مشاوره ی تخصصی فیزیک کنکور و معرفی بهترین منبع فیزیک استاد کامیار

بازگشت به نوشته‌ها

مشاوره ی تخصصی فیزیک کنکور و معرفی بهترین منبع فیزیک استاد کامیار

سلام دوستان خوبم وقتتون بخیر امیدوارم که سر حال و پر انرژی باشید. بنده شایان مامندی مشاور و برنامه ریز تحصیلی و رتبه 958 کنکور سراسری میخوام به طور تخصصی درمورد درس فیزیک و طریقه ی رسیدن به درصد بالا تو این درس رو همراه با یکی از پدیده های فیزیک کنکور استاد کامیار رو براتون معرفی کنم.

فیزیک چهارمین درس دفترچه ی اختصاصی  با ضریب 6 برای رشته ی تجربی و دومین درس اختصاصی رشته ی ریاضی فیزیک با ضریب 9 است.در رشته ی تجربی 30 سوال و در رشته ی ریاضی 45 سوال از دفترچه رو شامل میشه.

قسمت اصلی فیزیک رو مسائل در برمیگیرن و اگر به دنبال بالا بردن درصد خود در درس فیزیک هستید باید شیوه ی حل مسئله را یاد بگیرید اما سوالی که پیش میاد اینه که چطوری فیزیک بخونم که بتونم مسائل رو خوب حل کنم؟

در پاسخ به این سوال میشه گفت که کسی میتونه خوب تستای فیزیک رو بزنه که یک نقشه ی راه برای حل سوالات داشته باشه و طبق اون پیش بره به عنوان یک رتبه برتر روش خودم برای خوندن فیزیک به این شکل بود که  قبل از شروع مطالعه ی یک فصل از فیزیک , اول تمامی مطالبی که قراره تو اون فصل یاد بگیرم برای خودم مینوشتم و یک دید کلی از اون فصل پیدا میکردم در قدم بعدی وارد مطالعه ی اون فصل میشدم و برای هر مبحث اول از همه فرمول ها و نکات را در قالب چند خط مینوشتم و وارد مرحله ی سوم یعنی تست زنی میشدم در این مرحله در حل تک تک سوالات تمام درسنامه رو اول تو ذهنم مرور میکردم و دنبال پیدا کردن نکته ای از جزوه م بودم که بشه سوال رو باهاش حل کرد. برای تک تک سوالاتی که حل میکردم از این روش استفاده میکردم مزیتش هم این بود که باعث شد به درسنامه هایی که داخل جزوه بود تسلط کامل پیدا کنم  و از طرفی هم باعث افزایش سرعتم در زدن تست ها و کاهش خطا شد.

دومین نکته در مطالعه ی فیزیک ترتیب مطالعه ی فصل ها و رعایت پیش نیاز ها تو درس فیزیکه و برای رسیدن به درصد خوب حتما باید ابتدا پیشنیاز ها مطالعه بشن. با بررسی تست های کنکور به این نکته پی میبریم که تست های فیزیک از سال 91 به بعد به شدت مفهومی و ترکیبی شده و متاسفانه داخل بازار هم منابع مناسبی برای فیزیک کنکور پیدا نمیشود که تمام نکاتی که برای حل تست های کنکور لازم است را آموزش داده باشن از طرفی فیزیک هم یکی از حجیم ترین و پر فرمول ترین درس هاست و یکسری منابع با ذکر نکات اضافی و بی کاربرد فقط حجم فرمول ها را افزایش داده اند و دانش آموز با مطالعه ی آنها فقط زمان خود را بیهوده صرف میکند.

اما برای موفقیت در یک درس باید برای آن یک برنامه ریزی منسجم و دقیق به همراه یک منبع خوب داشته باشیم در مورد برنامه ریزی برنامه ای کاربردی است که داخل آن ریز به ریز حجم و زمان مطالعه مشخص شده باشد, دوره های تست زنی و مرور هم با توجه به زمانی که دانش آموز تا روز کنکور دارد رعایت شده باشد. اما در مورد منبع خوب و ویژگی های آن هم باید گفت منبعی برای آموزش فیزیک مناسب است که تمامی نکات لازم برای تست زنی  را داشته باشد و داخل آن با توجه به روند طرح سوالات کنکور به تست های ترکیبی و نکات مربوط به آنها هم توجه شده باشد و از طرفی کم حجم هم باشد یعنی از ذکر نکات زاید و اضافی که بیهوده هستند خودداری شده باشد.

در این قسشمت میخوام یک محصول فوق العاده بینظیر رو که مطمئنا آرزوی هر دانش آموزی است رو براتون معرفی کنم.

از نظرین برترین مشاورین کشور و دانش آوزان پکیج فیزیک حرف آخرد که شاهکاری از استاد کامیار است بهترین و محبوب ترین محصول آموزش فیزیک در کل کشور است.استاد  کامیار دارنده ی مدرک کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد از دانشگاه صنعتی شریف برای اولین بار در کشور با بهره گیری از شیوه ی آموزش نوین و الگو محور صفر تا صد فیزیک کنور رو فقط درقالب 25 الگو تدریس کردند و در اخیتیار دانش اموزان عزیز قرار میدهند. شاید بزرگترین مشکل دانش آموزان با فیزیک حجم زیاد فرمول ها باشد حفظ کردن حجم انبوهی از فرمول ها از یک طرف و بخاطر آوردن آنها سر جلسه ی کنکور با آن همه استرس از طرفی دیگر دانش آموزان را اذیت میکند اما برای اولین بار استاد کامیار با حذف فرمول و تکنیک و استفاده از الگو به جای آنها این مشکل اساسی را برای دانش اموزان حل کرده اند.مطمئنا همگی فصل حرکت شناسی رو میشنسیم و میدونیم که جزو سنگین ترین فصل های فیزیکه با کلی فرمول ولی استاد کامیار کل تست های این فصل از مبحث حرکت در با سرعت ثابت گرفته تا سنگین ترین تست های مربوط به سقوط آزاد را فقط با یک الگوی ساده و بدون استفاده از حتی یک فرمول را تماما برای دانش آموزان حل میکنند و خل تمامی تست های سال 85 تا 96 با این الگوی بینظیر نشان از قدرت این الگو و پاسخگو بودن آن دارد.

انرژی بینظیر استاد کامیار هنگام تدریس و استفاده از انیمیشن های جذاب و بینظیر باعث شده که آموزش فیزیک برای هر کسی آسون بشه و درس فیزیک  را به یکی از شیرین ترین درس ها تبدیل میکند و از طرفی این آموزش شهودی باعث تثبیت اصل مفهوم برای داوطلب شده و به جای حفظ کردن اینبار دانش آموز مفاهیم را به طور کامل لمس میکند و کاربرد استفاده از آنها را نیز یاد میگیرد.

استفاده از نقشه ی راه و استراتژی حل سوال که برای اولین توسط استاد کامیار ارائه شده باعث میشود دانش آموزان یک برنامه ی کلی در زدن تست های فیزیک داشته باشند و طبق آن عمل کنند از طرفی هر نقشه ی راه تمام نکات یک فصل را فقط در یک اسلاید در برمیگیرد و عملا بهترین روش برای مرور را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد و در دوران جمعبندی و مرور دانش آموز میتواند در کمترین زمان ممکن کل نکات مربوط به یک فصل را مرور کند.

یکی از منحصربفردترین ویژگی های فیزیک استاد کامیار حجم کم آن است به طوری که صفر تا صد مطالب همراه با حل کلیه ی تست های سراسری فقط در 45 ساعت تدریس شده و در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میگیرد.

از طرفی هم بنده به عنوان

photo 2018 04 24 02 08 08 - مشاوره ی تخصصی فیزیک کنکور و معرفی بهترین منبع فیزیک استاد کامیار

استاد پیمان کامیار

مشاور ارشد موسسه به همراه تیم مشاورین رتبه برتر برنامه ی کامل مطالعاتی فیزیک را به شکل منحصر بفرد با توجه به زمان باقی مانده در اختیار داوطلبین گرامی قرار میدهیم برنامه ای که داخل آن دوره های مرور آموزش و تست زنی به شکل فوق حرفه ای رعایت شده

برای سفارش محصول بینظیر فیزیک استاد کامیار با تخفیف ویژه و دریافت مشاوره و برنامه ریزی  فوق حرفه ای توسط رتبه پرور های کنکور با شماره 09120067692 تماس بگیرید و بالاترین درصد در فیزیک رو برای خودتون تضمین کنید.

مشاوره ی تخصصی فیزیک کنکور و معرفی بهترین منبع فیزیک استاد کامیارReviewed by شایان مامندی on Apr 25Rating: 5.0روش بالا بردن درصد فیزیک و معرفی بهترین منبع برای فیزیک کنکور
مطالب مرتبط  نکات کنکوری درس فیزیک 
بازگشت به نوشته‌ها