قرابت معنایی با ضریب تخصصی

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

قرابت معنایی با ضریب تخصصی

قرابت معنایی با ضریب تخصصیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 2Rating: 5.0قرابت معنایی بخشی از مباحث درس ادبیات رو دربر میگیره که میشه گفت بخش مهمی هم هست.شاید این اتفاق خوبی باشه که درس ادبیات با اصلی ترین درس تخصصی رشته ها ضریب یکسانی داره یعنی ادبیات از نظر اهمیت با زیست تجربی و ریاضی رشته ریاضی هم ردیف جلو میاد ، یکی از مباحث این درس قرابت معنایی هستش که باهم اونو تحلیل میکنیم.

قرابت معنایی بخشی از مباحث درس ادبیات رو دربر میگیره که میشه گفت بخش مهمی هم هست.

شاید این اتفاق خوبی باشه که درس ادبیات با اصلی ترین درس تخصصی رشته ها ضریب یکسانی داره یعنی ادبیات از نظر اهمیت با زیست تجربی و ریاضی رشته ریاضی هم ردیف جلو میاد ، یکی از مباحث این درس قرابت معنایی هستش که باهم اونو تحلیل میکنیم.

اولا در مورد اهمیت ادبیات حرف زدیم ، ادبیات به رغم داشتن ضریب 4 ولی میتونه باکمی دقت و انتخاب درست منابع درسی سکوی پرتاب شما بشه ، چراکه شما 25 سوال با ضریب با ارزش 4 رو دارید.

در مقابل ادبیات به سختی زیست یا ریاضی نیست امام این حرفم باعث نشه فکر کنید این درس آسونه ، مه خیر شاید بشه گفت بیش  از 60 درصد کنکوری ها نمیتونن تو این درس به درصد 50 برسن پس باید گفت این درس هم نیاز به یک برنامه درست و منابع آموزشی معتبر مثل حرف آخر داره.

اگه یه نگاه به جدول پایین بندازیم حرفامو خیلی راحت تر متوجه میشید :

ادبیات - قرابت معنایی با ضریب تخصصی

خب با توجه به جدول بالا میبینیم میانگین از مبحث قرابت معنایی 9 سوال میاد که فقط 38 درصد کنکوری ها میتونن بهش پاسخ بدن و 62 درصد کنکوری ها نه ، این آمار میتونه برای کسی که میخواد در کنکور به دانشگاه و رشته ی مورد علاقش برسه یه خبر خوم باشه چرا که بادرصد بالای این درس شما میتونید از 60 درصد کنکوری ها جلو بزنید.

ولی چطور باید تو این درس میشه به این حد رسید ؟

مطالعه شما نمیتونه کافی باشه ادبیات شاخ و برگ فراوانی داره و بدون یک راهنمای خوب نمیتونید با اطلاعات خوب به سراغ کنکور برید ، توصیه من به شما استفاده از تجربیات کنکوری های موفقه ، بله کسانی که تونستن در این درس به درصد خوبی برسن و بعد از تحقیق به یک نتیجهمشخص میرسیم.

موسسه حرف آخر و تدریس های استاد محسن منتظری ، بله درسته این تدریس ها بهترین راه برای کسب درصد بالای ادبیات هستش و استاد منتظری بهترین مدرس ادبیات که با استفاده از الگوسازی و انیمیشن توستن این درس رو به راحتی تدریس کنن و شما به راحتی تمام مواردو یادبگیرید و یک یادگیری مفهومی و کامل داشته باشید.

قرابت معنایی یکی از تدریس های این استاده که به زیباترین شکل به شما آموزش داده و شما میتونید به 9 سوال این مبحث به صورت کامل پاسخ بدین.

شما میتونید همین الان با کلیک کردن در اینجا از محصولات استاد منتظری دیدن کنید

و یا با کلیک کردن در اینجا از نمونه تدریس های رایگان استاد منتظری استفاده کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر