بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

زیست کنکور حرف آخر ، یک قدم تا پزشکی

زیست کنکور حرف آخر تمام نیاز شما را برای موفقیت و قبولی در رشته های پزشکی تامین میکند.

اگه شما هم داوطلب رشته تجربی برای کنکور هستید میدونید که درصد بالا زیست چقدر براتو اهمیت داره ، زیست اصلی ترین درس تخصصی برای شما تجربی هاست پس با ما همراه باشید.

یک سوال اساسی

چقدر به درس زیست تسلط دارید؟ چه منابعی برای زیست کنکور دارید؟ این دو سوال برای دانش آموزای تجربی از سوالات اساسی هست که باید یک جواب قاطع داشته باشند وگرنه آینده کنکوری شما در خطره ، نگرانی هر داوطلب تجربی در تسلط و منابع کنکور قابل درکه ولی این یک مشکل نیست بلکه یک راح حل برای موفقیت میتونه باشه ، ولی چطور.

منابع کنکور

میشه گفت یکی از اساسی ترین ارکان کنکور داشتن منابع معتبر برای درس هاست مخصوصا درس های تخصصی ، تو سال های اخیر سوالات کنکور به شکلی نیست که بشه به راحتی و با حفظ کردن به سوالات جواب بدیم و از طرفی هم رقابت بین دانش آموزا سر رشته های اصلی خیلی شدید شده ، پس اینجا احساس نیازی به منابعی غیر کتاب درسی احساس میشه البته یادآور میشم همیشه کتاب درسی اولین منبعه ، یک مثال میزنم شما میخواین در یک مسابقه راننگی شرکت کنید در این مسابقه حریفای شما از ماشین های پرقدرت استفاده میکنن ولی شما یک ماشین ساده در اختیار دارید ، میشه از همون اول نتیجه رو دونست که شما هیچوقت نمیتونید در این مسابقه موفق بشید پس نیاز دارید با استفاده از قطعات جانبی قدرت ماشین خودتونو افزایش بدین و در سطح بالاتری قرار بگیرید.

زیست - زیست کنکور حرف آخر ، یک قدم تا پزشکی
منابع درسی دقیقا همین کارو برای شما میکنه این منابع به شما کمک میکنه تا سرعت یاد گیری ، بازدهی یادگیری ، و تسلط شما به درس بالا بره و این یعنی شما وارد رقابت میشید و همون اول کار از خیلی ها جلو میزنید.

تا اینجای کار فهمیدیم منابع درسی خیلی اهمیت داره ولی انتخاب درست این منابع هم به همون اندازه اهمیت داره.

اگه از منابع نامعتبر و ضعیف استفاده کنید نه تنها هیچ تاثیر مثبتی نداره بلکه زمان ، هزینه و اعتماد به نفس شمارو هم کاملا از بین میبره ، شما چند ماه زمان صرف میکنید ، زمانی که بازگشتی نداره ، هزینه زیادی صرف میکنید که اونم بازگشت نداره و نتیجه یه شکست که باعث میشه سر جلسه کنکور اعتماد به نفس شما اونقدر کم بشه که وقتی به درس مورد نظر میرسید حال تست زدن ندارید.

کلیک کنید!  جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری در دانشگاه علوم قضایی

پس باید انتخاب منابع درسی یک انتخاب درست و اثر بخش باشه تا نتیجه تلاش ما موفقی در کنکور باشه.

زیست کنکور حرف آخر

میتونم به جرات بگم موسسه حرف آخر برترین منبع کنکوری کشوره ، برای اثبات این حرفم رضایت و موفقیت دانش آموزایی هست که از این منابع استفاده کردن در بین این منابع زیست کنکور حرف آخر برای داوطلبای رشته تجربی اهمیت بیشتری داره چون با تدریس هایی که اساتید برتر موسسه استاد شعبانی ، استاد شاکری و استاد روان با استفاده از روش انیمیشن سازی و الگو انجام دادن ، خیلی از داوطلب ها به رشته دلخواهشون رسیدن.

داوطلبایی که از زیست کنکور حرف آخر استفاده کردند در زمان خودشون هزینشون بیشترین استفاده رو کردند و با یک اعتماد به نفس بالایی سرجلسه کنکور میشینن و منتظرن هرچه زودتر سوالات زیست رو بزنن چون میدونن زیست کنکور براشون آسون ترین و پر امتیازترین درسه.

توصیه من به شما دیدن تدریس های این اساتید برتر کنکوره و برای اینکار کلیک کنید.

مشاهده نمونه تدریس ها

  • 09120067692
  • تلگرام منhttps://t.me/asatideharfeakhar
  • تماس با من02166576371

برترین تولید کننده پکیج های آموزشی کنکور در ایران مبتنی بر انیمیشن و شهودی سازی. جهت دریافت مشاوره تحصیلی رایگان از دفتر مرکزی حرف آخر واقع در تهران با شماره های 02166576371 - 02166566623 - 02166576182 - 02166572148 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر