سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 تغییری نکرد

بازگشت به نوشته‌ها

سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 تغییری نکرد

سهمیه ایثارگران برای کنکور ۹۷ هیچ تغییری نمیکند و با همان روال قبل انجام میپذیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تغییر در سهمیه ایثارگران به کنکور امسال نمی رسد، گفت: سهمیه ایثارگران برای کنکور ۹۷ همانند سال گذشته اجرایی می شود.

میرحمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه ۱۱ شهریورماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت : بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی نخستین دستور کار کمیسیون آموزش بود در این راستا متقاضیان تحقیق و تفحص با حضور در کمیسیون دلایل خود را برای این طرح مطرح کردند.

افت سطح کیفی و گسترش بی حساب دانشگاه های آزاد از دلایل متقاضیان تحقیق و تفحص

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دلایل متقاضیان تحقیق و تفحص، افزود : افت کیفی، گسترش بی حساب این دانشگاه، استفاده از بازنشستگان و.. ازجمله دلایل این افراد برای تحقیق و تفحص بود اما از آنجا که آقای تهرانچی در نخستین روزهای کاری خود به سر می برد با عذر موجه نتوانست در کمیسیون حاضر شود بنابراین مقرر شد پس از تعطیلی مجلس نخستین جلسه کمیسیون با حضور سرپرست دانشگاه آزاد و همکاران ایشان برای بررسی این موضوع برگزار و تصمیمات لازم در این رابطه گرفته شود.

سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 - سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 تغییری نکرد

تغییر در سهمیه ایثارگران به کنکور امسال نمی رسد

وی با بیان اینکه در دومین دستور کار کمیسیون سهمیه ایثارگران در کنکور مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: از آنجایی که از نظر زمانی تغییر در سهمیه ایثارگران به کنکور امسال نمی رسد نیازی به عجله نیست؛ سازمان سنجش موظف شد تا پایان مهر ماه با در نظر گرفتن تمامی نظرات و طرح ها سهمیه و حد نصاب مناسب ایثارگران در کنکور را به کمیسیون ارائه دهد تا برای سال های آتی تصمیمات لازم اتخاذ شود.
سهمیه ایثارگران در کنکور سال ۹۷ همانند سال گذشته اعمال می شود

سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 تغییری نکردReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Sep 2Rating: 5.0سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تغییر در سهمیه ایثارگران به کنکور امسال نمی رسد، گفت: سهمیه ایثارگران برای کنکور 97 همانند سال گذشته اجرایی می شود.
مطالب مرتبط  یازدهمی ها بخوانن
بازگشت به نوشته‌ها