همایش جمع بندی کنکور ، امیدواری دوباره

بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر

همایش جمع بندی کنکور ، امیدواری دوباره

همایش جمع بندی کنکور برای کسانی که هنوز نگرانن یک امید.

اگه هنوز نتونستین درساتونو تموم کنید و نگران زمان کم هستین که تا کنکور مونده پس باید یک راه حل پیدا کنید که جبرانی باشه برای این زمان از دست رفته و خب پیشنهاد ما همایش جمع بندی کنکور هستش.

برخی از اساتید بنام کشور عموما روزهای نزدیک کنکور همایش هایی با عنوان همایش جمع بندی کنکور انجام میدن و دانش آموزای زیادی هم در این همایش ها شرکت میکنن و حالا بسته به تدریس استاد میبینیم که برای خیلی ها مفید و تاثیر گذاره.

ولی چه نیازی به همایش های جمع بندی داریم ، یعنی با کتاب و دی وی دی نمیشه این کارو کرد؟

 

همایش 300x169 - همایش جمع بندی کنکور ، امیدواری دوبارهخب توجه داشته باشیم وقتی از کلمه جمع بندی استیفاده میکنیم یعنی مرور مطالب خیلی خیلی مهم و پرتکرار کنکوری و همچنین مطالبی که میتونه کلیدی باشه برای مطالب دیگه ، شما می تونید با نوشتن جزوه  بتونید تا حدی برای خودتون یک جمع بندی از مطالب جور کنید ولی وقتی شما از طرف یک استاد مسلط این جمع بندی رو می بینید و یاد میگیرید اطلاعات مفید تری کسب میکنید.

مثلا تو درس دین و زندگی شما با دیدن تدریس های بینظیر استاد یوسفیان پور خودتون یک جزوه جمع بندی تهیه کردین ولی ممکنه در این جزوه شما اطلاعات نه چندان مهم زیادی باشه ولی وقتی در همایش دین و زندگی استاد یوسفیان پور شرکت میکنید یک جمع بندی ناب برای شما ارائه میشه که تماما نکات کلیدی و مهم هستند و این نکات کلیدی راه گشای شما برای قبولی در کنکور و درصد های بالاست.

ولی خیلی ها میگن نیازی به شرکت در همایش جمع بندی نیست.!! آیا این درسته؟؟؟

همایش جمع بندی کنکور مثل منظم کردن قفسه کتاب می مونه ، شما فرض کنید یک قفسه پر از کتاب دارید ، رمان ، داستان کوتاه ، شعر ، آموزشی و……..  درسته شما یک قفسه پر از اطلاعات دارین ولی بخاطر اینکه نتونستین این کتاب هارو مرتب بچینین برای پیدا کردن یک موضوع باید کل کتابخونه رو بگردین ولی همایش جمع بندی کنکور مثل مرتب کردن و دسته بندی کردن این کتابا می مونه ، قفسه هارو دسته بندی میکنه و برای هر موضوع یک قفسه مخصوص ایجاد میکنه و این باعث میشه وقتی نیاز به یک کتاب داشتین به راحتی به قفسه موضوع مراجعه کنید و کتاب مورد نظرتونو بردارین.

پس میبینیم که همایش جمع بندی کنکور میتونه یک کمک خیلی بزرگ باشه برای شما ، برای جمع کردن مطالبی که یاد گرفتین و و چطور از این مطالب استفاده کنید.

حالا که اهمیت این موضوع رو دیدیم بیاین براتون یک مبع موثق و یک سایت همایش با اساتید برجسته کنکوری معرفی کنم برای اینکار فقط کلیک کنید.

  • تلگرام من
  • تماس با من
بازگشت به وبلاگ موسسه حرف آخر