منابع کنکور یک تیر وچند نشان

بازگشت به نوشته‌ها

منابع کنکور یک تیر وچند نشان

منابع کنکور اونقدر با ارزشه و اهمیت داره که ازش به عنوان یک تیر و چند نشان هم میشه اسم برد.

وقتی میگیم یک تیر و چند نشان و یعنی یادگیری ، بازدهی ، اعتماد به نفس ، موفقیت ، بله همه اینا در منابع کنکور معنی پیدا میکنه.

منابع کنکور اگه درست و صحیح انتخاب بشه سرعت یادگیریمونو به شکل زیادی بالا می بره ، بازدهیمونو بیشتر میکنه و اعتماد به نفسمونم خیلی بالا میره و نتیجش  در سر جلسه کنکور با سرعت بیشتر به تست ها پاسخ میدیم و زمان ذخیره شده بیشتری داریم و ترس کنکوری هم از بین میره.

ولی اگه منابع کنکور به درستی انتخاب نشه اونوقته که مشکلات پشت سرهم بیشترو بیشتر میشه سرعت یادگیری کم میشه ، بازدهی به سرعت کاهش پیدا میکنه و در نتیجه اعتماد به نفس هم پایین میاد و موقع کنکور استرس و ترس از سوالات اون اطلاعاتی رو که هم بلد بودین از یاد میبرین و این یعنی شکست.

منابع کنکور - منابع کنکور یک تیر وچند نشانمیبینید یک انتخاب چقدر میتونه تاثیر گذار باشه ، پس واقف شدیم ما با انتخاب هامون ایندمونو شکل میدیم.

در این روزهای نزدیک به کنکور انتخاب ها سخت تر و سخت تر میشه و باید یک انتخاب عاقلانه و سنجیده انجام داد.

شاید الان سوال مهم این باشه چطور میتونیم منابع درست رو بشناسیم و انتخاب کنیم؟ در جواب باید بگم منابع درست منابع معتبری هستند که دانش آموزای زیادی از اون استفاده کردند و نتیجه گرفتند ، اساتید دارای تعهد هستند ، تدریس ها مفهومی و با روش های نوین مثل انیمیشن و الگو سازی باشه ،موسسه پایبند به حقوق دانش آموز بوده و در خدمت دانش آموز باشه و منافع دانش آموز ولین اولویتش باشه.

مطالب مرتبط  شاهین ابراهیمی: خودباوری و پشتکار بر ضعف چشمانم چیره شد

منابع حرف آخر برترین منابع کنکوری ، بله درسته این جمله واقعیتیه که از تجربه هزاران دانش آموزی که از این منابع استفاده کردن بدست اومده.

برای شما این منابع آماده استفادس ، برای موفقیت شما باید انتخاب کنید.

استفاده از منابع درست

استفاده از منابع اشتباه

اگه انتخابتون منابع درسته پس کلیک کنید.

 

 

منابع کنکور یک تیر وچند نشانReviewed by مدیر on Apr 18Rating: -
بازگشت به نوشته‌ها