معرفی الکترسیته ساکن و خازن

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

معرفی الکترسیته ساکن و خازن

معرفی الکترسیته ساکن و خازنReviewed by مریم فرزی on May 14Rating: 5.0معرفی الکترسیته ساکن و خازنبرای کنکور درس فیزیک بخاطر داشتن فرمول های زیاد و پیچیده یکی از سخترین درسا به حساب میاد ، این درس برای دانش آموزای تجربی یکی از سخترینه و نتایج کنکور های قبل نشون دهنده اینه که داوطلبای تجربی درصد های خوبی کسب نکردند.

معرفی الکترسیته ساکن و خازن استاد کامیرا برترین تدریس فیزیک کنکور.

برای کنکور درس فیزیک بخاطر داشتن فرمول های زیاد و پیچیده یکی از سخترین درسا به حساب میاد ، این درس برای دانش آموزای تجربی یکی از سخترینه و نتایج کنکور های قبل نشون دهنده اینه که داوطلبای تجربی درصد های خوبی کسب نکردند پس با معرفی الکترسیته ساکن و خازن در خدمت شما هستم.

باید توجه کنید اگه تجربی هستین و بخواین مخصوصا در رشته هایی مثل مهندسی پزشکی قبول بشین باید فیزیک رو خوب بلد باشید ،همینطورم برای رتبه برتری شدن شما نیاز به درصد های این درس دارید پس نباید از این درس غافل بشید.

🎯 فیزیک سال سوم حرف آخر (الکتریسیته ساکن و خازن) با تدریس قدرتمند استاد کامیار یکی از برترین تدریس های کنکوری برای درس فیزیک هستش و شما با این تدریس تمامی تست های این بخش رو با الگوی بشکه میتونید حل کنید.

🎯 مهمترین شاخصه پکیج های فیزیک در حرف آخر این است که شما یک الگو یاد می گیرید برای همه تست ها نه اینکه برای هر تست یک تکنیک یاد بگیرید!!!

و مهمتر از همه اینه که در اولین قدم شما درسو به صورت کاملا مفهومی یاد میگیرید و مفهومی یاد گرفتن یعنی تسلط شما و تست زنی راحت شما.
🎯 دی وی دی های فیزیک سال سوم حرف آخر بخش الکتریسیته ساکن و خازن استاد کامیار شامل مباحث زیر می باشد :

DVD 1 : بار و قانون کولن
DVD 2 : بار و قانون کولن ، میدان الکتریکی
DVD 3 : میدان الکتریکی ، مطالعه تکمیلی میدان
DVD 4 : مطالعه تکمیلی میدان ، پتانسیل و انرژی پتانسیل
DVD 5 : پتانسیل و انرژی پتانسیل ، مفاهیم اولیه خازن
DVD 6 : مفاهیم اولیه خازن
DVD 7 : مفاهیم تکمیلی خازن
DVD 8 : مفاهیم تکمیلی خازن

خازن - معرفی الکترسیته ساکن و خازنخب همه میدونیم که تدریس های استاد کامیار هم بر مبنای الگوسازی و انیمیشن هستش و این یعنی تمامی اطلاعات تو نیمکره راست مغزتون ثبت میشه و به این راحتی ها از یادتون نمیره ، یه خبر خوب دیگه ای هم که برای شما دارم و تو این زمان کم تا کنکور میتونه براتون امیدبخش باشه همایش های جمعبندی استاد کامیاره که این همایش ها آمادگی شمارو تا کنکور به طور چشم گیری افزایش میده.

برای دیدن همایش های استاد کامیار اینجا کلیک کنید.

 

  • تلگرام من
  • تماس با من

من مریم فرزی هستم. مشاور و برنامه ریز تحصیلی و دانش آموخته روانشناسی. امسال کتاب مشاوره ای کلید رو نوشتم و حدود 6 سالی هست که به کار مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان مشغول هستم. تو این وب سایت از مقالات مشاوره ای من پیرامون کنکور و دبیرستان می تونید استفاده کنید. بدون شک مطالبی که تو این سایت قرار دادم می تونه نقش مهمی در رسیدن به موفقیت شما داشته باشه. خوندن مقالات روانشناسی من رو فراموش نکنید شماره تماس : 09120560256 تلگرام :@harfeakharasatid ایمیل: fm.farzi71@gmil.com

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر