منابع کنکور 98

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

منابع کنکور 98

منابع کنکور 98Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 11Rating: 5.0منابع کنکور 98 شاید یکی از انتخاب های سخت کنکوری ها باشه و اونم بخاطر انجام دو کنکوره.در سال 98 شاهد کنکور نظام جدید و نظام قدیم خواهیم بود که در نوع خودش جالبه و یکی از نکات حائز اهمیت انتخاب منابع کنکور 98 هستش که باید دقت فراوانی در این انتخاب بشه.

منابع کنکور ۹۸ شاید یکی از انتخاب های سخت کنکوری ها باشه و اونم بخاطر انجام دو کنکوره.

در سال ۹۸ شاهد کنکور نظام جدید و نظام قدیم خواهیم بود که در نوع خودش جالبه و یکی از نکات حائز اهمیت انتخاب منابع کنکور ۹۸ هستش که باید دقت فراوانی در این انتخاب بشه.

درسته کنکور ۹۷ هنوز انجام نشد و کنکوری های زیادی درگیر این آزمون بزرگ هستند ولی خب خیلی ها هم به کنکور ۹۸ چشم دوختن و برای سال بعد امید بستن و اینم بگم که متاسفانه همه ی کنکوری های سال ۹۷ هم قبول نمیشن پس باید از الان یک برنامه برای سال بعد ریخت.

یکی از انتخاب های مهم برای سال بعد انتخاب درست منابع کنکور ۹۸ هستش ، منابع کنکوری یعنی یک مسیر برای دانش آموز که بتونه در این مسیر به سمت موفقیت حرکت کنه.

اگه منابع انتخابی ضعیف باشن در نتیجه دانش آموز با مشکل مواجه میشه ، سرعتش کم میشه و حتی ممکه به مقصد هم نرسه ولی انتخاب درست منابع کنکوری باعث موفقیت میشه پس اهمیت انتخاب منابع کنکوری رو نباید دست کم بگیرید.

کنکور 98 - منابع کنکور 98

منابع کنکور ۹۸ باید چند ویژگی داشته باشه :

این منابع قبلا توسط کنکوری ها استفاده شده و رضایتمند باشه

اساتید برجسته کشور برای تهیه این منابع استفاده شده باشن

روش تدریس در این منابع باید اصولی و درست باشه

زمان بندی این منابع باید مناسب باشه و تمام مطالب رو در بربگیره

هزینه این منابع باید مقرون به صرفه باشه

خب هر یک از منابع کنکور ۹۸ که این موارد رو داشته باشه میتونه به عنوان انتخاب درست انجام بگیره ، پس حتما در ابن مورد مهم باید یک تحقیق جامع و بدون غرض انجام بگیره تا نشون بده بهترین منابع کنکوری کدومه.

خی من در بین منابع کنکوری گشتم و موسسات مختلف رو از روی همین معیار ها سنجش کردم و میشه گفت یک موسسه کنکوری این معیارهارو داره.

موسسه حرف آخر رو میشه به عنوان بهترین منابع کنکور ۹۸ معرفی کرد ، چرا که تمام معیار های بالارو داره و بیشترین رضایتمندی رو در بین کنکوری ها هم داره.

توصیه میکنم برای اینکه شما هم به این نتیجه برسید نمونه تدریس های اساتید موسسه حرف آخر رو ببینید و بعد نتیجه گیری شما هم با من یکی خواهد بود.

برای دیدی نمونه تدریس اساتید موسسه حرف آخر کلیک کنید

برای دیدن همایش های جمع بندی اساتید برتر کنکور اینجا کلیک کنید

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر