همایش جمع بندی ، میانبر مطمئن

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

همایش جمع بندی ، میانبر مطمئن

همایش جمع بندی ، میانبر مطمئنReviewed by ابوالفضل نجف زاده on May 25Rating: 5.0همایش جمع بندی در این روز های مانده تا کنکور بسیار داغ شده.خیلی از اساتید کشور در شهر های مختلف اقدام به برگزاری همایش جمع بندی کردن ولی نکته ای وجود داره ، آیا حضور تو این همایش ها لازمه و میتونه به ما کمک کنه.

همایش جمع بندی در این روز های مانده تا کنکور بسیار داغ شده.

خیلی از اساتید کشور در شهر های مختلف اقدام به برگزاری همایش جمع بندی کردن ولی نکته ای وجود داره ، آیا حضور تو این همایش ها لازمه و میتونه به ما کمک کنه.

شما تقریبا یک سال روی کنکور وقت گذاشتین این یک میانگینه که ممکنه برای بعضی ها کمتر و بعضی ها بیشتر باشه ولی نکته ای وجود داره و اون اینه بعد از یک سال آیا میتونید یک منبع اطلاعاتی منظم رو تو حافظتون داشته باشید تا بتونید به راحتی در کنکور شرکت کرده و به سوالات جواب بدین؟

اطلاعاتی که شما در یک سال جمع کردین شامل اطلاعات مفید ، اطلاعات بدرد نخور و اطلاعات ناقص هست ، اگه شما نتونید به این اطلاعات نظم بدین و موارد ناقص و به درد نخور رو حذف کنید متاسفانه با مشکل روبرو میشید.

همایش 1 1024x576 - همایش جمع بندی ، میانبر مطمئن

یک جمع بندی درست این نتیجه رو برای شما داره ، با یک جمع بندی درست شما اطلاعات اضافی و به درد نخور رو حذف میکنید و با یکپارچگی به سراغ کنکور میرید و میتونید در کنکور هم نتیجه مناسب بگیرید.

برای همین هم خیلی از اساتید حضور در همایش های جمع بندی رو توصیه میکنن و اینقدر از همایش های جمع بندی استقبال میشه.

خب ولی اینجا یک نکته مهم وجود داره و اونم اینه که چطور یک همایش مفید و موثر رو انتخاب کنیم.

باید در نظر داشته باشیم استادی که همایش جمع بندی رو انجام میده باید مسلط به درس باشه و روش های جدید تدریس رو بلد باشه و نمیشه در همایش هر استادی شرکت کرد چرا که ممکنه با تدریس اشتباه آینده شمارو به خطر بندازه برای همین باید منبعی باشه که اساتید برتر کنکوری رو تفکیک و معرفی کنه.

من خیلی گشتم و در نهایت تونستم یک منبع خیلی عالی برای همایش های کنکوری پیدا کنم ، در این سایت معتبر اساتید بنام کشور حضور دارن و همایش های خودشونو تو این سایت قرار دادن ، و رضایت صد درصدی کاربران این سایت هم یکی از نقاط قوتی بود که برای من جالب بود.

پس توصیه میکنم به این سایت سر بزنید و حتما اساتید و همایش جمع بندی که در این سایت وجود داره برای شما مفید خواهد بود.

مشاهده سایت همایش کنکور

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر