منابع کنکور یک تیر وچند نشان

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

منابع کنکور یک تیر وچند نشان

منابع کنکور اونقدر با ارزشه و اهمیت داره که ازش به عنوان یک تیر و چند نشان هم میشه اسم برد.

وقتی میگیم یک تیر و چند نشان و یعنی یادگیری ، بازدهی ، اعتماد به نفس ، موفقیت ، بله همه اینا در منابع کنکور معنی پیدا میکنه.

منابع کنکور اگه درست و صحیح انتخاب بشه سرعت یادگیریمونو به شکل زیادی بالا می بره ، بازدهیمونو بیشتر میکنه و اعتماد به نفسمونم خیلی بالا میره و نتیجش  در سر جلسه کنکور با سرعت بیشتر به تست ها پاسخ میدیم و زمان ذخیره شده بیشتری داریم و ترس کنکوری هم از بین میره.

ولی اگه منابع کنکور به درستی انتخاب نشه اونوقته که مشکلات پشت سرهم بیشترو بیشتر میشه سرعت یادگیری کم میشه ، بازدهی به سرعت کاهش پیدا میکنه و در نتیجه اعتماد به نفس هم پایین میاد و موقع کنکور استرس و ترس از سوالات اون اطلاعاتی رو که هم بلد بودین از یاد میبرین و این یعنی شکست.

منابع کنکور - منابع کنکور یک تیر وچند نشانمیبینید یک انتخاب چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ، پس واقف شدیم ما با انتخاب هامون ایندمونو شکل میدیم.

در این روزهای نزدیک به کنکور انتخاب ها سخت تر و سخت تر میشه و باید یک انتخاب عاقلانه و سنجیده انجام داد.

شاید الان سوال مهم این باشه چطور میتونیم منابع درست رو بشناسیم و انتخاب کنیم؟ در جواب باید بگم منابع درست منابع معتبری هستند که دانش آموزای زیادی از اون استفاده کردند و نتیجه گرفتند ، اساتید دارای تعهد هستند ، تدریس ها مفهومی و با روش های نوین مثل انیمیشن و الگو سازی باشه ،موسسه پایبند به حقوق دانش آموز بوده و در خدمت دانش آموز باشه و منافع دانش آموز ولین اولویتش باشه.

منابع حرف آخر برترین منابع کنکوری ، بله درسته این جمله واقعیتیه که از تجربه هزاران دانش آموزی که از این منابع استفاده کردن بدست اومده.

برای شما این منابع آماده استفادس ، برای موفقیت شما باید انتخاب کنید.

استفاده از منابع درست

استفاده از منابع اشتباه

اگه انتخابتون منابع درسته پس کلیک کنید.

 

 

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر