکیج هر مبحثی که ترکیبی باشد با فصولی که داوطلب فعلاً مطالعه نکرده است ابتدا استاد تدریس و دوره ای از فصل های ترکیبی را انجام داده سپس به تدریس ترکیبی مبحث مربوطه می پردازد که در کمتر منبعی مورد توجه قرارگرفته است و بسیاری از داوطلبان در بسیاری از منابع از ترکیبی بودن تدریس بدون ذکر پیش نیازهای لازم شکایت دارند. اما در این مجموعه این مشکل داوطلب حل شده است.

چه کسانی می توانند از این پکیج استفاده داشته باشند:

آموزش در پکیج زیست شناسی حرف آخر به گونه ای است که از مبتدی ترین داوطلب (پایه ضعیف، رشته غیر مرتبط و فارغ التحصیل های سال های قبل) تا قوی ترین داوطلب می توانند از این پکیج استفاده داشته باشند متناسب با سطح خود، چون در این پکیج ها تدریس هر مبحث از پایه ای ترین و پیش نیازی ترین مباحث شروع می شود تا پوشش ۱۰۰ درصدی مطالب، از طرفی تدریس در قالب انیمیشن امکان یادگیری را بسیار راحت تر، عینی تر و ملموس تر کرده است. که تدریس مفهومی چیزی که لازمه کنکورهای سال های اخیر است برای داوطلب شکل بگیرد.

دعوت می کنیم نمونه ای از تدریس زیست در حرف اخر را ببینید

پکیج های زیست حرف اخر با سوالات کنکور ۹۷ چقدر مطابقت و مشابهت داشتند؟؟؟

این ویدیو را ببینید تا شک شما به یقین تبدیل شود.

چه جوری برنامه ریزی می کنید. با این برنامه و پکیج زیست حرف اخر چقدر احتمال موفقیتم هست؟؟؟

در مؤسسه آموزشی حرف آخر ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هرکدام از پکیج هایی که در اختیار دارد مشاوره و برنامه ریزی رایگان آن را هم دریافت کند.

در این برنامه ریزی که برای داوطلب صورت می گیرد متناسب با برنامه زمانی که بر اساس شواهد خود داوطلب طراحی می شود برنامه حجمی متناسب با پکیج ها در اختیار داوطلب قرارمی گیرد که در این برنامه حجمی زمان مشاهده پک ها، تکمیل نویسی جزوه و استفاده از کتاب های کار، تحلیل دقیق کتاب درسی، زمان تست زنی و دوره بصورت کامل برای داوطلب مشخص شده است که این برنامه راهبردی که به داوطلب این امکان را می دهد که هر کدام از پایه ها را در چه مدت زمانی تمام کند چه زمانی وارد جمع بندی و دوره شود، چه زمانی وارد آزمون شود همگی در قالب برنامه های کوتاه مدت بصورت هفتگی با تعیین جلسات مطالعاتی دراختیار داوطلب قرار می گیرد. در ادمه نمونه ای از این برنامه ها را مشاهده می کنید: برنامه قرار داده شود.

توجه داشته باشید که این برنامه صرفا از طریق مشاورین ارشد حرف آخر در اختیار شما قرار داده خواهد شد:

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

برنامه تخصصی زیست شناسی کنکور 737x1024 - زیست حرف اخر

ویژگی پکیج زیست حرف اخر

در پکیج زیست شناسی حرف آخر، موارد زیر در آموزش ترکیبی و مفهومی این درس مورد توجه فراوان قرار گرفته است:

  • تدریس خط به خط کتاب درسی
  • تحلیل تمام تصاویر کتاب درسی
  • تحلیل تست های سراسری سال های اخیر
  • تدریس با ارائه الگو در قالب انیمیشن جهت افزایش ماندگاری یادگیری مطالب
  • تحلیل عبارات درست و نادرست
  • بررسی بیش از ۱۰۰۰ تست آزمون سراسری
  • تدریس مباحث مهم و پیچیده گیاهی و ژنتیک در قالب انیمیشن
  • کتاب کار همراه با پک به منظور کاهش زمان نت برداری تا داوطلب بدون صرف زمان بسیار برای نت برداری تنها به تکمیل نویسی بپردازد.
زیست حرف اخر - زیست حرف اخر

با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین تصمیم را برای کنکور خود بگیرید

مشاورین حرف اخر - زیست حرف اخر

می خواهید پکیج زیست حرف اخر را آنلاین سفارش دهید؟؟؟