مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شماReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 28Rating: 5.0مطابقت های کنکور 97 یکی از موارد خیلی جذابیه که موسسه حرف آخر در کنکور 96 هم نمایش داد.اگه یادتون باشه بعد کنکور 96 اساتید موسسه حرف آخر شروع به نمایش مطابقت های سوالات کنکور با سوالاتی هستند که در تدریس هاشون حل کردند و اینبار با مطابقت های کنکور 97 قدرت مدریسنمونو به رخ میکشیم.

مطابقت های کنکور ۹۷ یکی از موارد خیلی جذابیه که موسسه حرف آخر در کنکور ۹۶ هم نمایش داد.

اگه یادتون باشه بعد کنکور ۹۶ اساتید موسسه حرف آخر شروع به نمایش مطابقت های سوالات کنکور با سوالاتی هستند که در تدریس هاشون حل کردند و اینبار با مطابقت های کنکور ۹۷ قدرت مدریسنمونو به رخ میکشیم.

اگه از تدریس های مدرسین موسسه حرف آخر تدریس هایی رو تهیه کرده باشید بدون شک از کیفیت تدریس ها و تاثیرش روی نتایج کنکورتون آگاهیی دارین.

بعضی ها در روز های آخر کنکور با حرف آخر آشنا شدن و این باعث تاسف برای اونا بوده چرا که میتونستن در کنکور با حرف آخر نتیجه ی خیلی بهتری هم بگیرن.

اگرم با موسسه حرف آخر آشنایی ندارین و برای اولین باره که دارید در مورد این موسسه تحقیق میکنید این تحقیق میتونه آینده کنکوری شمارو تغییر بده.

مطابقت - مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

یکم در مورد موسسه حرف آخر بگم ، این موسسه با مدیریت استاد منتظری که خودشون مدرس ریاضی کنکور هستن تونستن با ارائه روش جدید و فوق العاده ی تصویر سازی و انیمیشن به خیلی از کنکوری ها کمک کنن تا به دانشگاه مورد علاقشون برسن.

تدریس همه اساتید موسسه از روش الگوسازی و انیمیشن نشات میگیره ، یک روش خاص که اجرای این روش نیازمند تجربه و دانش زیاد به درس هستش.

تو سال ۹۶ تطابق بالای ۹۰ درصدی همه دروس باعث شگفتی شد ، یعنی اگه شما از این تدریس ها استفاده میکردین و با دقت اونارو مرور میکردین میتونستین به راحتی رتبه برتر کنکور بشین.

مطابقت های کنکور ۹۷ هم که از راه برسه نشون میده این تدریس ها چقدر در کنکور ۹۷ تاثیر گذار بوده و این یعنی دیگه انتخابی جز حرف آخر نمیتونید داشته باشید.

فرقی هم نمیکنه کنکوری نظام قدیمی یا نظام جدید چرا که این تدریس ها مطابق با نیاز های مشا برای موفقیت آماده شده.

پس همین الان بدون اتلاف وقت یه چندتا نمونه تدریس از اساتید کنکوری حرف آخر ببین و بعد با مشاورین ما که شمارشون تو سایته تماس بگیر تا با یک مشاوره بینظیر شمارو برای کنکور آماده آماده کنن.

شماره تماس با مشاورین موسسه :

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

 ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱ 

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

 

[pt_view id=”df6da8akz1″]

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر