موفقیت دانش آموزان جویباری در کنکور سراسری

بازگشت به نوشته‌ها

موفقیت دانش آموزان جویباری در کنکور سراسری

به گزارش بلاغ، اصغر رحیمی طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران از موفقیت دانش آموزان جویباری در عرصه‌های مختلف خبر داد و گفت: دانش آموزان سوم دبیرستان سراسر شهرستان جویبار توانستند در امتحانات پایانی نهایی از بین 32 منطقه مازندران رتبه هشتم استان و رتبه 70 کشوری را به دست آورند که این نشان از تلاش و کوشش دانش آموزان و زحمات بی‌دریغ و بی‌منت معلمان و مدیران عزیز است.

وی به موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری 95 اشاره کرد و افزود: دانش آموزان جویباری توانستند در کنکوری سراسر سال جاری نتایج درخشانی به دست آوردند زیرا امسال هشت قبولی کنکور در رشته‌های پزشکی در دانشگاه‌های مطرح کشوری خواهیم داشت که در تاریخ آموزشی شهرستان کم نظیر بوده است.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار تصریح کرد: همچنین در رشته‌های انسانی نیز رتبه‌های خوبی در کنکور داشته‌ایم که به امید خدا آن‌ها نیز در دانشگاه خوب کشور پذیرفته خواهند شد.

رحیمی این موفقیت را به همه آموزگاران پرتلاش که پایه‌های موفقیت این دانش آموزان را پایه‌ریزی کردند و همه مدیران ،مشاوران و دبیران و متصدیان حوزه تعلیم و تربیت شهرستان تبریک گفت و از خلق این موفقیت تشکر کرد .

مطالب مرتبط  کسب ۶۰۸ رتبه زیر هزار در کنکور سراسری سال ۹۶ توسط دانش آموزان کرمانی
بازگشت به نوشته‌ها