عربی کنکور 97

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
استاد واعظی

عربی کنکور 97

عربی کنکور 97Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 5Rating: 5.0عربی کنکور ۹۷ یعنی سوار بر جت موفقیت شدن ، شما میتونید با درصد عربی به سرعت از رقباتون رد بشید.اهمیت درس عربی رو با ضریب ۲ نسنجین چرا که این درس درسته دارای ضریب کمیه ولی باید بدونید کمتر از ۲۰ درصد کنکوری ها این درسو بالای ۵۰ میزنن که آمار خیلی عجیبیه و نشون دهنده اهمیت درس عربی کنکور ۹۷ هستش.

عربی کنکور ۹۷ یعنی سوار بر جت موفقیت شدن ، شما میتونید با درصد عربی به سرعت از رقباتون رد بشید.

اهمیت درس عربی رو با ضریب ۲ نسنجین چرا که این درس درسته دارای ضریب کمیه ولی باید بدونید کمتر از ۲۰ درصد کنکوری ها این درسو بالای ۵۰ میزنن که آمار خیلی عجیبیه و نشون دهنده اهمیت درس عربی کنکور ۹۷ هستش.

عربی جامع کنکور 300x300 - عربی کنکور 97

شاید بهترین جمله برای نشون دادن قدرت این درس همین جمله باشه ( عربی درس با انحراف معیار بالای کنکور ) ، این نشون دهنده اینه که هرکس در درس کنکور موفق بشه میتونه در انتخاب رشته و دانشگاه هم موفقتر باشه.

روش درست برای موفقیت در این درس مطالعهی مفهومیه ، باید برای این درس یک مطالعه مفهومی داشته باشید و درک کنید نظور از قواعد این مبحث چیه و کجا به درد میخوره.

این درس شرایطش طوریه که اگه خودتون به تنهایی اقدام به مطالعه کنید نمیتونید زیاد نتیجه بگیرید و نیاز دارید تا از یک مدرس به عنوان راهنما استفاده کنید.

در بین تدریس ها باید دقت کنید از تدریس بهترین اساتید کنکوری استفاده کنید تا یادگیری شما مفهومی و عمیق بشه و اینطوری شما بهترین نتیجه ممکن رو میگیرید.

برای راهنمایی شما باید عرض کنم استاد واعظی به عنوان مدرس عربی کنکور ۹۷ میتونن بهترین انتخاب شما باشن چرا که نحوه تدریس این استاد باعث افزایش میزان یادگیری شما میشه.

روش تدریس استاد واعظی با استفاده از انیمیشن و الگو سازیه که باعث میشه نیم کره راست مغز شما برای یادگیری درگیر بشه و این یعنی بخاطر سپردن مطالب برای مدت خیلی خیلی طولانی اونم در زمان کمتر.

استاد با یک تدریس مفهومی کامل به شما از پایه تدریس رو شروع میکنن و به همین خاطر هم تاثیر یادگیری ایشون خیلی بیشتره و بعد از اون با حل تست ها این یادگیری رو برای شما تثبیت میکنن.

پس برای موفقیت خودتون و بالا بردن درصد حتما از تدریس های استاد واعظی استفاده کنید.

برای دیدن نمونه تدریس های استاد واعظی اینجا کلیک کنید

برای دیدن همایش های جمع بندی استاد واعظی هم اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر