نبض زیست

بازگشت به نوشته‌ها

نبض زیست

نبض زیست حرف آخر زیست سال دوم استاد شعبانی یکی از بهترین تدریس های این استاد.

نبض زیست حرف آخر : شامل ۸ فصل زیست دوم دبیرستان هستش که با کلیه فصل های سال سوم و پیش ترکیب شده ، از جمله ویژگی های منحصر به فرد این محصول که اونو به بهترین دی وی دی زیست شناسی کنکور تبدیل کرده به موارد زیر می توان اشاره کرد:

کلیه فصل های کتاب زیست شناسی و موضوعات مختلف تبدیل به انیمیشن های فوق حرفه ای شده این انیمیشن ها شما را به درون و عمق بدن برده و بسیار دقیق با تکیه بر سوالات کنکور اخیر روی آنها تدریس شده.

هر موضوعی که تدریس شده برای مثال شبکه آندوپلاسمی حداقل ۳۰ عبارت درست و نادرست که بسیار شبیه عبارات کنکور های اخیر است براش آورده شده و توسط مدرسین پاسخ داده شده و تحلیل شده است.

حدود ۷۰۰ تست شبیه ساز کنکور در این محصول جای داده شده که به تست زنی شما خیلی کمک می کنه چرا که مدرسین این تست ها رو تحلیل کرده و راه و روش ترکیب و تحلیل را تعلیم میدن.

نبض زیست - نبض زیستادامه توضیحات:

خط به خط کتاب نوشته شده و جمله به جمله تحلیل شده و از همه مهمتر راه و رسم تحلیل و استنباط از کتاب به شما یاد داده شده یعنی برخلاف محصولات رایج در بازار به شما ماهی نمیده بلکه ماهی گیری رو یاد میده.

تمام تصاویر کتاب با کیفیت فوق العاده بالا تحلیل و نکته بینی شده.

در عرصه دیجیتال کشور در درس زیست شناسی هیچ محصولی حتی یکی از ویژگی های فوق را نداره زیرا ساخت و تهیه این موارد نیاز به سالها کار بی وقفه شبانه روزی و تیمی فوق العاده خلاق که از انواعی از علوم مانند روان شناسی یادگیری و گرافیک بهره ببرند لازم هستش.

مطالب مرتبط  رتبه های برتر کنکور سراسری در طبس تجلیل شدند

به همه مفاهیم اصلی که جهت یادگیری این علم نیازمند هستید دست پیدا می کنید.اونم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.

پس از تدریس هر مبحث از کتاب درسی با ارئه تست های مختلف سعی در تثبیت مطلب و آموختن روش تست زنی زیست شناسی شده.

شما میتونید برای تهیه این محصول بینظیر از لینک های زیر استفاده کنید.

برای تهیه این پکیج بینظیر اینجا کلیک کنید

برای دیدن نمونه تدریس های زیست اینجا کلیک کنید

نبض زیستReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 12Rating: 5.0نبض زیست حرف آخر : شامل ۸ فصل زیست دوم دبیرستان هستش که با کلیه فصل های سال سوم و پیش ترکیب شده ، از جمله ویژگی های منحصر به فرد این محصول که اونو به بهترین دی وی دی زیست شناسی کنکور تبدیل کرده به موارد زیر می توان اشاره کرد:
بازگشت به نوشته‌ها