مدرس ریاضی حرف آخر

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

مدرس ریاضی حرف آخر

مدرس ریاضی حرف آخرReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 18Rating: 5.0مدرس ریاضی حرف آخر رو میشه به عنوان برترین مدرس درس ریاضی کشور نام برد.استاد منتظری هم به عنوان موسس موسسه حرف آخر و هم به عنوان برترین مدرس درس ریاضی فعالیت میکنن ،  مدرس ریاضی حرف آخر با تدریس های بینظرشون تونستن محبوبیت ویژه ای بین کنکوری ها بدست بیارن.

مدرس ریاضی حرف آخر رو میشه به عنوان برترین مدرس درس ریاضی کشور نام برد.

استاد منتظری هم به عنوان موسس موسسه حرف آخر و هم به عنوان برترین مدرس درس ریاضی فعالیت میکنن ،  مدرس ریاضی حرف آخر با تدریس های بینظرشون تونستن محبوبیت ویژه ای بین کنکوری ها بدست بیارن.

درس ریاضی با فرمول های سخت و پیچیدش همیشه یک سد محکم مقابل کنکوری ها بوده و هست .

یکی از مشکلات عمده ای که کنکوری ها با درس ریاضی دارن ضعف در پایه های اونه ، یعنی در مقاطع راهنمایی و دبیرستان این درس به خوبی و به صورت مفهومی تدریس نمیشه و باعث میشه خیلی ها تو این درس با مشکل مواجه بشن.

در کنکور درس ریاضی جزو دروس اختصاصی هستش و این درس همیشه به عنوان وقت گیر ترین درس یاد شده.

منتظری - مدرس ریاضی حرف آخر

اما چطور امکانش وجود داره برای کنکور و درس ریاضی راه حلی پیدا کنیم ؟

چطور میتونیم مفاهیم ریاضی رو درک کنیم و ازش استفاده کنیم و چطور میتونید درصد ریاصی رو تو کنکور بالا ببریم ؟

این سوالات خیلی از کنکوری هاست و باهم به این سوالات جواب میدیم.

درس ریاضی درسی نیست که با حفظ کردن و مرور بشه یاد گرفت و یا با تحلیل ذهنی ، چرا که پایه های ریاضی مکا خیلی ضعیف تر از ایناست و زمانی میشه به ریاضی مسلط شد که پایه هامون قوی باشه.

پس باید برای مطالعه ریاضی از پایه ترین مباحث شروع کرد ، در مطالعه ریاضی باید مفهوم مطالب رو درک کنمی یعنی حتی اگه از پایه شرو کنیم ولی مفهومی مطالعه نکنیم هیچ فایده ای نداره پس باید مفهوم مباحث رو بفهمیم تا طریقه استفاده از فرمول رو بلد باشیم.

خب بعد این بررسی ها هنوز ما با مشکلی مواجه هستیم و اونم اینه که برای شروع از پایه و یک مطالعه مفهومی باید زمان زیادی رو صرف کنیم و در این بین زمان ما برای مطالعه دروس دیگه از دست میره.

در اینجاست که بهترین روش مطالعه ریاضی رو میتونم به شما معرفی کنم و اونم استفاده از  مدرس ریاضی حرف آخر یعنی استاد منتظری هستش.

استاد منتظری در تدریس ریاضی از پایه ترین منطالب مورد نیاز استفاده میکنه ، یعنی ابتدا پایه های شما روقوی میکنه و سپس شروع به تدریس مباحث اصلی میکنه.

همچنین استاد یوسفیان پور یک تدریس کاملا مفهومی رو برای شما انجام میدن ، تمام تدریس هاشون با استفاده از انیمیشن سازی و الگو سازی هستش و میتونن با این روش یک تدریس کاملا مفهومی به ارمغان بیارن.

نتیجه این روش از تدریس یادگیری کامل مطالب و تسلط به مطالبه که باعث افزایش باورنکردنی درصد های شما در درس ریاضی میشه.

پس توصیه میکنم برای یادگیری پایه ای و مفهومی ریاضی از تدریس های استاد منتظری غافل نشید.

شما میتونید از این لینک نمونه تدریس های استاد منتظری رو ببینید

همچنین برای دیدن همایش های جمع بندی کنکور روی این لینک کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر