فیزیک حرف اخر

باورت میشه بدون فرمول بتونی فیزیک رو بخونی و تمام مشکلاتت حل بشه؟؟

هرچقدر فیزیک میخونم هیچی سر در نمیارم و فقط فرمول فرمول ... 😢😭

هر کاری می کنم درصدم بالاتر از ۱۰ نمیاد خیلی سخته فیزیک 😐

دنبال یه منبعی میگردم که بدون فرمول و سرعتی به تستا جواب بدم 💪

نگران نباشید کافیه مقاله زیر رو بخونید تا سرنوشت کنکورتونو عوض کنید

چرا فیزیک کنکور نقشی حساس در مسیر رسیدن ما به رتبه های برتر دارد؟

از آنجایی که این درس دومین درس تخصصی اصلی در رشتۀ ریاضی یا به بیانی دومین درس سرنوشت ساز در رشتۀ ریاضی است بنابراین این درس در رشتۀ ریاضی بسیار مورد توجه بوده و در برنامۀ مطالعاتی داوطلبان ریاضی جایگاه ویژه و خاص خود را دارد.

اما در رشتۀ تجربی میاگین درصد کسب شده توسط داوطلبان کمتر از دو درس زیست و شیمی است و خیلی مورد توجه و استقبال داوطلبان تجربی نیست همین امر موجب شده تا این درس در گروه آزمایشی علوم تجربی دارای انحراف معیار باشد یعنی کسب میانگین درصد بالا در این درس می تواند یک امتیاز ویژه برای داوطلب محسوب شود بنابراین داوطلبانی که به این موضوع فکر می کنند که مطالعۀ فیزیک را برای کنکور کنار بگذارند بهتر است به این موضوع دقت داشته باشند که همانطور که درصد بالا در این درس امتیاز محسوب می شود درصد پایین همان میزان می تواند به ضرر داوطلب تمام شود.

چه راهکاری برای کسب درصد بالا در این درس وجود دارد؟

لازمۀ شروع برای مطالعۀ این درس این است که یک درسنامۀ نسبتاً جامع برای هر مبحثی که قرار  است مطالعه کنیم داشته باشیم که پیش نیازهای مبحث مورد نظر را نیز پوشش داده باشد زیرا فیزیک درسی است که در آن مباحث تا حدودی به هم وابسته هستند.

در وهلۀ دوم نباید از درک مفهومی و عمیق در این درس غافل باشید و هرگز یک مفهوم فیزیک را با ژرفایی که دارد در حد یک تعریف ساده پایین نیاورید و سعی کنید مفاهیم پایه را اساسی و مفهومی یاد بگیرید.

و از همه مهمتر مبحثی مطالعه کردن در این درس کمک زیادی برای صرفه جویی در زمان به شما می کند و همچنین با این کار یادگیری بهتر و پایدارتری خواهید داشت.

برای حل مسائل فیزیک علاوه بر درک فیزیکی باید در محاسبات ریاضی هم ماهر باشید و سعی کنید در این درس پایه ریاضیات قوی داشته باشید.

از آنجایی که فیزیک جزو دروس محاسباتی است باید این را بدانید که اصلی ترین راز موفقیت در این درس تمرین و تکرار برای رسیدن به الگوریتم های مختلف تستی و روش های حل آن هاست. همگی می دانید که فرمول های مباحث مختلف در این درس ثابت شده و در کل دنیا یکسان است اما چیزی که روش مطالعۀ این درس را متفاوت کرده است این است که روش بکار بردن این فرمول ها در تست ها و سؤالات مختلف متفاوت است و شما تا جایی باید تمرین و تکرار داشته باشید تا خود بتوانید الگوریتم های تستی در این درس را شناسایی کنید تا بدانید اگر سؤال به فلان حالت مطرح شد فرمول را باید به چه روشی به کار ببرید.

اما آیا این کار راحتی است؟ چقدر باید زمان گذاشت؟ چقدر باید فرمول حفظ کرد؟ چقدر باید موارد استثناء حفظ کرد؟ تا به این نتایج برسید چه بسا در این راه خیلی ها ممکن است راه را به خطا رفته و بجای درک مفهومی مطالب و رسیدن به نتیجه مشخص دست به دامان حفظ کردن شوند و بعد از صرف کلی زمان به نتیجه دلخواهی هم نمیرسند.

اما آیا منبع و روشی برای آموزش این درس هست که این نتایج را در اختیار ما قرار دهد تا با ذخیرۀ زمان فقط به تمرین و تثبیت این نتایج بپردازیم؟

فعلا فرم زیر را پر کنید تا به ادامه مقاله برسیم و بهترین منبع فیزیک کنکور را به شما معرفی کنیم

اگه میخوای ۲۰ درصد فیزیک رو

 

به روش منحصر بفرد استاد کامیار

 

برات بفرستیم، فرم رو پر کن!!

چرا ادعا می کنیم با فیزیک حرف اخر می توانید به هدفتان برسید؟؟؟

امروز می خواهیم منبعی را به شما معرفی کنیم که شعار آن در آموزش این درس یادگیری فیزیک بدون فرمول است و در روشی که برای آموزش این درس بکار گرفته شده است بجای استفاده از فرمول و تکنیک که بسیار حجم بالایی در این درس دارد از الگو سازی برای هر تست و شهودی سازی با استفاده از نیمکره راست مغز استفاده شده است و در بهترین و کمترین زمان ممکن بیشترین مطالب در ذهن داوطلب گنجانده می شود تا جایی که شما می بینید درسنامۀ هر مبحث چیزی بیشتر از یک اسلاید نیست.

یعنی رسیدن زمان آموزش به حداقل بدون حفظ فرمول و تکنیک با ارائه روش های سریع و مفهومی تست زنی که به داوطلب فرصت تمرین و تثبیت مطالب آموزشی را در حداکثر زمان می دهد.

physics ayne kav 1024x576 - فیزیک حرف اخر

فیزیک حرف اخر چه ویژگی هایی دارد؟ چرا به این پکیج اعتماد کنیم؟

حتما بارها مشاهده کرده اید روش هایی را که برای هر نوع تست فیزیک یک روش آموزش می دهند. مشکل کار اینجاست که ما در فیزیک کنکور شاید بیش از ۲۰۰ نوع تست داشته باشیم پس ۲۰۰ آموزش باید یاد بگیریم؟؟؟؟؟ این روش منسوخ است و تنها باعث گمراهی داوطلب می شود. روشی که استاد پیمان کامیار با آن آموزش می دهد الگوسازی است.

در پکیج فیزیک حرف اخر شما خواهید دید که برای تمامی بخش ها و دروس کتاب به ازای تعداد زیادی فرمول و تکنیک، الگو و نقشه راه ارائه می شود که این کاری است برای اولین بار در حرف آخر توسط استاد کامیار صورت گرفته است.

در بسیاری از منابع آموزشی رایج برای درس فیزیک می بینید که برای هر مبحث و فرمول تکنیک های زیادی ارائه می شود که با توجه به شیوۀ طراحی سؤالات در کنکورهای سراسری اخیر می بینیم که تکنیک در کنکور دیگر پاسخگو نیست چون به ازای هر تکنیک ارائه شده برای هر فرمول باید موارد زیادی استثناء حفظ شود که این کار به مراتب از حفظ فرمول سخت تر است و از همه مهمتر زمان بر.

اما این کشف بی نظیر استاد کامیار سبب شده تا کابوس حفظ فرمول های فراوان در آموزش فیزیک به پایان برسد تا جایی که در پک کامل فیزیک حرف آخر دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و طولانی نخواهید داشت چرا که استاد کامیار ۵۱ فرمول سینماتیک را تنها به یک الگوی ساده v-t تبدیل نموده است همچنین بجای تمام فرمول های بخش دینامیک کتاب یاد می گیرید که تنها با یک الگو تمام مسائل را حل کنید.

در بخش نوسان و موج نیز به ازای تمامی نسبت های طولانی گیج کننده فقط و فقط یک الگو حل تمامی مسائل را خواهید آموخت. در فیزیک استاد کامیار با این روش مغناطیس را بدون فرمول با روش منحصربفرد نمودارشناسی یاد خواهید گرفت. حل مسائل کشش نخ که از چالش برانگیزترین تست ها برای بسیاری از داوطلبان است شما فقط با الگوی بچه بزرگ و کوچک یاد بگیرید.

با همین روش تدریس بر مبنای الگو و انیمیشن است که استاد کامیار تمام فیزیک را فقط با ۳۰ الگو جمع بندی می کنند و با تحلیل ۲۰ دوره از سؤالات آزمون سراسری داوطلب را به تسلط بالایی می رسانند.

با روش های تدریس استاد کامیار آشنا شوید و ببینید در کنکور ۹۷ چقدر مطابقت وجود داشت

چه کسانی می توانند از پکیج فیزیک حرف اخر استفاده کنند؟؟

در پکیج فیزیک حرف اخر آموزش به گونه ای است که حتی داوطلبانی که تا کنون از مطالعۀ این درس فراری بوده یا از آموزش آن به روش حل فرمول های فراوان ترس داشته اند از مبتدی ترین داوطلب (پایه ضعیف، رشته غیر مرتبط، فارغ التحصیل سال های قبل) تا قوی ترین داوطلبان بدون هیچ فرار و ترسی با این درس آشتی کنند زیرا پویانمایی مطالب در این درس باعث شد که مطالب بسیار راحت شود و از همه مهمتر درس را بصورت مفهومی و پایه ای آموزش ببینند و از روش های سریع تست زنی که کاملاً علمی و منطقی است بهره مند بشید. که با این روش ها نه تنها از تست زدن در این درس خسته نمی شوید بلکه یکی از لذت بخش ترین کارها برای شما تست زدن در این درس می شود.

ما در حرف آخر برای فیزیک کنکور چه برنامه ای به شما می دهیم؟؟؟

در موسسه حرف آخر ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هرکدام از پکیج هایی که در اختیار دارد مشاوره و برنامه ریزی رایگان آن را هم دریافت کند.

تنها تهیه پکیج مسلما نمی تواند راهگشا باشد اگر مشاور دارید و مطمئن هستید که نحوه مطالعه پکیج فیزیک حرف اخر را در اختیارتان قرار می دهد ادامه مطلب را نخوانید در غیر اینصورت شما نیازمند یک برنامه قوی و روش مطالعه هدفمند برای این پکیج هستید.

بیایید فکر کنیم از امروز فیزیک کنکور را شروع کرده اید خب اصلا از کجا باید شروع کنید؟ چجوری باید شروع کرد؟؟ هر مبحثی که میخوانید اهمیتش کجاست و پیش نیاز برای چه مباحثی هست؟ حالا چه تستی باید بزنم؟ آیا همه تست ها لازم است؟ از روی چه کتابی؟ روزی چند ساعت باید فیزیک بخوانم؟ چه مقدار باید بخوانم؟ و ده ها سوال دیگر که ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

این برنامه ریزی متناسب با تعیین سطح هر داوطلب صورت می گیرد که در آن ابتدا برنامۀ زمانی بر اساس شرایط خود داوطلب و ضریب و اهمیت هر درس طراحی می شود سپس متناسب با این برنامه زمانی برنامۀ حجمی بصورت روزانه و هفتگی متناسب با پکیج ها در اختیار داوطلب قرار می گیرد که در این برنامۀ حجمی زمان مشاهدۀ پک ها، تکمیل نویسی جزوه، استفاده از کتاب های کار، تحلیل و بررسی تست ها همراه با تکمیل دفتر ثبت اشتباهات و همچنین زمان برای حل تمامی مثال ها و تمرین های کتاب درسی و تست زنی و دوره بصورت کامل برای داوطلب مشخص شده است تا جایی که در این درس داوطلب در برنامۀ خود این فرصت را دارد که تست های مارکدار هر مبحث را تا ۳ بار مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

این برنامۀ راهبردی به داوطلب این امکان را می دهد که بداند هر مبحثی را در چه مدت زمانی به اتمام می رساند و چه زمانی وارد جمع بندی و دوره می شود و چه زمانی وارد آزمون می شود. همگی در قالب برنامه های کوتاه مدت بصورت روزانه و هفتگی با تعیین جلسات مطالعاتی در اختیار داوطلب قرارمی گیرد. در ادامه نمونه ای از این برنامه ها را مشاهده می کنید. برنامه قرار داده شود.

حتما نمونه تدریس های استاد شیروانی را ببینید و برای تهیه پکیج ها و بهره مندی از برنامه مطالعاتی شیمی کنکور با شماره های مشاورین ما تماس بگیرید:

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

 

برنامه تخصصی فیزیک کنکور - فیزیک حرف اخر

ویژگی های پکیج فیزیک حرف اخر استاد کامیار

  • آموزش شهودی – مفهومی تمام مباحث به همراه نقشه راه و انیمیشن و تصاویر متحرک
  • حل تمام سؤالات هر فصل در قالب یک الگو، بدون نیاز به حفظ کردن انواع فرمول های فراوان
  • حل تمام سؤالات کنکور سراسری چند سال اخیر به همراه تمامی تست های تألیفی و احتمالی کنکور
  • آموزش تعاملی با حضور استادیار
  • حجم متناسب با کمترین زمان ممکن برای آموزش و تست
فیزیک حرف اخر 400x400 - فیزیک حرف اخر

با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین تصمیم را برای کنکور خود بگیرید

مشاورین حرف اخر - فیزیک حرف اخر