شیمی 60-40

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

شیمی 60-40

شیمی 60-40Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 13Rating: 5.0شیمی 60-40 یکی از جدید ترین محصولات شیمی کنکور موسسه حرف آخر.درس شیمی یکی از دروس سخت کنکور که بخاطر محاسبات سخت و فرمول های زیادش معروفه ولی یکی از جدیدترین تدریس های استاد شیروانی مشکل شمارو در این درس برطرف میکنه و اون پکیج شیمی 60-40 هستش.

شیمی ۶۰-۴۰ یکی از جدید ترین محصولات شیمی کنکور موسسه حرف آخر.

درس شیمی یکی از دروس سخت کنکور که بخاطر محاسبات سخت و فرمول های زیادش معروفه ولی یکی از جدیدترین تدریس های استاد شیروانی مشکل شمارو در این درس برطرف میکنه و اون پکیج شیمی ۶۰-۴۰ هستش.

شیمی ۶۰-۴۰ مخصوص کسانی هست که میخوان در یک بازه زمانی کوتاه بیشترین درصد از پیشرفت رو داشته باشن و نام گذاری این پکیج هم با این اصل همخونی داره.

در این پکیج شما ۶۰ روز از تدریس های حرفه ای استاد شیروانی استفاده میکنید ، استاد شیروانی به عنوان بهترین مدرس شیمی در این تدریس ها از الگوسازی و انیمیشن استفاده کردن و این یعنی یاد گیری عمیق شما.

درس شیمی هم درسی با یادگیری مفهومی هستش ، یعنی تا زمانی که شما مفهوم مبحث رو درک نکردین نمیتونید از فرمول های مربوطش به درستی استفاده کنید.

پس میشه به زیان ساده گفت که خیالتون از تدریس های استاد شیروانی راحت باشه ، با یک تدریس کاملا مفهومی و جز به جز تمام شیمی رو به شما آموزش میدن.

حال که بعد دوماه از تدریس های استاد شیروانی استفاده کردین نوبت به مرحله دوم و ۴۰ روز میرسه.

در این ۴۰روز با استفاده از حل تست های روزانه شبیه ساز کنکور علاوهبر اینکه یادگرفته های شما تثبیت میشه ، نقاط قوت و ضعف شما هم نمایان میشه و با یک مرور در مورد اون بخش به راحتی نقاط ضعف شما تبدیل به نقاط قوت شما میشه.

شیمی کنکور 6040  - شیمی 60-40باید بگم که تست زنی همیشه به عنوان برترین تمرین بعد از مطالعه یاد شده و اگه سوالات این تست ها استاندارد و نزدیک به کنکور باشه باعث عملکرد بالای شما میشه.

با پکیج شیمی ۶۰-۴۰ شما بهد از ۱۰۰ روز میتونید به درس شیمی تسلط داشته باشید ، چیزی که شاید قبلا هیچوقت چنین انتظاری ازش نمیشد داشت الان با روش تدریس مخصوص استاد شیروانی و موسسه حرف آخر امکان پذیره.

برای خرید محصول شیمی۶۰-۴۰ اینجا کلیک کنید

برای دیدن نمونه تدریس های استاد شیروانی اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر