زیست پیش و معرفی این درس

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

زیست پیش و معرفی این درس

زیست پیش و معرفی این درسReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 12Rating: 5.0زیست پیشباید همه قبول کنیم برای کنکور تجربی حرف اول رو درس زیست میزنه ، درصد بالای زیست مساویه با قبولی از بهترین دانشگاه ها و کسب رتبه های برتری.

زیست پیش درسی سخت برای کنکوری های رشته تجربی ، که تاثیرش تو کنکور این رشته خیلی بالاست.

باید همه قبول کنیم برای کنکور تجربی حرف اول رو درس زیست میزنه ، درصد بالای زیست مساویه با قبولی از بهترین دانشگاه ها و کسب رتبه های برتری.

✔️ 5 فصل ابتدایی زیست پیش دانشگاهی از دو جهت اهمیت فراوانی دارد

یکی آنکه آغاز یک استارت و انگیزه قوی برای مهرماه دانش اموز است و دیگر آنکه در کنکور های اخیر بودجه بندی آن در حال افزایش است
فصل هایی همچون پروتیین سازی و ژنتیک جمعیت از جمله بخش هایی هستند که دانش آموز جهت تسلط بر آنها زمان زیادی را صرف می کند
دپارتمان زیست شناسی حرف آخر برای اولین بار در ایران زیست پیش دانشگاهی را تبدیل به انیمیشن های بی نظیری نمود که قدرت یادگیری فرد را چنان افزایش می دهد که به اوج تسلط در مطالعه و تست زنی می رسد.

ایجاد نقشه راه برای موضوعات سخت و تست زنی زیاد در زیست پیش باعث شده در DVD های زیست پیش دانشگاهی حرف اخر حرف اول و آخر را در زیست دیجیتال ایران بزنند.

زیست پیش - زیست پیش و معرفی این درسلحظه ای فکر کنید ژنتیک جمعیت به انیمیشن و نقشه راه در بیاید چه اتفاق شگفت انگیزی رخ داده است.

پرسش و پاسخ های معروف دپارتمان زیست حرف آخر که بین دو دبیر رخ می دهد این محصول را در بین تمام محصولات زیست بی رقیب نموده.

زیست پیش با تدریس استاد شعبانی ، شاکری و استاد روان برترین تدریس های کنکوری هستش که برای کنکوری تجربی تدریس شده و خیلی ها با دیدن این تدریس ها به درصد های بالاتری رسیدن پس شما هم میتونید به این نتیجه برسید.

خب الان کنکوری های عزیز شما میتونید برای دیدن نمونه تدریس های زیست موسسه حرف آخر اینجا کلیک کنید و برای دیدن همایش های کنکوری زیست اینجا کلیک کنید.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر