معرفی زیست انسانی

بازگشت به نوشته‌ها

معرفی زیست انسانی

معرفی زیست انسانی برای کنکوری های رشته تجربی.

اگه شما هم کنکوری تجربی هستید باید بدونید که درس زیست مهم ترین درس شما با ضریب 4 و تعداد سوال 50 هستش ، این درس میتونه تاثیر خیلی زیادی روی رتبه و انتخاب رشته ی شما بذاره پس همراه باشید با معرفی زیست انسانی .

پکیج جمع بندی زیست بدن انسان حرف آخر شامل ده ساعت تدریس هست که ۲۰ درصد سوالات کنکور زیست شناسی رو دربر می گیره.

از مشخصه های بارز این مجموعه می توان به پوشش پارادوکس های زیستی اشاره کرد.اگر یادگیری به گونه ای باشد که هر آن چه که می خونیم را بصورت تصویری مشاهده کرده و ببینیم مسلمااز مطالعه این درس هم لذت بیشتری میبریم. چطور که در سراسر دنیا آموزشگاه های مدرن دروس آناتومی و فیزیولوژِی و بافت شناسی را بصورت تصویری آموزش می دهند که این روش باعث میشه زمان یادگیری به حداقل برسه چون تصاویر تو ذهن ثبت میشه.

حرف آخر نیز برابر با روش های تدریس روز دنیا به کمک اساتید زیست شناسی همین متد رو اجرا کرده به گونه ای که اونچه رو که شما حفظ می کنید به چشم خود می بینید روی تصاویری که مشاهده می کنید توضیحات داده شده و نحوه ی عملکرد دستگاه های مختلف بدن بصورت انیمیشن قابل مشاهده خواهد بود.

زیست انسانی - معرفی زیست انسانیتدریس زیست شناسی سه لایه ای استاد شعبانی تدریسی منحصر به فرد می باشد که در آن :

در لایه اول استاد شعبانی همه مفاهیم را کامل به صورت انیمیشن به شما آموزشمیده و همه مفاهیم رو شما به صورت تصویری یاد میگیرید و درصد فراموشی رو به صفر میل میده.

مطالب مرتبط  آخرین زمان انتخاب رشته تا فردا

در لایه دوم استاد شعبانی خط به خط کتاب درسی رو برای دانش آموزان تجزیه و تحلیل می کنه و نکات مربوط به اون خط را کامل آموزش میده.

در لایه سوم که مربوط می شود به الگوی عمل صد، تست هایی را بررسی می کند که دو سه سطح سخت تر از کنکور می باشند و دانش آموزان با بررسی این تست ها دیگر هراسی از تست های کنکور ندارند.

معرفی زیست انسانی رو در اختیار شما قرار دادیم و با روش های تدریسی استاد شعبانی و موسسه حرف آخر آشنا شدین.

برای دیدن نمونه تدریس های زیست اینجا کلیک کنید

دیدن همایش های کنکوری برترین اساتید کشور

معرفی زیست انسانیReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 29Rating: 5.0اگه شما هم کنکوری تجربی هستید باید بدونید که درس زیست مهم ترین درس شما با ضریب 4 و تعداد سوال 50 هستش ، این درس میتونه تاثیر خیلی زیادی روی رتبه و انتخاب رشته ی شما بذاره پس همراه باشید با معرفی زیست انسانی .
بازگشت به نوشته‌ها