شیوه برنامه ریزی برای کنکور

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

شیوه برنامه ریزی برای کنکور

شیوه برنامه ریزی برای کنکورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 23Rating: 5.0شیوه برنامه ریزی برای کنکور یکی از مهمترین اقدامات برای موفقیت شما در کنکوره که میتونید انجام بدین.اگه برای کنکور 98 برنامه ای دارید باید شیوه برنامه ریزی برای کنکور رو بدنید ، بدون برنامه ریزی برای کنکور نمیتونید در این رقابت حساس و مهم به نتیجه مطلوب برسید.

شیوه برنامه ریزی برای کنکور یکی از مهمترین اقدامات برای موفقیت شما در کنکوره که میتونید انجام بدین.

اگه برای کنکور ۹۸ برنامه ای دارید باید شیوه برنامه ریزی برای کنکور رو بدنید ، بدون برنامه ریزی برای کنکور نمیتونید در این رقابت حساس و مهم به نتیجه مطلوب برسید.

اولین قدم برای موفقیت در کنکور برنامه ریزی درست در کنکور هستش ، یک برنامه ریزی درست شامل هدف گذاری ، تعیین مسیر ، زمانبندی ، حفظ انگیزه و کسب موفقیه.

معمولا برای یک برنامه کنکور از الگوی مسافرت استفاده میشه در یک مسافرت یک هدف تعیین میشه که همون مقصد ماست ، برای این سفر یک وسیله نقلیه ، یک مسیر مشخص و سوخت لازمه همراه با موارد جزئی دیگه که باعث میشه در مبدا به مقصد برسیم.

کنکور هم مثل یک مسافرت برای شماست که مبدا و مقصدی داره و و برای این مسافرت نیاز به مسیر و وسیله نقلیه داریم که در این مقاله به صورت مختصر به این موارد میپردازیم.

هدف

شما برای انجام هر کاری باید هدف داشته باشید ، بدون هدف شما زود از مسیرتون خارج میشید و هیچ انگیزه ای نخواهید داشت ، پس در کنکور باید هدفی داشته باشید که برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خودتونو بکنید ، پس بهتره برای خودتون یک هدف تعیین کنید ، مثلا اگه به پزشکی علاقه دارین بهتره رشته و دانشگاه مورد علاقتونو بنوسید.

وسیله نقلیه

برای رسیدن به این هدف شما نیاز به وسیله نقلیه دارید تا شمارو تا مقصد برسونه ، اگه بخواین تمام این مسیر رو پیاده برید مطمئنا زمان و انرژی زیادی رو بای صرف کنید و به مقصدم نمیرسید.

برای همین باید از وسیله نقلیه استفاده کنید تا با سرعت بالا و بدون خستگی به مقصد برسید ، برای همین منابع کنکوری معتبر همون وسیله نقلیه شما برای موفقیته.

برنامه ریزی - شیوه برنامه ریزی برای کنکورتعیین مسیر

تعیین مسیر کنکور یکی از مهم ترین مسائل در ابتدای کاره ، شما باید یک نقشه راه داشته باشید تا به مسیر های بن بست و یا خاکی نیافتید در کنکور داشتن یک مشاور خوب میتونه برای شما یک نقشه راه و مسیر درست رو ترسیم کنه.

سوخت

وخب الان همه چیز برای شروع مسافرت داریم ، مقصد یا هدف ، وسیله نقلیه یا همان منابع ، نقشه راه و یا همون مشاور ولی برای حرکت کردن نیاز به سوخت داریم.

در کنکور سوخت ما انگیزه ماست ، آرزوهای ماست ، چرا میخوایم به مقصد برسیم این چرایی خیلی خیلی مهمه ، خیلی ها پدر و مادر و نیا خانوادشون براشون انگیزه هستن برای خیلی ها موفقیت شغلی و برای بعضی ها ازدواج و درآمد و … چیز های دیگه باید این چرایی رو بدونید و هرروز مرورش کنید هرروز یاد آور بشید برای خودتون مخصوصا زمانی که احساس میکنید دارید سست میشید.

شیوه برنامه ریزی برای کنکور اینطوریه و شما باید بتونید با یک شیوه درست برنامه ریزی کنید.

شما میتونید از مشاورین موسسه حرف آخر استفاده کنید تا به شما برای رسیدن به هدف کمک کنن.

برای ارتباط با مشاورین اینجا کلیک کنید

 

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر