مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

بازگشت به نوشته‌ها

مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

مطابقت های کنکور ۹۷ یکی از موارد خیلی جذابیه که موسسه حرف آخر در کنکور ۹۶ هم نمایش داد.

اگه یادتون باشه بعد کنکور ۹۶ اساتید موسسه حرف آخر شروع به نمایش مطابقت های سوالات کنکور با سوالاتی هستند که در تدریس هاشون حل کردند و اینبار با مطابقت های کنکور ۹۷ قدرت مدریسنمونو به رخ میکشیم.

اگه از تدریس های مدرسین موسسه حرف آخر تدریس هایی رو تهیه کرده باشید بدون شک از کیفیت تدریس ها و تاثیرش روی نتایج کنکورتون آگاهیی دارین.

بعضی ها در روز های آخر کنکور با حرف آخر آشنا شدن و این باعث تاسف برای اونا بوده چرا که میتونستن در کنکور با حرف آخر نتیجه ی خیلی بهتری هم بگیرن.

اگرم با موسسه حرف آخر آشنایی ندارین و برای اولین باره که دارید در مورد این موسسه تحقیق میکنید این تحقیق میتونه آینده کنکوری شمارو تغییر بده.

مطابقت - مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

یکم در مورد موسسه حرف آخر بگم ، این موسسه با مدیریت استاد منتظری که خودشون مدرس ریاضی کنکور هستن تونستن با ارائه روش جدید و فوق العاده ی تصویر سازی و انیمیشن به خیلی از کنکوری ها کمک کنن تا به دانشگاه مورد علاقشون برسن.

تدریس همه اساتید موسسه از روش الگوسازی و انیمیشن نشات میگیره ، یک روش خاص که اجرای این روش نیازمند تجربه و دانش زیاد به درس هستش.

تو سال ۹۶ تطابق بالای ۹۰ درصدی همه دروس باعث شگفتی شد ، یعنی اگه شما از این تدریس ها استفاده میکردین و با دقت اونارو مرور میکردین میتونستین به راحتی رتبه برتر کنکور بشین.

مطالب مرتبط  معرفی زبان فارسی موسسه حرف آخر

مطابقت های کنکور ۹۷ هم که از راه برسه نشون میده این تدریس ها چقدر در کنکور ۹۷ تاثیر گذار بوده و این یعنی دیگه انتخابی جز حرف آخر نمیتونید داشته باشید.

فرقی هم نمیکنه کنکوری نظام قدیمی یا نظام جدید چرا که این تدریس ها مطابق با نیاز های مشا برای موفقیت آماده شده.

پس همین الان بدون اتلاف وقت یه چندتا نمونه تدریس از اساتید کنکوری حرف آخر ببین و بعد با مشاورین ما که شمارشون تو سایته تماس بگیر تا با یک مشاوره بینظیر شمارو برای کنکور آماده آماده کنن.

شماره تماس با مشاورین موسسه :

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

 ۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱ 

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

 

ریاضی حرف آخر 14 300x169 - مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شما

بررسی مطابقت های ریاضی حرف آخر استاد منتظری با سوالات کنکور ۹۵

مطابقت های باورنکردنی پکیج ریاضیات استاد منتظری با کنکور ۹۵ پکیج ریاضی حرف آخر : یکی از شاهکارهای موسسه حرف ...
خواندن بیشتر

مطابقت های کنکور 97 به زودی برای شماReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 28Rating: 5.0اگه یادتون باشه بعد کنکور 96 اساتید موسسه حرف آخر شروع به نمایش مطابقت های سوالات کنکور با سوالاتی هستند که در تدریس هاشون حل کردند و اینبار با مطابقت های کنکور 97 قدرت مدریسنمونو به رخ میکشیم.
بازگشت به نوشته‌ها