معرفی نوسان و موج

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر
نوسان و موج حرف آخر

معرفی نوسان و موج

معرفی نوسان و موجReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 31Rating: 5.0معرفی نوسان و موج یکی از محصولات پرفروش درس فیزیک رو برای شما قرار دادم.درس فیزیک درس تخصصی برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی هستش و جزو دروسی به حساب میره که فرمول های پیچیده و وقت گیری داره و مدیریت زمانش خیلی سخته.

معرفی نوسان و موج یکی از محصولات پرفروش درس فیزیک رو برای شما قرار دادم.

درس فیزیک درس تخصصی برای رشته های ریاضی فیزیک و تجربی هستش و جزو دروسی به حساب میره که فرمول های پیچیده و وقت گیری داره و مدیریت زمانش خیلی سخته پس همراه باشید با معرفی نوسان و موج .

فیزیک کنکور نوسان و موج حرف آخر استاد کامیار : مبحث نوسان و موج مکانیکی (از فیزیک پیش۱) ، از مباحث مهم فیزیک کنکور هستش که یادگیری اون نقش مهمی در حل سوالات سایر مباحث (از جمله جریان متناوب و شار مغناطیسی) داره.

به دلیل متغیر بودن امواج نسبت به مکان و زمان و لزوم تصور شهودی از نوسان، اهمیت استفاده از انیمیشن در یادگیری این فصل نقش بسیار حیاتی داره که استاد کامیار این سبک آموزش رو برای فیزیک پیاده کرده.

استفاده از الگوی “دایره ی مرجع” برای حل تمامی سوالات این مبحث ارائه شده است و ضمنا به دلیل اهمیت مثلثات در یادگیری این فصل، جلسه ی اول پکیج به آموزش کلیات مثلثات اختصاص داده شده است.

تعداد سوالات کنکور ۹۵ از مجموع مباحث پکیج نوسان و موج حرف آخر با تدریس استاد کامیار : ۴ سوال (رشته تجربی) و ۵ سوال (رشته ریاضی).

نوسان و موج 300x300 - معرفی نوسان و موجداوطلبی که مطالب فیزیک کنکور را بخوبی یاد نگرفته باشد یا از روش های طولانی برای حل سوالات فیزیک استفاده میکنن پس از حل تعداد معدودی تست دچار خستگی میشن و از حل بقیه تست ها خودداری میکنن. اگر شما هم این مشکل را دارید باید روش یادگیریتان را عوض کنید .

دوستان عزیز کنکوری شما میتوانید با تهیه پکیج های فیزیک استاد کامیار مطالب را به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرین و همچنین روش های سریع تست زنی فیزیک رو هم یادبگیری. روش هایی که کاملا منطقی و علمی هستند . اینجاست که دیگه از تست زدن زیاد خسته نمیشید و تازه لذت هم می برید . موقع تست زنی  هر سوالی که به نظرتون مهم هست رو مشخص کنید تا پس از مدتی دوباره به حل آنها بپردازید . تست هایی را که مشخص کرده اید می تواند بهترین منبع برای مرور مطالبی که یاد گرفته اید باشد.

کلیک کنید!  زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد اعلام شد
  • 09120067692
  • تلگرام منhttps://t.me/asatideharfeakhar
  • تماس با من02166576371

برترین تولید کننده پکیج های آموزشی کنکور در ایران مبتنی بر انیمیشن و شهودی سازی. جهت دریافت مشاوره تحصیلی رایگان از دفتر مرکزی حرف آخر واقع در تهران با شماره های 02166576371 - 02166566623 - 02166576182 - 02166572148 تماس حاصل فرمایید.

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر