معرفی شیمی پیش

بازگشت به نوشته‌ها

معرفی شیمی پیش

معرفی شیمی پیش رو برای شما کنکوری های عزیز آماده کردم که خوندنش واجبه.

مهم نیست داوطلب کدوم رشته هستین و مهم نیست چقدر خوندین و مهم نیست چند روز تا کنکور مونده ، بله با تدریس استاد شیروانی شیمی رو هروقت بخونی به درصد های خیلی خوبی میرسی ، باور نمیکنی ؟ پس معرفی شیمی پیش رو بخون تا باور کنی.

❎ مشخصات شیمی پیش 1و2 را می‌توان در نمودارهای مختلف که در سینتیک و تعادل و اسید-باز مطرح می‌شود تا مسایل گوناگونی که در تمام فصل‌های آن مورد بحث قرار می‌گیرد خلاصه کرد. (بحث مسایل شیمی پیش تنها در 5 جلسه در پک مسایل به صورت کامل ارایه شده است)
❎ تسلط بر مفاهیم شیمی رمز موفقیت در پاسخگویی تستها در این زمینه با هر درجه سختی و در مدت زمان 60 ثانیه است. بنابراین در این مجموعه تمام مفاهیم ساده و پیچیده با انیمیشنهای بسیار دقیق و عمیق ارایه شده و به صورت کامل و بحث شده است،طوریکه بعد از مطالعه و مشاهده هر جلسه مباحث کتاب شیمی پیش مثل موم تو دستای شما هستش و به سادگی می‌تونید در مورد هر یک از آنها در بحث شرکت کنید.

❎ هرجا که نیاز بوده است،نمودارهای بسیار متنوعی ارائه و تجزیه و تحلیل شده تا توانایی شما از مجموعه در این زمینه در حد حرفه‌ای ارتقا پیدا کنه.

شیمی سال پیش 1 - معرفی شیمی پیش

❎ در فصل سینتیک نمودارهای انرژی مسیر واکنش در حالتهای بسیار متنوعی بحث شده است.
❎ نظریه برخورد و حالت گذار در سطحی ارائه میشه که هر واکنشی در سطح کنکور سراسری را بتونید با یک نگاه پاسخ بدین.
❎ در عوامل موثر بر تعادل،ارائه نمودارهای بسیار حرفه‌ای باعث میشه تا هر نوع سوالی در این زمینه برای شما ساده باشه.
❎ در اسید-باز که به فصل سخت شیمی معروف است،متوجه خواهید شد که با جادوی انیمیشن این فصل یکی از شیرین‌ترین و ساده‌ترین فصلهای شیمی است.
❎ در الکتروشیمی اونقدر ساختار سلولهای الکتروشیمیایی و الکترولیتی رو با انیمیشنهای متنوع بحث و بررسی کرده استاد که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمونده و تبدیل به یک متخصص در الکتروشیمی می‌شین.

مطالب مرتبط  ۱۲ فن خاص برای خواندن و مطالعه‌ی درس شیمی

معرفی شیمی پیش رو خونید و بله تدریس استاد شیروانی مثل یک معجزه عمل میکنه و برای شما بهترین مسیر موفقیت به حساب میاد ، حالا شما میتونید برای دیدن نمونه تدریس های استاد شیروانی اینجا کلیک کنید و برای مشاهده  پکیج ها اینجا کلیک کنید.

 

معرفی شیمی پیشReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 11Rating: 5.0مهم نیست داوطلب کدوم رشته هستین و مهم نیست چقدر خوندین و مهم نیست چند روز تا کنکور مونده ، بله با تدریس استاد شیروانی شیمی رو هروقت بخونی به درصد های خیلی خوبی میرسی ، باور نمیکنی ؟ پس معرفی شیمی پیش رو بخون تا باور کنی.
بازگشت به نوشته‌ها