معرفی الکترسیته ساکن و خازن

بازگشت به نوشته‌ها

معرفی الکترسیته ساکن و خازن

معرفی الکترسیته ساکن و خازن استاد کامیرا برترین تدریس فیزیک کنکور.

برای کنکور درس فیزیک بخاطر داشتن فرمول های زیاد و پیچیده یکی از سخترین درسا به حساب میاد ، این درس برای دانش آموزای تجربی یکی از سخترینه و نتایج کنکور های قبل نشون دهنده اینه که داوطلبای تجربی درصد های خوبی کسب نکردند پس با معرفی الکترسیته ساکن و خازن در خدمت شما هستم.

باید توجه کنید اگه تجربی هستین و بخواین مخصوصا در رشته هایی مثل مهندسی پزشکی قبول بشین باید فیزیک رو خوب بلد باشید ،همینطورم برای رتبه برتری شدن شما نیاز به درصد های این درس دارید پس نباید از این درس غافل بشید.

🎯 فیزیک سال سوم حرف آخر (الکتریسیته ساکن و خازن) با تدریس قدرتمند استاد کامیار یکی از برترین تدریس های کنکوری برای درس فیزیک هستش و شما با این تدریس تمامی تست های این بخش رو با الگوی بشکه میتونید حل کنید.

🎯 مهمترین شاخصه پکیج های فیزیک در حرف آخر این است که شما یک الگو یاد می گیرید برای همه تست ها نه اینکه برای هر تست یک تکنیک یاد بگیرید!!!

و مهمتر از همه اینه که در اولین قدم شما درسو به صورت کاملا مفهومی یاد میگیرید و مفهومی یاد گرفتن یعنی تسلط شما و تست زنی راحت شما.
🎯 دی وی دی های فیزیک سال سوم حرف آخر بخش الکتریسیته ساکن و خازن استاد کامیار شامل مباحث زیر می باشد :

DVD 1 : بار و قانون کولن
DVD 2 : بار و قانون کولن ، میدان الکتریکی
DVD 3 : میدان الکتریکی ، مطالعه تکمیلی میدان
DVD 4 : مطالعه تکمیلی میدان ، پتانسیل و انرژی پتانسیل
DVD 5 : پتانسیل و انرژی پتانسیل ، مفاهیم اولیه خازن
DVD 6 : مفاهیم اولیه خازن
DVD 7 : مفاهیم تکمیلی خازن
DVD 8 : مفاهیم تکمیلی خازن

مطالب مرتبط  وقتی داوطلبان بازیچه کنکور می شوند

خازن - معرفی الکترسیته ساکن و خازنخب همه میدونیم که تدریس های استاد کامیار هم بر مبنای الگوسازی و انیمیشن هستش و این یعنی تمامی اطلاعات تو نیمکره راست مغزتون ثبت میشه و به این راحتی ها از یادتون نمیره ، یه خبر خوب دیگه ای هم که برای شما دارم و تو این زمان کم تا کنکور میتونه براتون امیدبخش باشه همایش های جمعبندی استاد کامیاره که این همایش ها آمادگی شمارو تا کنکور به طور چشم گیری افزایش میده.

برای دیدن همایش های استاد کامیار اینجا کلیک کنید.

 

معرفی الکترسیته ساکن و خازنReviewed by مریم فرزی on May 14Rating: 5.0برای کنکور درس فیزیک بخاطر داشتن فرمول های زیاد و پیچیده یکی از سخترین درسا به حساب میاد ، این درس برای دانش آموزای تجربی یکی از سخترینه و نتایج کنکور های قبل نشون دهنده اینه که داوطلبای تجربی درصد های خوبی کسب نکردند.
بازگشت به نوشته‌ها