فیزیک کنکور تجربی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
استادکامیار

فیزیک کنکور تجربی

فیزیک کنکور تجربیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 26Rating: 5.0فیزیک کنکور تجربی از دروس اختصاصی برای رشته تجربی هستش.دانش آموزای رشته تجربی میونه زیاد خوبی با دروس فرمولی ندارن ، یکی از این دروس فیزیک کنکور تجربی هستش که حس والات و فرمول هاش برای تجربیا طاقت فرسا هستش.

فیزیک کنکور تجربی از دروس اختصاصی برای رشته تجربی هستش.

دانش آموزای رشته تجربی میونه زیاد خوبی با دروس فرمولی ندارن ، یکی از این دروس فیزیک کنکور تجربی هستش که حس والات و فرمول هاش برای تجربیا طاقت فرسا هستش.

فیزیک از دروس فرمولی به حساب میاد که ویژگی های خاص خودشو داره این درس بخاطر داشتن فرمول های سخت و روش های حل سخت معمولا جزو دروسی که کنکوری های تجربی درصد خوبی درش کسب نمیکنن و باعث به وجود اومدن مشکلاتی برای این دانش آموزا میشه.

تو سال های اخیر بازار تغییر رشته از ریاضی به تجربی هم داغ تر شده ، خیلی از دانش آموزای ریاضی بخاطر آینده شغلی بهتر به تجربی کوچ میکنن و این خودش عاملی میشه برای اهمیت پیدا کردن برای تجربی ها.

دانش آموزای ریاضی چون در سطح بالاتری با این درس دست و پنجه نرم کردن در این درس میتونن درصد های خوبی هم کسب کنن و این یعنی دانش آموز خوده تجربی ممکنه از رقیب تغییر رشته ای عقب بیافته.

برای همین هم لازمه که دانش آموزای رشته تجربی دست به کار بشن و سعی کنن تو این درس به مهارتی برسن تا از رقباشون زیاد عقب نیافتن.

images 1 - فیزیک کنکور تجربی

این مشکل به این راحتی ها هم حل نمیشه ، اصلی ترین مشکلاتی که کنکوری های تجربی با درس فیزیک دارن ضعف در پایه و عدم یادگیری مفهومی هستش.

ضعف پایه در ریاضی و و در کنارش ضعف در تدریس مباحث فیزیک از طرف مدرسین باعث میشه این درس برای خیلی ها مشکل ساز بشه برای همین باید منابع کمکی و اساتید برجسته این درس استفاده کنید.

برای همین هم الان به معرفی برترین مدرس فیزیک کنکور میپردازم.

استاد کامیار که از مدرسین موسسه حرف آخر هست به عنوان مدرس درس فیزیک کنکور تونسته بین کنکوری ها بالاخص در بین رشته تجربی محبوبیت خاصی پیدا کنه.

تدریس مفهومی و تدریس مطالب پایه ای از طرف استاد کامیار نه تنها باعث افزایش محبوبیتش بلکه افزایش درصد کنکوری ها هم شده.

استاد کامنیار در تدریس هاشون از روش الکو سازی و انیمیشن استفاده کردن که باعث میشه به راحتی همه مباحث رو مفهومی یادبگیرید و بدونید چطور از فرمول های فیزیک استفاده کنید.

برای همین هم بهترین منبع برای یادگیری فیزیک بدون شک تدریس های استاد کامیار هستش.

شما میتونید از طریق لینک های زیر به نمونه تدریس های استاد به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.۴

برای دیدین نمونه تدریس های استاد کامیار اینجا کلیک کنید

برای دیدن همایش های استاد کامیار اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر